ساندرز رعد و برق به کالیفرنیا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

لس آنجلس — برای یک دوره 24 ساعته جو بایدن به حال همه چیز را در رفتن حق برای او — از پیروزی خود را در کارولینای جنوبی به پیت Buttigieg انداختن پاکسازی یکی وزش حریف از ریاست جمهوری اوليه زمینه است.

اما جنبش مترقی پاسخ به بایدن اجرا از بخت خوب شد به سرعت تحقق در کالیفرنیا — که در آن پر جمعیت که ملاقات برنی ساندرز در یکشنبه فریاد زد یک یادآوری از چگونه به سرعت او هنوز هم می تواند به جلو و دور از بایدن.

فوق العاده سهشنبه نقشه گسترده به نفع ساندرز و نظرسنجی ها نشان می دهد که سناتور ورمونت است اما برخی برای برنده شدن در کالیفرنیا روز سه شنبه بزرگترین نماینده جایزه.

“شرکت های بزرگ ایجاد شدن است عصبی” ساندرز هشدار داد جمعیت 9,500 مردم در سن خوزه یک خودداری او reprised در مقابل هزاران نفر در لس آنجلس ساعت بعد. “سیاسی شدن عصبی به عنوان به خوبی. برخی در دموکراتیک استقرار هستند گفت: “من خدا را در نگاه مشارکت مردم در اینجا!'”

اثر Buttigieg خروج از این مسابقه مشخص نیست با هواداران خود را به طور بالقوه برای رفتن به هر تعداد از دیگر نامزدها از جمله Sanders. در توییتر در روز یکشنبه او تبریک گفت Buttigieg “برای اجرای قوی و تاریخی مبارزات انتخاباتی” و در ادامه “خوش آمدید به همه هواداران خود را به جنبش ما.”

اما از آن است که بایدن بیش از هر زمان دیگر مدعی است که از جان گذشته برای تثبیت میدان که به او پیشنهاد یک سر به سر مسابقه با Sanders.

و در روز یکشنبه ساندرز خود را به طور ضمنی بازیگران این مسابقه به عنوان دو فرد مسابقه پاره شدن به بایدن بیش از خود رای برای جنگ عراق موافقت نامه های تجاری و ورشکستگی قانون — بخشی از بحرانی تکرارشونده است که رشد در اندازه و دامنه.

“جو بایدن یک از دوستان من” ساندرز گفت: به بوس در سن خوزه که در رفت و تا زمانی که او احساس مجبور به مرحله و آنها را متوقف کند.

“هیچ هیچ هیچ” او interjected. “اما ما باید صادقانه بگویم که در مورد مبارزات انتخاباتی می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن,” او اضافه شده با این استدلال که بایدن را ضبط نمی خواهد ایجاد نوعی از هیجان مورد نیاز را به نفع خود.

بایدن انتخاباتی شده است سوار یک کارهایی در روزهای اخیر افزایش بسیار مورد نیاز پول در حالی که سوزن خبرنگاران و صاحب نظران که شک چشم انداز خود را در کارولینای جنوبی است. در crowing کمپین امیدوار است که آن را می توانید نگه داشتن آن و شتاب رفتن به سه شنبه.

کیت Bedingfield بایدن معاون مدیر کمپین و ارتباطات مدیر در توییتر نوشت: “بیایید یک بازی است. شما نام یک شهرستان در ایالت کارولینای جنوبی،, من به شما بگویم @JoeBiden آن را به دست آورد. برو.”

اما از آن است که ساندرز نه بایدن که بهترین موقعیت را برای تسلط در سه شنبه بیشتر از همه در کالیفرنیا جایی که او با انجام بیش از یک سازمان از هواداران از او شکست خورده اجرا در سال 2016.

ساندرز گفت: داوطلبان باید در حال حاضر زدم در بیش از یک میلیون درب در دولت است. در لس آنجلس یکشنبه شب گفت: یک جمعیت خروشان است که “با کمک شما در روز سه شنبه, ما در حال رفتن به برنده دموکراتیک اولیه در اینجا در کالیفرنیا است.”

او افزود: “نامزدی که برنده در کالیفرنیا شانس بسیار خوبی برای پیروزی نامزدی حزب دموکرات.”

اگر ساندرز کالیفرنیا برنده آن خواهد بود چرا که از این سازمان — که اجازه داده او را به تقریبا پرسشگری دارد co-انتخاب کردن یک دولت که در آن میانه دموکرات شکست خورده در این سال به یکی شدن در اطراف یک جایگزین.

سابق رژیم صهیونیستی. جری براون نسبتا متوسط آیکون در کالیفرنیا که تایید کلینتون بیش از ساندرز در سال 2016 شده است سکوت. بنابراین جانشین او رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و دولت junior سناتور کامالا هریس که به پایان رسید خود را در مبارزات انتخاباتی در ماه دسامبر.

دایان فاینستاین سناتور. تایید جو بایدن به اثر کمی دارد.

در عوض جمعیت که ساندرز شروع به ساخت چهار سال پیش زمانی که او ساخته شده خود را در تاریخ و زمان آخرین پایه در کالیفرنیا با موجی از تظاهرات و دولت هستند آتش او را به جلو.

Eve Ensler, نویسنده “تک گویی های واژن,” led جمعیت در سن خوزه در یک تماس-و-پاسخ است که در لمس تم ساندرز’ کمپین بسته شدن با “من نه ما! من نه ما! من نه ما!”

ساندرز کمپین co-صندلی و محلی کنگره Ro Khanna قاب ساندرز’ اولویت به عنوان سقوط در هماهنگی کامل با این دولت لیبرال. “دره سیلیکون است که بیش از فن آوری مدیران!” Khanna برافراشته.

او به یاد می آورد صحبت کردن با یک زن به تازگی در ایالت کارولینای جنوبی که به او گفت: “ما نه فقط یک جنبش است. ما بسیاری از جنبش ها در درون جنبش” لیست متنوع ائتلاف از مردم از زمینه های مختلف و مشاغل.

“و او راست” خناس گفت. “فریادهای مبارزه برای حیثیت و برابری هستند همگرا در این لحظه … و یک مرد (ساندرز) ما را به سپیده دم جدید progressive era.”

و اشاره کرد که ساندرز است که “ضربه زدن آن را از پارک” با رای دهندگان بانی Castillo, مدیر اجرایی پرستاران ملی ایران و کالیفرنیا انجمن پرستاران پیشنهاد ساندرز’ موفقیت در کالیفرنیا است که در بخشی به دلیل جوان مردم “باز هستند و ایده های جسورانه.”

در سال 2016 بازیگر و کمدین دیک ون دایک گفت ساندرز هواداران در لس آنجلس رای دهندگان “نه کاملا گرفتن” چه ساندرز گفت.

این بار او گفت: “آنها هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>