ساندرز rekindles دموکرات’ پوشش بهداشت و درمان دشمنی قبل از کلید خانه رای

Category: پلیتیکو Comments: No comments

ایالت ورمونت برنی ساندرز پرسیده دموکرات دشمنی بیش از پوشش مراقبت های بهداشتی جمعه بعد از مجلس رای در 3 تریلیون coronavirus امداد لایحه با انتقاد از این طرح به عنوان یک “عظیم سادگی” به صنعت بهداشت و پیشنهاد به جای آن که مدیکر برای پرداخت تمام هزینه های سلامت در طول بیماری همه گیر.

حرکت بازگشایی تفرقه در میان دموکرات ها و متحدان خود در سازمان کار روز پس از ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن نام اعضای یک مجموعه مشترک نیروهای وظیفه به معنای ساحل تا حزب دموکراتیک وحدت پیش از ماه نوامبر انتخابات.

ساندرز و متحدان خود را که حمایت خود را از “مدیکر برای همه” برنامه در حال انتقاد از راه سخنران نانسی پلوسی لایحه به دنبال سرپا نگه داشتن کارفرما بازار بیمه با پرداخت یارانه موقت پسوند به تازگی بیکار آمریکایی در محل کار برنامه های بهداشتی و گفت: این امر تنها به کمک باریک بریدن از مردم است.

پیشنهاد خود را به جای خواهد به انطباق زودتر مدیکر برای تمام برنامه ها به بحران بهداشت عمومی با پوشش مراقبت برای هر دو 87 میلیون نفر که فاقد پوشش قبل از coronavirus زده و ده ها میلیون نفر بیشتر انتظار می رود به سقوط به رده که با توجه به همه گیر با توجه به پیش نویس مشترک با سیاسی. کمیته مسئول بودجه فدرال برآورد هزینه خواهد شد $150 میلیارد دلار بیش از چهار ماه است که ساندرز معتقد است کمتر از هزینه پرداخت یارانه پوشش خصوصی برای گذاشته شدن کارگران است.

“مردم آمریکا شایسته بهداشت در پاسخ به یک کشنده بیماری همه گیر است که به عنوان جسورانه به عنوان محدوده این اورژانس” ساندرز گفت: توصیف خانه دموکراتیک لایحه به عنوان یک “عظیم سادگی به بیمه بهداشت و درمان صنعت” است که تنها منافع فوقانی و طبقه کارگر است.

خانه لایحه است که انتظار می رود به تصویب اما طولانی مواجه شانس در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا که در آن رهبران جمهوری خواه را رد کرد نیاز به امداد گران تر بسته است.

ساندرز’ دخالت بیشتر پیچیده دموکرات’ مراقبت های بهداشتی پیام در طول بحران بهداشت عمومی و رفتن به انتخابات. چند تا از این دو در زمان ریاست جمهوری امیدوار است رقیب سابق در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات در حال حمایت خود را از پیشنهاد جدید از جمله سنسور. الیزابت وارن ماساچوست, Cory Booker, نیوجرسی, کامالا هریس کالیفرنیا و کریستن جیلیبرند از نیویورک است. یک کادر از خانه مترقی که شکایت دارند که پلوسی لایحه به اندازه کافی رفتن نیست و همچنین حمایت از یک نسخه از این لایحه.

فیض فولادوند, Sanders,’ 2020 مدیر کمپین گفت: طرح تشویق ترقی خواهان برای فشار به عقب در برابر حزب را تأسیس توسط “کاشت یک شاخص واضح و روشن در آنچه حق است و راه برای مقابله با یک بحران بهداشتی در آمریکا است.”

اما پیشرو دموکرات دیدن این یارانه به صورت موقت محل کار و بیمه, شناخته شده به عنوان کبرا برنامه به عنوان یک اندازه گیری است که می تواند به دست آوردن حمایت هر دو حزب و بالقوه را در کمک به حداقل برخی از تقریبا 27 میلیون نفر که به طور ناگهانی از دست داده و محل کار پوشش با توجه به بنیاد خانواده کایزر, پیش بینی. وجود سابقه برای آن بیش از حد از نمایندگان مجلس یارانه کبرا در طول رکود اقتصادی است. بایدن تایید کرده است, یارانه ها, در بالای دیگر اقدامات برای گسترش Obamacare پوشش.

ساندرز’ متحدان در سمت چپ حفظ رهبری-حمایت تلاش است که یک جزوه به مراقبت های بهداشتی ویژه منافع در میان همه گیر. Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) مشخص می شود خانه رهبری لایحه به عنوان “خرده بیمارستان” در حالی که کنگره Pramila Jayapal (D-شستشو.) گفت که آن را “نه اطمینان از مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه برای همه است.”

خارج مترقی گروه متفقین با ساندرز را انباشت اشیاء بدست آمده به عنوان به خوبی. مردم اقدام انتقاد کبرا ارائه برای “توزیع پول بیشتری به شرکت های بیمه خصوصی که سود بیش از مردم واقعی در سلامت است.” داده ها را برای پیشرفت انجام یک نظرسنجی برای ساندرز مشترک با سیاسی نشان دادن خود مدیکر گسترش لایحه garnering به مراتب بیشتر پشتیبانی از Pelosi را کبرا مدل.

این بحث نیز تقسیم سازمان یافته کار با AFL-CIO و متحد در اینجا — به نمایندگی از مهمان نوازی و تولید و دیگر کارگران — حمایت کبرا یارانه ها در حالی که اتحادیه های کارگری از جمله اتحادیه خدمه پرواز و فدراسیون بین المللی مهندسین فنی و حرفه ای حمایت از Sanders.

اتحاد به مبارزه برای مراقبت های بهداشتی — ائتلافی از عمده بیمارستان و شرکت های بیمه اتحادیه های کارگری و گروه های مدافع مصرف کننده — است که در میان برجسته گروه های لابی در کنگره به حفظ سلامت محل کار پوشش.

“ما به دنبال در این از مصرف کننده دیدگاه” این گروه رهبر هدر مید گفت: POLITICO. “اگر شما در, کارفرما, پوشش در حال حاضر و شما می خواهم که پوشش شما در حال رفتن به می خواهید به ماندن با آن است. شما احتمالا در حال حاضر پرداخت بخش قابل توجهی از معافیت خود را و نمی خواهید به بیش از شروع … ما نیز باید زیرساخت ها برای انجام این کار بسیار به سرعت — بر خلاف ایجاد یک برنامه جدید است.”

گروه مورد مناقشه خصوصیات از ساندرز و دیگر ترقی خواهان آن است که برنامه پاداش شرکت های بیمه خصوصی در بالا و هزینه به مالیات دهندگان.

“آن مفید خواهد بود برای آنها را به یاد داشته باشید که آن را در واقع یک فداکارانه عمل کارفرمایان به انجام این کار” مید گفت. “این لایحه می پردازد فقط برای حق بیمه و یا شرکت های بیمه و یا کارفرمایان خواهد پرداخت ادعا می کند برای افرادی که دیگر کارکنان. پس از آن یک عدم درک از نحوه کبرا در واقع کار می کند. هیچ کمک مالی در اینجا.”

هالی Otterbein کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>