Sask. پرستاران اتحادیه نگران بیش از دست زدن به COVID-19 مورد در رجاینا Pasqua بیمارستان

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک بیمار در رجاینا Pasqua بیمارستان شد “به اندازه کافی همراه می شود و در مورد در بخش” در روز قبل از دریافت یک COVID-19 تشخيص می گوید: Saskatchewan اتحادیه پرستاران.

“پتانسیل برای یک مشکل بسیار بزرگ در اینجا فوق العاده است” گفت: رئيس جمهور اتحادیه تریسی Zambory.

او اشاره کرد دو اتاق اورژانس و پرستاران یک پرستار مشغول به کار در یک منطقه مختلف که به بیمارستان رسید با نگرانی در مورد وضعیت چگونه است به کار گرفته و پس از مقامات بهداشت عمومی به نام به آنها بگویید که آنها تا به حال شده است در تماس با کسی که با COVID-19.

Zambory گفت: این مشکل این است که چگونه کارکنان مراقبت های بهداشتی در تاسیسات در حال یادگیری در مورد وضعیت.

“سازمان بهداشت, وزارت, آنها نیاز به ما به طوری که ما در حال امن” او گفت:. “ما احساس نمی مانند ما در حال محافظت می شود. و اگر ما محافظت نمی شود چگونه است که ما می تواند به حفاظت از مردم از ساسکاچوان?”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: 5 جدید کروناویروس موارد در ساسکاچوان کل افزایش می یابد به 582

با توجه به پرستاران, بیمار ساکن یک مرکز کمک زندگی می کنند در این شهر بستری شد Pasqua بیمارستان از طریق اورژانس پنج روز پیش به صورت های مختلف بیماری Zambory گفت. در روز چهارشنبه که فرد تشخیص داده شد با COVID-19.

این COVID-19 بیمار در حال حاضر برای مراقبت در یک واحد مجزا گفت: Zambory که ندارد اطلاعات بیشتر در فرد بیماری است.

استان تایید یک مورد وجود دارد در این بیمارستان در طول روز پنجشنبه جلسه توجیهی روزانه.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

دکتر ثاقب شهاب, Saskatchewan ارشد پزشکی سلامت افسر گفت: مقامات بهداشت عمومی در حال بررسی است اما که شیوع است که اعلام شده است.

“تنها یک مورد نتایج یک تحقیق شروع” شهاب گفت. “شیوع تنها می تواند در نظر گرفته شود اگر وجود دارد شواهدی از انتقال بیشتر در بیمارستان است.”

شصت نفر شناسایی شده اند که تماس از Pasqua بیمارستان COVID-19 بیمار و شهاب گفت: 20 نفر از آنها کارکنان مراقبت های بهداشتی.

Saskatchewan Health Authority مدیر عامل شرکت اسکات لیوینگستون گفت که تمام بیمارستان مخاطبین تست خواهد شد به عنوان مخاطبین شناسایی شده از بیمار را به مرکز کمک زندگی می کنند.

پرستاران اتحادیه هنوز هم سوالات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“چرا ما نمی درمان این را به عنوان یک شیوع مانند ما در نقاط دیگر?” Zambory پرسید: مقایسه وضعیت در Pasqua بیمارستان به یک در بیمارستان ویکتوریا در پرنس آلبرت دو هفته قبل.

یک بیمار از بیمارستان ویکتوریا آزمایش مثبت برای این ویروس پس از بستری به صورت غیر COVID-19-مرتبط با پزشکی باید در پایان ماه آوریل است. این استان اعلام کرد شیوع پس از یادگیری در مورد و تبلیغ آن سریع پاسخ.

“از آنجا که آنها در عمل به سرعت COVID-19 پخش نشده از طریق ویکتوریا بیمارستان” Zambory گفت. “ما نمی, بنابراین مطمئن شوید که برای رفتن به اتفاق می افتد در اینجا.”

ادامه مطلب: شیوع اعلام کرد در پرنس آلبرت ویکتوریا بیمارستان, 26 جدید کروناویروس موارد در ساسکاچوان

شهاب گفت: این استان پس از روشن تعریف خود از شیوع.

“تنها یک مورد منجر به شیوع اعلامیه در یک بسته تسهیلات مانند دراز مدت مراقبت از مرکز” و شهاب گفت.

“در باز تسهیلات مانند یک بیمارستان آن را پیچیده تر است چرا که بیماران همیشه در داخل و خارج است,” او گفت:. “نیروی انسانی نیز بیشتر مایع.”

شهاب اضافه شده کارکنان مراقبت های بهداشتی آگاه هستند از عفونت شیوه های کنترل و در حال حاضر پوشیدن اجباری ماسک.

“چه شیوع اطلاع رسانی می کند این است که آن را قرار می دهد در روش ها و پروتکل های بالاتر و فراتر از بسیار دقیق پروتکل های ما در حال حاضر,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>