ساسکاچوان شرکت ایجاد coronavirus زدايي واحد با استفاده از گاز ازن

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک رجینا شرکت توسعه داده است یک ماده شیمیایی فرایند که در آن ادعا می کند را از بین بردن باکتری ها و ویروس ها — از جمله رمان coronavirus — در بزرگ و پیچیده فضاهای داخلی.

زمین اثرات زیست محیطی Services Inc. ایجاد SANOZONE زیستی-آلودگی واحد یک تلفن همراه سیستم خودکار است که انتشار گاز ازن که مختل ویروس ها در اشغال منطقه است.

“آن را می توانید در آمده است در وسط شب ضد عفونی کردن خود را و کتابخانه دانشگاه خود را در هر کجا از آن است که گفت:” شان و خرم زمین اثرات رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت.

ادامه مطلب: Coronavirus: ساسکاتون آزمایشگاه در حال حاضر توانایی ضد عفونی کردن N95 ماسک برای استفاده مجدد

“زمانی که شما وارد در صبح هر نقطه گاز لمس — که همه جا هست — خواهد بود به طور کامل ضد عفونی.”

پس از تکمیل واحد تبدیل مولکول ازن را به اکسیژن و یک فرایند است که آیا ترک هر مانده.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تماشا کنید: چگونه زمین اثر می گوید آن سیستم را مختل ویروس ها.

“تنها مصرفی در فرایند برق است. بنابراین شما می توانید آن را به صورت کاملا خودکار و آن را به تمام پروتکل ایمنی و امکانات در محل,” او گفت:, و اضافه کردن یک آنلاین کتابچه راهنمای کاربر در حال حاضر پیش نویس.

SANOZONE با استفاده از فن آوری هوشمند به معنی واحد را می توان برنامه ریزی از طریق یک برنامه تلفن همراه. کاربران در حال ارسال هشدار در زمانی که تمیز کردن کامل است که طول می کشد یک ساعت یا بیشتر بسته به فضا و ساختمان امن است به دوباره وارد کنید.

چگونه ازن حملات ویروس ها و باکتری ها

دکتر یوسف Blondeau رئیس clinical microbiology در ساسکاتون سلطنتی بیمارستان دانشگاه و استانی منجر بالینی میکروب شناسی برای Saskatchewan Health Authority.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او گفت: اخبار جهانی وجود دارد و بین المللی علاقه ای به اینکه آیا ازن می توانید بازی یک نقش بزرگتر در coronavirus pandemic, اما, پزشکی, تحقیقات هنوز ادامه دارد.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“من می خواهم برای دیدن شواهد و اگر شواهدی وجود دارد خارج وجود دارد که می گوید چیزی می کند چیزی است که من تمایل به قبول است که اگر از آن شده است نظیر بررسی,” او گفت:.

ادامه مطلب: Coronavirus: مونترال بیمارستان برای تست ضد عفونی ربات است که با استفاده از اشعه ماوراء بنفش

در حالی که Blondeau نمی تواند صحبت می کنند به SANOZONE محصول او توضیح داد ازن استفاده شده است پزشکی در درمان زخم ها و مطالعه به عنوان یک decontaminant در طول قرن گذشته است.

“شواهدی وجود دارد که در واقع نشان می دهد که شما می توانید اندازه گیری کاهش colony-forming units باکتری در هوا در اتاق که تا به حال از ازن و درمان,” او گفت:.

“برخی از این داده ها نشان می دهد که ازن نشان داده شد حداقل در این شرایط برای کاهش باکتری های موجود در هوا توسط 71 تا 93 درصد بود اما وابسته به چه قسمت در میلیون یا قسمت در میلیارد از آنچه واقعی گاز بود.”

شیوع کروناویروس: ترودو اعلام $450 میلیون دلار برای موسسات تحقیقاتی

شیوع کروناویروس: ترودو اعلام $450 میلیون دلار برای موسسات تحقیقاتی

او توضیح داد که ازن با این نسخهها کار از طریق یک فرآیند به نام اکسیداسیون که تغییرات خواص هر حال اکسیده – در این مورد باکتری ها و ویروس ها.

“اکسیداسیون در ساده ترین تعریف به معنی از دست دادن الکترون,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“اگر شما تغییر حتی از ساختار یک ارگانیسم هایی که برخی از آن عملکردهای مهمی بوده است مختل شود و یا مانع از انجام و سپس ویروس دیگر می تواند تکرار.”

Blondeau گفت COVID-19 یک ویروس احاطه معنی آن دارای یک لایه بیرونی حاوی پروتئین لازم برای آن پاتوژن روند. او گفت: اخلال در آن لایه را تغییر دهید این ویروس توانایی به علت بیماری.

“این باعث می شود COVID-19 مانند دیگر پاکت ویروس ها راحت تر به هدف می آید به تلاش برای ضدعفونی و یا کشتن آن” Blondeau گفت.

Blondeau گفت: از آن دشوار خواهد بود به می دانم که چگونه موثر گاز ازن در decontaminating یک فضای داده شده بدون تست این منطقه قبل و بعد از.

تست با سارس-COVID-2

برای 22 سال, زمین اثرات استفاده از برق فن آوری های تصفیه آب در نفت و گاز و معدن و بخش های صنعتی.

این شرکت در رابطه با Geosyntec مشاوره, طراحی و توسعه SANOZONE در 35 روز یک بار قاب گفتند: شامل تست های شخص ثالث در برابر سارس-COVID-2.

“ما در حال استفاده از یک ویروس جانشین است که یک غیر عفونی و غیر ارگانیسم های بیماری زا که حاوی همان نشانگرهای ژنتیکی که COVID-19 شامل” گفت: Trevor کارلسون اصلی مشاور در Geosyntec که رسیده به شاد و خرم با این ایده به کاوش ازن روند.

شیوع کروناویروس: ترودو می پیوندد رهبران جهان در ‘مجازی اجلاس’ به منظور بالا بردن میلیاردها دلار برای COVID-19 واکسن

شیوع کروناویروس: ترودو می پیوندد رهبران جهان در ‘مجازی اجلاس’ به منظور بالا بردن میلیاردها دلار برای COVID-19 واکسن

برخی از آزمایش صورت گرفت در رجینا و ساسکاتون در حالی که نمونهها در یک Geosyntec آزمایشگاه در Guelph, Ont.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کارلسون گفت: قائم مقام ویروس اعمال شد به سطوح در کنترل تنظیمات به منظور تعیین اثربخشی مختلف ازن در غلظت های مختلف بیش از مدت زمان.

“سپس ما در واقع می توانید resample آن دسته از سطوح که در آن ویروس استفاده شد و اطمینان حاصل شود که ویروس است که دیگر در حال حاضر,” او گفت:.

با توجه به خرم SANOZONE تکنولوژی است که با استفاده از دیوار سنسور برای نظارت بر ازون در یک فضای داده شده بیش از یک مدت زمان تایید شد برای از بین بردن رمان coronavirus از سطوح هنگامی که به درستی استفاده می شود.

تست نیز در حال انجام در یک مایع گزینه ای که تبدیل اوزون به امن بو غبار برای استفاده در فضای باز.

“شما می توانید اسپری کردن تجهیزات زمین بازی, پارک, نیمکت چیزهایی که دوست دارم و آن را رایگان شیمیایی آن شکسته به اکسیژن و آب است,” او گفت:, و اضافه کردن آن را نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد در یک محل مانند موزاییک ورزشگاه.

“شما می توانید اسپری صندلی و دلیل آن را ایجاد یک واقعا ابر بزرگ شما می توانید آن را واقعا به سرعت.”

Sean Frisky demonstrates how an ozone mist could decontaminate outdoor surfaces like playgrounds or stadium seats.
شان شاد و خرم نشان می دهد که چگونه یک ازن غبار می تواند ضدعفونی سطوح در فضای باز مانند پارک یا ورزشگاه صندلی. دانیلا Ponticelli / اخبار جهانی

شاد و خرم گفت که او می شود با توجه به اتمام SANOZONE واحد برای تظاهرات در شروع این هفته است.

زمین اثرات زیست محیطی در حال حاضر انجام یک تولید اجرا با واحد تجاری در دسترس در حدود دو تا سه هفته.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شاد و خرم گفت: این تکنولوژی در حال حاضر دریافت تناسلی-سفارش بهره از دولت دبی, شهر نیویورک, دانشگاه اول کشور و جوامع Hutterite مستعمرات. فرد کسب و کار نیز قادر خواهد بود به خرید واحد.

“فرصت های بسیار بزرگ هستند. آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه چند ماه آینده به نوبه خود,” او گفت:.

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید. در شرایط که در آن شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران, مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنیم استفاده از یک غیر پزشکی صورت ماسک یا پوشش برای جلوگیری از پخش قطرات تنفسی است که می تواند این ویروس.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>