ساسکاچوان و صنعت کارخانه های لبنی مبارزه برای شناور ماندن در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

یک نظرسنجی جدید از ساسکاچوان پیشه وری کارخانه های لبنی خلاصه بازی سختی در آورده با این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

حدود 65 درصد از صنایع آبجوسازی کارکنان گذاشته شده است که از COVID-19 زده استان است. نیمی از 12 پاسخ دهندگان انتظار مارس سال 2020 درآمد به پایین 50 درصد یا بیشتر در مقایسه با آوریل 2019.

“ما در حال حاضر در یک آبجوسازی است که گزارش شده است که آنها را بسته و عملیات خود را متوقف گفت:” علامت گذاری Heise, Saskatchewan کرافت حذفی, انجمن رئیس جمهور.

ادامه مطلب: شورش دم شرکت معافیت سالانه خود رکورد فروش بیش از 1 میلیون پیمانه نیم لیتری در سال 2019

“چندین نفر دیگر در حال درست در آستانه در حال حاضر.”

ساسکاچوان آبجو سازان مجبور شده اند به نوآوری از جمله از طریق سفارش آنلاین و تحویل سیستم. آنها همچنین راه اندازی همکاری آبجو و به اشتراک گذاشته شده بسته بندی و مواد تشکیل دهنده.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بیش از 40 درصد از کارخانه های لبنی اظهار داشت: آنها نمی خواهد واجد شرایط برای کانادا اضطراری یارانه دستمزد. یارانه فرمول بر درآمد در ماه های ژانویه و فوریه — دو از آرام ترین سال برای آبجو فروش.

جریان نقدی همچنان به عنوان یک موضوع مهم. چهار نفر از 12 مورد بررسی کارخانه های لبنی گفت: آنها تنها پول نقد به اندازه کافی برای نگه داشتن کسب و کار برای کمتر از دو ماه.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“این یک صنعت جدید آن بسیار سرمایه بر صنعت و آن را بسیار مردمی صنعت” گفت: Heise است که رئیس جمهور و مدیر عامل شورش دم شرکت.

او گفت: در ابتدا Saskatchewan کرافت حذفی شد فاقد شرایط لازم برای استان کسب و کار کوچک اضطراری طرح پرداخت به دلیل عملیات نبودند مجبور به بستن کامل. اما با taprooms رستوران ها و میله های توقیف این استان را تغییر داد ،

ادامه مطلب: ساسکاچوان پروژه ویترین هنر و صنعت آبجو از دانه به growler

به عنوان پنج شنبه, 17 کارخانه های لبنی دریافت کرده بود در مجموع $79,000 تحت برنامه, با توجه به وزارت تجارت و توسعه صادرات. SLGA اتحاد معوق تولید لوی برای تمام صنایع الکل تا بهداشت و درمان اضطراری به پایان رسیده است و قدرت عملیات به حالت عادی بازگشت.

“دولت به رسمیت می شناسد و چالش های پیش روی بسیاری از کسب و کار ادامه خواهد داد و به تعامل با جامعه کسب و کار و در نظر گرفتن گزینه های بیشتر” گفت: بیانیه ای از اشلی Schoff سخنگوی تجارت و توسعه صادرات وزارت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در سراسر کشور کارخانه های لبنی به دنبال سه ماه تعویق در وظایف مالیات غیر مستقیم – در اصل یک گناه مالیاتی کارخانه های لبنی پرداخت خود را بر اساس سطح تولید.

“این واقعا یک جزوه. آن را فقط به کمک با ما جریان نقدی گفت:” ریک Dalmazzi مدیر اجرایی کانادا و صنعت تخمیر انجمن (CCBA).

ادامه مطلب: ساسکاچوان مشروب را ضد عفونی کننده دست به جای مشروبات الکلی

Dalmazzi گفت: کانادا به وزارت مالیه نیست با توجه به تعویق در این زمان. یک درخواست برای نظر به بخش بازگردانده شد.

برخی از کارخانه های لبنی باید تبدیل به ضد عفونی کننده دست و Dalmazzi گفت: این محصولات نیز سزاوار معافیت.

“وجود دارد ترفند های خارج وجود دارد وجود دارد. به طور کلی ما فکر می کنیم دولت یک کار خوب انجام داده. آنها بوده ام, پاسخگو,” Dalmazzi گفت.

بیش از 90 درصد از کانادا 1,100 پیشه وری کارخانه های لبنی افتتاح در دهه گذشته با توجه به CCBA. Dalmazzi گفت: این کشور می تواند شروع به دیدن تعطیلی دائم اگر شرایط فعلی گسترش به تابستان است.

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر