دانشگاه سلطنتی بیمارستان بیماران در حال حاضر پرداخت برای پارکینگ قبل از آنها وارد ساختمان به جای استفاده از زمانی که آنها را ترک کنند — اما یک بیمار سرطانی است که بیشتر نگران اگر او باید مجبور به پرداخت در تمام.

کریستن Fiolleau, 37 تشخیص داده شد با مرحله چهار سرطان پستان در سال 2014 تخمین می زند و او را صرف در مورد $2,000 در بیمارستان پارکینگ پس از آن.

“من حتی نمی باید به نگرانی در مورد که” Fiolleau گفت: اخبار جهانی است. “من باید بیشتر نگران زندگی من و اگر من قصد دارم به آن را از طریق و اگه قراره باشه. و در اینجا من در ساخت پارکینگ بخشی از برنامه درمانی.”

ادامه مطلب: B. C. جمع آوری یک رکورد بالا در مسافت از بیمارستان پرداخت پارکینگ نقدی در سال 2019 می گوید: مدافع

Fiolleau صرف مقدار زیادی از زمان در ساسکاتون بیمارستان در 24 درمان شیمی درمانی و دو عمل جراحی. او صرف یک ماه در توانبخشی پس از عمل جراحی مغز, re-یادگیری چگونه به خواندن و نوشتن و گفتن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آن را تنها و البته شما می خواهید… مردم را به آمدن تشویق شما و تشویق شما در طول روز خود را,” او گفت:. “پارکینگ نباید بازدید کنندگان خود را’ بار یا.”

در حال حاضر در بهبودی وقت و هزینه پارکینگ را در آینده حفظ هر چند ماه.

Saskatoon’s Royal University Hospital recently upgraded to a pay-by-plate parking system.
ساسکاتون سلطنتی بیمارستان دانشگاه به تازگی به روز رسانی به پرداخت-با-ورق سیستم پارکینگ. آنا McMillan / اخبار جهانی

Fiolleau گفت که او فکر نمی کند که بیماران بیمارستان و بازدید کنندگان باید پای این لایحه و یک متخصص در عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت موافق است.

“اگر شما فشار بیمارستان ها به اندازه کافی سخت, آنها در حال رفتن به نوبه خود در اطراف و فشار بیماران خود و دوستان خود و خانواده گفت: Trish Hennessy, مدیر اجرایی, غیر انتفاعی بالادست.

“کل ایده کانادا مدیکر قرار بود که اگر شما بیمار هستید وجود ندارد یک مانع برای شما برای دریافت درمان. پارکینگ نشان دهنده یک مانع برای بسیاری از مردم است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در یک ایمیل فرستاده بیانیه, Saskatchewan Health Authority (SHA) سخنگوی آماندا Purcell گفت: بیماران و بازدید کنندگان پوشش هزینه به طوری بیمارستان بودجه می تواند اختصاص داده شده به خدمات بهداشتی و درمانی.

تمام درآمد پارکینگ می رود به شا که قرارداد Impark به اجرای آن امکانات پارکینگ. شا نه پاسخ به درخواست های جهانی اخبار در مورد چه مقدار از درآمد پارکینگ را به ارمغان می آورد در هر سال چقدر پول صرف حفظ پارکینگ زیرساخت ها است.

ادامه مطلب: B. C. وزیر بهداشت هنوز در حال حرکت در بیمارستان رایگان پارکینگ

هنسی گفت: کسب درآمد از پارکینگ یک علامت مزمن تحت بودجه کاهش می یابد که عادلانه دسترسی به مراقبت های بهداشتی. او می خواهم برای دیدن فدرال و استانی بودجه اختصاص داده شده به پارکینگ عمومی.

“اگر شما می گویند” این یک اولویت است. ما می خواهیم به یک عادلانه بیمارستان و ما درهای باز ابتدا در پارکینگ’ سپس … شما را دوباره اختصاص بودجه خود را,” او گفت:.

Sask. cancer patient calling for free hospital parking after racking up costs for 6 years
کریستن Fiolleau برآورد او پرداخت می شود حدود 2000 دلار برای پارکینگ بیمارستان پس از 2014. او می گوید باید آن را رایگان. آنا McMillan / اخبار جهانی

ساسکاچوان وزارت بهداشت گفت: SHA مسئول انتخاب خود را چگونه استانی بودجه توزیع شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Fiolleau گفت که او می خواهم برای دیدن بیشتر برای حمایت از مردم با داستان های شبیه به او.

“من می دانم که ما مجبور به پرداخت برای این منابع به منظور نگه دارید تا امکانات پارکینگ اما باید استثنا” او گفت:.

“این نه تنها [درباره] بیماران مبتلا به سرطان. این همه که فقط درد و رنج در استان ما.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im