ساسکاچوان دادگاه ملکه نیمکت تعویق محاکمه با حضور هیئت منصفه تا سقوط

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

ساسکاچوان دادگاه ملکه نیمکت می گوید آن است که هنوز هم ممکن است برای ادامه محاکمه با حضور هیئت منصفه در این تابستان با توجه به جریان مورد نیاز برای تمرین های اجتماعی فاصله.

تغییرات معرفی شدند که در ماه گذشته در پاسخ به گسترش COVID-19. این تغییرات شامل هیئت منصفه دادگاه به تعویق افتادن, موظف سلامت پروتکل در courthouses و محدود اتاق های برنامه های کاربردی به آن نشان داده می شود فوری و یا یک اورژانس است.

ادامه مطلب: ساسکاچوان دادگاه ملکه نیمکت تعلیق به طور منظم عملیات به منظور حفاظت در برابر COVID-19

همه منصفه برنامه ریزی شده برای شروع در ماه ژوئن خواهد بود به تعویق افتاد سقوط 2020.

“دادگاه با توجه به تعهد خود برای شنیدن و فرآیند به عنوان بسیاری از مسائل به عنوان آن می تواند در حالی که به طور همزمان به احترام نیاز به رعایت توصیه ها و پروتکل های طراحی شده برای نگه داشتن همه امن” خواندن بیانیه ای از دادگاه.

“در حالی که اجتماعی فاصله و سلامت دیگر پروتکل ها باقی می ماند و در اثر بسیاری از کاربران از سیستم قانونی شده اند قادر به انطباق و در حال حاضر این قابلیت را دوباره به شرکت در دادگاه رسیدگی است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اگر چه بازگشت به حالت عادی است و در عین حال یک واقعیت پس از مشورت با مقامات بهداشت عمومی و سایر ذینفعان در دادگاه گفت: آشکار است که زمان آن رسیده است که به شل برخی از محدودیت.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

مقامات گفت: محدودیت در دادگاه ظاهر بعد برنامه های کاربردی و مورد کنفرانس ها برداشته شده و ممکن است در ادامه با تلفن شروع ممکن است 1.

مدنی و همچنین خانواده و حفاظت از کودکان پیش از محاکمه کنفرانس خواهد شد در تاریخ 1 ژوئن. طبیعت و نسبی ضرورت عمل مورد بررسی قرار خواهد گرفت با دادگاه است.

در تلاش برای رسیدگی به این پرونده از موارد دادگاه خواهد بود و افزایش آن در تابستان نشست به عنوان بسیاری از 200 پیش از محاکمه همایش ها در طول ماه های ژوئیه و اوت.

تا اطلاع ثانوی پیش از محاکمه کنفرانس انجام خواهد شد یا با تلفن و یا که در آن مناسب و ممکن است در فرد است. شیوه ای که در آن این خواهد بود انجام خواهد شد و در اختیار قاضی اختصاص داده است.

ادامه مطلب: Coronavirus: Saskatchewan کسب و کار آماده به عنوان استان رول طرح برای بازگشایی

دادگاه محدودیت احترام به شنیدن فقط فوری و اضطراری اتاق های کاربردی را برداشته شروع در تاریخ 1 ژوئن.

یک “اتاق حمله رعد اسا” اجرا خواهد شد در طول هفته از تاریخ 8 ژوئن تا 12; ژوئن 15 تا 19 و 22 ژوئن 26. دادگاه گفت: تلاش خواهد شد به شنیدن اتاق های برنامه های کاربردی که شده بود به تعویق افتاد و با توجه به محدودیت های اعمال شده در 19 مارس به عنوان به خوبی به عنوان برنامه های کاربردی جدید. اتاق های برنامه های کاربردی مگر اینکه در غیر این صورت به دستور قاضی اختصاص داده خواهد شد از طریق تلفن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دادگاه گفت: آن را به رسمیت می شناسد که زمان بیشتری مورد نیاز است برای شنیدن مسائل از طریق تلفن و در نتیجه به طور بالقوه محدود کردن تعدادی از مسائل شنیده ام هر روز به طوری اضافی غیر سنتی chambers تاریخ تنظیم خواهد شد در طول این دوره است.

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>