ساندرز زیر آتش در کارولینای جنوبی از تمام جهات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

جو بایدن کمپین پخش دیجیتال جدید میلادی در کارولینای جنوبی متهم برنی ساندرز از تلاش برای تضعیف باراک اوباما در سال 2012 انتخاب مجدد با تهدید به اولیه او. پیت Buttigieg بود در تلویزیون در کارولینای جنوبی ضربه ساندرز بیش از مراقبت های بهداشتی و مایک بلومبرگ هدفمند ساندرز’ گذشته تفنگ رای.

“وقتی که می آید به ساختمان باراک اوباما میراث برنی ساندرز فقط نمی توان اعتماد کرد” جدید بایدن آگهی برای اولین بار به دست آمده توسط سیاسی هشدار می دهد.

این fusillade هدف قرار دادن ساندرز در آستانه یک بحث دموکراتیک در چهارمین اوایل ایالت کارولینای جنوبی مشخص شده آخرین به نوبه خود در مقدماتی حزب دموکرات است که در حال حاضر قاطع مقابل دونده. هر یک از نامزدهای رقابت برای کسری از متوسط رای در حال تلاش برای بی پرده, ورمونت, سناتور حرکت آینده از لغزش پیروزی در نوادا است.

“هنگامی که ما در بسیج هم به دفاع از رئیس جمهور ما و تمام پیشرفت او آنها را به حال خود بازگشت” راوی می گوید. سپس سوژه متحرک از روبرو و سپس به معاون رئیس جمهور جو بایدن, صدای بیش از, ادامه, “او به عقب” و حرکت به تصاویر آفریقایی حامیان اوباما در یک تجمع می گوید: “و شما را به حال خود برگشت.”

آگهی سپس نوبت به یک تصویر سیاه و سفید از برنی ساندرز.

“اما در واشنگتن وجود دارد یکی با یکی دیگر از برنامه” راوی می گوید: قبل از یک کلیپ صوتی شنیده است از ساندرز گفت: “من فکر می کنم این امر می تواند یک ایده خوب اگر رئیس جمهور اوباما در مواجهه اولیه برخی از مخالفان.”

آگهی یک شهروند $600,000 دیجیتال خرید در کارولینای جنوبی که مبارزات انتخاباتی است و با توجه به چرخش به پخش آگهی.

“برنی ساندرز شد به طور جدی فکر کردن در مورد به چالش کشیدن ما اول رئیس جمهور آمریکا در یک اصلی” راوی می گوید: با استناد به یک اقیانوس اطلس گزارش تحت عنوان: “پنهان تاریخ ساندرز طرح اولیه اوباما.”

Sanders کمپین را رد می کند که ساندرز تا به حال طرح های در مورد نصب اولیه کمپین در برابر اوباما.

“این هرگز اتفاق افتاده است. برنی ساندرز هرگز به عنوان یک چالش اصلی برای اوباما” معاون مدیر کمپین آری رابین-Havt در بیانیه ای گفت. “برنی در حال اجرا بود برای انتخاب مجدد در سال 2012 و این چیزی است که او متمرکز شده است.”

بایدن در تلاش است تا به ساحل تا قدرت خود را با آمریکایی های آفریقایی تبار که در روز شنبه بازی خواهد کرد یک آستین ، نقش برای اولین بار در سال 2020 اولیه چرخه. در ضمن Buttigieg در تلاش است تا به تاخت و تاز با رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی — یک رای دهندگان که او تا کنون به حال موفقیت کمی — به عنوان او تلاش برای زنده بمانند رفتن به سه شنبه.

و بلومبرگ که نمی خواهد به نظر می رسد در یک رای گیری در ایالت کارولینای جنوبی در تلاش برای دست کشیدن در ساندرز’ موج به عنوان تاجر میلیاردر آماده است به صورت اول خود را تست در سه شنبه متحده است.

بلومبرگ به هر طریقی خود را 90-ویدئو دوم نقطه گفت ساندرز انتخاب شد به خانه در سال 1990 با حمایت انجمن ملی تفنگ.

شوم پس زمینه پخش موسیقی در پس زمینه در کنار subtitles که به عنوان خوانده شده: “برنی رای دادند با NRA و مخالف فدرال چک های پس زمینه.”

آگهی ذکر شده ساندرز مخالفت با یک چک پس زمینه لایحه در 1990s و آرا در اوایل 2000s اجازه می دهد در برابر دعاوی علیه تفنگ کنندگان مسائل است که تراز وسط قرار دارد با NRA موضع.

“NRA هرگز تایید برنی ساندرز و او هرگز یک سکه از پول خود را. در واقع او خود را از دست داده 1988 کنگره نژاد به خاطر او حمایت, حمله, سلاح, ممنوعیت” ساندرز مشاور ارشد جف ویور گفت. “اما حتی پس از آن ساندرز نگهداری مخالفت خود را با این سلاح از جنگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>