ساسکاچوان کارشناسان می گویند COVID-19 افسانه دلیلی برای نگرانی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

این هفته, Saskatchewan ثبت بالاترین پرش در COVID-19 موارد و 16 مرگ به علت عوارض ناشی از ویروس است.

روز قبل از آن معترضان در مقابل قوه مقننه استانی تقاضاهای مصرانه در برابر استفاده از ماسک در یک استان که در آن هیچ بدنه دولت موظف است استفاده از آنها — و گسترش تئوری های توطئه در مورد رمان coronavirus.

“این است که بیش از آنفلوانزای فصلی و ما شده اند می ترسم به مرگ” مارتین Carlina گفت.

Carlina یکی از تقریبا ده جمع شده بودند روز یکشنبه در رجینا یک بخش کوچک از یک جنبش بزرگتر در حال وقوع در سراسر کشور — یک جنبش که پیام مخالف علم و گریه می کند برای احتیاط از مقامات بهداشت عمومی.

ادامه مطلب: Anti-ماسک تظاهرات برگزار شده در ساسکاچوان به عنوان COVID-19 مورد افزایش

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

معترضان در ماه مارس به چیزی را اشکار حوادث در ونکوور گفت: اخبار جهانی پوشیدن ماسک باعث سرطان می شود, در حالی که دیگران اصرار اطلاعات در مورد ماسک های آینده از رسانه ها و مقامات بهداشت بخشی از یک توطئه جهانی برای ایجاد یک دولت جهانی با بودجه دولتی توسط بیل گیتس.

در کلگری ضد ماسک معترض شلی Klumpp ادعا کرد یک ماسک خواهد نایاب اکسیژن و اشاره کرد که “زمانی که مردم با پوشیدن یک ماسک سیستم ایمنی بدن را سرکوب می شود.”

Carlina حمایت اعتقادات مشابه اشاره کرد که مردم نیاز به ساخت خود ایمنی به طور طبیعی حتی گفت: مردم باید بغل کردن و یا به جای پوشیدن ماسک.

کارشناسان می گویند ماسک نمی مهار تنفس و نه پژوهش و حمایت از این ایده که آنها را تضعیف سیستم ایمنی بدن شما.

اگر چه این ایده ها ممکن است به نظر می رسد تدبیر برای برخی از کارشناسان هشدار می دهند این خطر وجود دارد برای این نوع از فصاحت و بلاغت است.

ادامه مطلب: افسانه متلاشیکننده ادعا می کند ساخته شده است در مورد ماسک های صورت

سازمان مانند مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری سازمان بهداشت جهانی و سازمان ملل متحد باید مورد صحبت کردیم که چگونه فقدان اطلاعات خوب است که عمده خطر جغرافیای سیاسی گفت: Alec scholastic teachers استاد از اطلاعات و فن آوری در دانشگاه رجینا.

“این واضح falsities این واضح جعلی اخبار مجاز به گسترش در این فضا بدون هیچ عنوان و یا بدون هر گونه توصیف این است که احتمالا واقعی نیست. بنابراین شما می توانید مردم فکر کردن که این خوب نیست به پوشیدن ماسک” scholastic teachers گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Scholastic teachers گفت: این نوع نمایش ها اغلب شروع در تو رفتگی در دیوار جوامع آنلاین.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“هنگامی که شما را به آن فضا که در آن وجود یک توده مهم از مردم که همان چیزهایی که شما شروع به فکر می کنم که جهان مانند که … که شما هستید نه چندان عجیب و غریب.”

ادامه مطلب: Facebook برای محدود کردن گسترش اطلاعات غلط ادعاهای دروغین در coronavirus

به عنوان این جوامع آنلاین رشد کاربران خود را تبدیل به وسایل نقلیه برای گسترش اطلاعات غلط. برخی از بازیگران سیاسی در خواهد آمد با دانش فنی برای بسیج مردم scholastic teachers توضیح داد.

هر چند Facebook دیدگاه توییت و یا حتی گمراه کننده الگوهای رفتاری ممکن است به نظر می رسد به یک تهدید ارزش مصرف به طور جدی روانشناسان استدلال می کنند که خطر ناشی از اطلاعات غلط است و بیشتر از آن را برای اولین بار ممکن است به نظر می رسد.

“تنها قبل از قرار گرفتن در معرض جعلی اخبار تیتر یک به طور کامل ساخته شده تا چیزی — اگر شما به عنوان خوانده شده قبل از آن فقط یک قرار گرفتن در معرض بعدا در زمانی که شما آن را ببینید, شما بیشتر احتمال دارد به آن اعتقاد دارند. که حتی اگر شما به یاد داشته باشید داشتن آن دیده می شود قبل از آن حتی اگر آن چیزی است که در تضاد با ایدئولوژی” گوردون گفت Pennycook های علوم رفتاری و استاد در دانشگاه رجینا.

Coronavirus: Saskatchewan بیش از 1000 مورد, مجموعه جدید رکورد روزانه

Coronavirus: Saskatchewan بیش از 1000 مورد, مجموعه جدید رکورد روزانه

Pennycook می گوید که روانی قبل از لقاح می تواند به ویژه نگران زمانی که زوج با مردم تمایل به این باور در تئوری های توطئه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“یکی از چیزهایی که شما متوجه است که افرادی که فکر می کنم (COVID-19) جعل است و چه کسی نیست به نگرانی در مورد آن به مراتب بیشتر اعتماد به نفس مورد نظر خود را از افرادی که نگران آن هستند که در واقع پس از آنچه دانشمندان می گویند” Pennycock گفت.

“آنچه که به خصوص در زمینه COVID-19 است تنها کسی که می تواند انتقال (ویروس) و در حال انجام چیزی اشتباه می تواند با تصویب آن به همراه تعداد زیادی از مردم است.”

این یک ادعای دکتر آنه هوانگ موافق با. معاون سابق بهداشت و درمان پزشکی افسر با Saskatchewan اقتدار بهداشت و سلامت کانادا هوانگ bristled در مذاکرات اظهارات که COVID-19 شد و بیش از شایع آنفولانزا.

“این مهم است به رسمیت شناختن است که کاملا چند از این سن کار در غیر این صورت افراد سالم که بهبود می یابند (از COVID-19) در واقع اشکال در تمرکز و نمی توانند رزومه کاری خود را به طور منظم کار می کنند و بسیاری از آنها را طولانی اثر در نظر تنگی نفس با وجود منفی (polymerase chain reaction) آزمون برای سیم” هوانگ گفت.

“بیشتر کسانی که به مخالفت با اتخاذ مداخله ای موثر در کاهش COVID-19 انتقال سریع تر و جدید تر COVID-19 موارد ساسکاچوان را در معرض خطر قرار داشت.

هوانگ استدلال می کند که او می خواهم برای دیدن ساسکاچوان انجام یک کار بهتر با آن پیام به خصوص وقتی که می آید به ماسک.

“من واقعا می خواهم برای دیدن ساسکاچوان حرکت رو به جلو در این زمان. یا از طریق الزامی و یا از طریق یک افزایش شدید در آموزش و پرورش عمومی در مورد نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت” ” هوانگ گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آن را به ما به تصمیم می گیرید که آیا می خواهید به صبر برای شیوع بیماری رخ می دهد قبل از عمل کنیم و یا اگر ما می خواهیم به اقدامات پیشگیرانه در حال حاضر.”

ساسکاچوان فعلی ارشد پزشکی سلامت افسر دکتر ثاقب شهاب توصیه ماسک توان در داخل خانه هنگام نگه داشتن یک فاصله امن از دو متر امکان پذیر نیست.

او می گوید: آمدن پاییز به مردم احتمالا زمان کمتری را صرف خارج از منزل پوشش را حفظ خواهد کرد این استان باز است.

مشاهده link ”

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید. در شرایط که در آن شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران, مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنیم استفاده از یک غیر پزشکی صورت ماسک یا پوشش برای جلوگیری از پخش قطرات تنفسی است که می تواند این ویروس. در برخی از استان ها و شهرداری های سراسر کشور, ماسک یا پوشش صورت در حال حاضر اجباری در فضاهای عمومی.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

ادامه مطلب: ملی تماس با ردیابی برنامه شروع به تست بتا بعد از تاخیر

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>