ساسکاچوان مرتکب $10M برای کمک به جوامع در حال گذار به انرژی پاک

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

دو ساسکاچوان جوامع را دریافت خواهد کرد و در مجموع 10 میلیون دلار از دولت استانی برای انتقال دور از زغال سنگ بر اساس صنایع که بر اساس آن اقتصاد خود را متکی شده است.

Estevan, Sask., دریافت خواهد کرد $8 میلیون در حالی که Coronach, Sask., دریافت 2 میلیون دلار. این بودجه در ابتدا ساخته شده در ماه اکتبر گذشته اما رسمی اعلام شده جمعه توسط برتر اسکات وزارت معارف در حالی که در Estevan.

“ما دولت را به کار سخت برای اطمینان حاصل شود این بخشی از ما بزرگ استان می تواند با موفقیت حرکت به تمیز کننده منابع انرژی و تحولات کسب و کار جدید به باقی می ماند مرفه و پر جنب و جوش” وزارت معارف در بیانیه ای گفت.

ادامه مطلب: ‘ما یک دهه را امتحان کنید و کشف آینده برای Coronach’

دولت فدرال متعهد به توقف تدریجی زغال سنگ تا سال 2030. این تاثیر سه ایستگاه های برق و چندین معادن در این استان است.

Coronach اقتصاد به شدت متکی به Westmoreland معدن زغال سنگ و صنوبر, رودخانه نیروگاه. هر دو بسته خواهد شد در دهه آینده که قرار داده خواهد شد بیش از 300 کارکنان ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بسته شدن مرز سدها 4 و 5 در Estevan خواهد شد در نتیجه از دست دادن یکی دیگر از 300 شغل با توجه به دولت ساسکاچوان.

پول در نظر گرفته شده است برای کمک به هر دو جوامع انتقال به صنایع جدید.

یک گزارش از شهر Coronach یافت که محصولات کشاورزی, گردشگری, تولید برق و توسعه منابع می تواند یک راننده اقتصادی برای منطقه در حالی که شهر Esteven است که با توجه به سرمایه گذاری در کربن-گرفتن فن آوری است. Estevan دیگر اقتصادی رانندگان شامل معدن تولید برق و نفت و کشاورزی است.

ادامه مطلب: فدرال اعلام بودجه برای زغال سنگ انتقال انرژی در استان آلبرتا

“من در Estevan و صرف یک دهه در آن شورای شهر, بنابراین من می دانم دست اول سرسختی و عزم و سخت کار اخلاق از همه در منطقه” روابط دولت و وزیر Estevan MLA لری Carr گفت. “آن کسانی که ویژگی های است که کمک خواهد کرد که ما دوباره تصور کنید این بخشی از استان ما و اهرم فرصت های جدید اقتصادی به عنوان ما را از طریق این زمان را تغییر دهید.”

در سال گذشته دولت فدرال نیز متعهد 1.2 میلیون دلار برای کمک به ساسکاچوان فاز از زغال سنگ را در آورد و در بیشتر تجدید پذیر جایگزین.

–با فایل های از آلیسون Bamford و دیوید باکستر.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>