ساندرز می فرستد و دموکراتیک استقرار به حالت وحشت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

لاس وگاس – متوسط دموکرات تماشا در وحشت به عنوان برنی ساندرز افزایش یافت و به یک پیروزی در نوادا است.

نبود این پیروزی بود که تعجب آور — آن walloping ساندرز به مخالفان خود توانایی های خود را برای تسلط در میان رای دهندگان لاتین و حرکت او به دست آورده در حال حرکت به کارولینای جنوبی و سه شنبه. عملکرد ارسال می شود در حال حاضر نگران دموکرات به تمام عیار وحشت.

“در 30 به علاوه سیاست من دیده ام هرگز به این سطح از عذاب. من هرگز تا به حال یک روز با بسیاری از مردم, پیام کوتاه, ایمیل, تماس من با خیلی عذاب و دل تنگی گفت:” مت بنت از مرکز-چپ گروه راه سوم پس از ساندرز’ برنده شدن در نوادا است.

بنت گفت: میانه رو بصورتی پایدار و محکم بر این باورند ساندرز اولیه پیروزی خواهد مهر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند. “این حس باور نکردنی است که ما در حال برخورد به ورطه. من همچنین فکر می کنم ما می تواند از دست دادن خانه. و اگر ما انجام می شود وجود دارد مطلقا هیچ راهی برای متوقف کردن [تهمت]. امروز افسرده ترین من تا کنون بوده است در سیاست است.”

حس تازه ای از ضرورت شسته استقرار دموکرات که ترس آن را به سرعت تبدیل شدن به بیش از حد دیر به توقف Sanders.

بایدن حامیان نقل مکان کرد برای متقاعد کردن حزب به یکی شدن در اطراف او به عنوان بهترین امید از حد ساندرز’ شتاب. فوق العاده PAC بایدن برای تجدید گفتگو با وحشت زده و عصبی اهدا کنندگان که تا به حال منجمد مالی خود را برای حمایت از معاون رئیس جمهور سابق به عنوان آنها در انتظار نشانه ای از اینکه آیا میلیاردر مایک بلومبرگ ظهور کرد و به عنوان قوی ترین نامزد معتدل با توجه به دو اهدا کنندگان با آگاهی از این مذاکرات.

در میان زمینهای از نرم افزار-بایدن نیروهای خود را برای اهدا کنندگان: بلومبرگ نمی تواند غلبه بر سیاست های گذشته که بیگانه اقلیت برجسته ترین توقف-و-frisk پلیس تاکتیک او در آغوش به عنوان شهر نیویورک شهردار. آنها استدلال می کنند که اگر بلومبرگ باقی می ماند در مسابقه ساندرز را پاک خواهد کرد تا در روز سه شنبه و سپس آن را بازی بیش از.

“برای استقرار من فکر می کنم آن را جو یا نیم تنه” گفت: Simon روزنبرگ جدید دموکرات شبکه های رئیس جمهور که در خدمت به عنوان یک استراتژیست ارشد برای دموکرات کنگره کمیته کمپین در سال 2018 است.

“بایدن تنها کسی است که دارای یک مسیر به شکست برنی. این امر شامل او برنده شدن در کارولینای جنوبی و پس از آن انجام و به اندازه کافی در اوایل ماه مارس متحده برای حفظ این مسابقه رقابتی” روزنبرگ گفت. “من فکر نمی کنم بلومبرگ به سرعت بهبود می یابند به اندازه کافی از این بازدید او را گرفته در روزهای اخیر به رقابتی باقی می ماند و یا نامزدی برنده.”

در ساعت بعد از ساندرز’ نوادا برنده میانه عجله قدرتمند, کارولینای جنوبی, congressman Jim Clyburn که در خدمت به عنوان خانه اکثریت شلاق به سرعت تایید بایدن و کمک به تحکیم آفریقایی پشتیبانی از دو منبع با آگاهی از این بحث گفت.

روز یکشنبه Clyburn شد و در حال حاضر در تلویزیون نشان می دهد صبح هشدار کارولینای جنوبی را با مهربانی به خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی در پایین رای گیری مسابقات.

“ما در حال رفتن به اجازه دهید مردم می دانند که چگونه ما احساس می کنیم در مورد این نامزد و آن را نمی ممکن است خط تا با نوادا یا نیوهمپشایر یا آیووا” Clyburn گفت: ABC News’ جورج Stephanopoulos.

اما با بسیاری از میانه های باقی مانده در ترکیب ضد ساندرز حمایت باقی مانده متلاشی بیشتر پاکسازی راه خود را.

“همه دیگر از برنی فکر می کند همه به غیر از برنی باید رها — به جز خود گفت:” کریس Lippencott یک استراتژیست دموکرات در تگزاس که رای در روز سه شنبه. “شاید [جنوب] کارولینای ارائه نتایج کمی وضوح به عنوان کسی که واقعا یک شانس مبارزه. مگر اینکه اتفاق می افتد که آنها فقط خرچنگ در یک سطل کشیدن یکدیگر را.”

حتی برنامه پشتیبان گیری از تحکیم وزش پشتیبانی در میانجیگری کنوانسیون می تواند ناقص بنت گفت. “ما می تواند به یک نقطه اوج جایی که او بیش از 50 [درصد],” بنت گفت: از Sanders.

آن را نه فقط ساندرز’ پیروزی, اما lopsidedness از نتیجه که زده از ترس به متوسط دموکرات. در یک روز ساندرز ثابت کرد که او می تواند خود را گسترش ائتلاف فراتر از پایه های باریک که بسیاری از عهده خواهد محدود کردن درخواست تجدید نظر خود را.

در سال 2016 ساندرز با تلاش آفریقایی رای دهندگان. اما در حال حاضر او باریک شدن شکاف بین خود و بایدن در کارولینای جنوبی است.

عیسی “چوی” گارسیا, ایلینوی کنگره متوقف کرد که برای ساندرز در نوادا گفت: پیروزی سیگنال های جدید سطح اعتبار برای ساندرز به ویژه به اقلیت رای دهندگان قبلا ديپلمات او می تواند برنده.

“رای دهندگان توجه داشته باشید از عملکرد خود در آیووا و نیوهمشایر و سپس همانطور که می دانید دولت آغاز می شود که به نمایندگی از تنوع بیشتری در کشور باعث خواهد شد که مردم را به نگاه دوم” گارسیا گفت: از Sanders. “مردم دیده می شود که در مکان های در سال 2016 که در آن او کوتاه آمد او را هم گرفته شده برای رفتن وجود دارد به گوش دادن به مردم برای تعامل با مردم است.”

ساندرز reveled در گسترش حمایت از گفتن حامیان در تگزاس است که “ما فقط کنار هم قرار دادن چند نسل, چند نژادی ائتلاف است که نه تنها به پیروزی در نوادا آن را رفت و برگشت به این کشور است.”

ساندرز به حال به سختی یاد گرفتم او برنده هنگامی که فلش شروع به پرواز. پیت Buttigieg گفت: حامیان که سناتور ورمونت “معتقد است که در انعطاف ناپذیر ایدئولوژیک انقلاب است که برگ های بیشتر دموکرات ها نه به ذکر است اکثر آمریکایی ها.”

و او خواست آمریکایی ها به “را هوشیار نگاه در آنچه که در خطر است” قبل از “ما عجله به معرفی سناتور. ساندرز.”

آن Buttigieg را “راش به معرفی” خط که متبلور فوریت وضعیت برای بسیاری از تعدیل می شود. اما هیچ نامزد چپ نوادا احساس آسیب دیده به اندازه کافی به رها کردن. به خلاف همه آنها احساس آنها تا به حال به اندازه کافی قابل قبول مورد حمل.

Buttigieg استدلال او تنها دموکرات که شکست ساندرز در یک کمپین یک مرجع به آیووا در نتیجه آن هر دو او و ساندرز ادعا کرده اند ، بایدن سر خود را به بهترین حالت اولیه در کارولینای جنوبی با آن جمعیت زیادی از رای دهندگان. Klobuchar پس از انجام به خوبی در بسیاری از قبلی بحث کرده و یکی دیگر را به نگاه به جلو به روز سه شنبه.

آماندا alexandria pro uk بود که سیاسی ملی مدیر هیلاری کلینتون در سال 2016 کمپین گفت که بایدن “برآورده شدن انتظارات در نوادا که به او حرکت خوب به عنوان او در حال حاضر چهره خود را بزرگترین آزمون — کارولینای جنوبی است.”

اما ساندرز او گفته است “توانمند frontrunner.”

“او شده است از آغاز” او گفت:. “این هرگز برای من روشن چرا کسی با تخفیف او را در هر راه. او سال پیش با یک ساخته شده در عملیات پشتیبانی بسیار قوی پایه و با استعداد کارکنان چاشنی. تنها سوال این بود که چگونه شلوغ زمینه خواهد بود. آن را به عنوان معلوم است که هم به نفع خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>