ساسکاچوان کشاورز می گوید SPSA نه هماهنگی مبارزه در برابر انگلیسی آتش

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

رایان رید یک کشاورز زندگی می کند که نزدیک به Snoring, Sask., گفت: اخبار جهانی ساکنان در حال سازماندهی خود را در مبارزه در برابر انگلیسی آتش زیرا آنها شنیده نشده از ساسکاچوان ایمنی عمومی سازمان.

“این همسایه نیم neighours به چیزهایی که در حال حرکت,” او گفت:, توصیف تلاش های بیش از چند روز گذشته برای جلوگیری از آتش سوزی.

“به نظر می رسد مانند وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم است که باید گفته شود [چه] اما هیچ کس هنوز می خواهد را به اتهام.”

ادامه مطلب: تنها یک آب بمب افکن استفاده می شود برای مبارزه با آتش انگلیسی: Saskatchewan امنیت عمومی آژانس

صبح روز چهارشنبه استیو رابرتز, اقدام معاون رئیس جمهور از SPSA گفت: خبرنگاران زبان آتش رشد کرده بود و تقریبا 10 درصد از روز قبل شد و در حال حاضر 40000 هکتار است که به اندازه ساسکاتون و رجینا ترکیب شده است.

او گفت: این سازمان تا به حال مستقر در بیشتر منابع از جمله آتش خدمه هلیکوپتر و بلدوزر و باران و دمای خنک تر روز سه شنبه بودند کمک کردند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“علاوه بر این ما خدمات اورژانس افسر ساخته شده است در تماس با ساکنان منطقه و حوزه های قضایی که در منطقه به آنها در زمان واقعی آتش و دود اطلاعات به طوری که آنها می تواند تصمیم گیری در شرایط هشدار و یا سفارشات را به عنوان مورد نیاز است.”

روز سه شنبه گفت: SPSA مشغول به کار بود با “Snoring volunteer fire department محلی ساکنان و مالکان برای محافظت از خواص است که ممکن است تبدیل به تهدید می شود.”

ادامه مطلب: آتش سوزی سوختن در نزدیکی شاهزاده آلبرت می رسد به اندازه ساسکاتون رسمی می گوید:

نی گفت که او هرگز شنیده از آژانس و همسایگان تا به حال به خود را سازماندهی کار برای روشن شدن زمینه از کلش و ساخت شمع پس آتش نمی سوزاند بیشتر است.

“ما به تماشای دود برای این کار فقط باعث می شود حس مشترک. ما در حال رفتن به دریافت 70 متر/ثانیه, بادها فردا و یا روز بعد [باد] در حال رفتن به بیرون آمدن از جنوب رفتن شمال بنابراین شما بهتر است آماده شود.”

او گفت: اخبار جهانی یکی از زمینه های سوزانده شده بود, اما آن را هنوز هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

او همچنین گفت که او امیدوار است برای هماهنگی بیشتر در آینده است.

رابرتز گفت که علاوه بر تخلیه جزئی از جیمز اسمیت کری ملت هفته گذشته هیچ دیگر تخلیه سفارشات تا به حال نشده است لازم است به عنوان آنها را موجه “یا طولانی مدت قرار گرفتن در معرض دود که به طور معمول تحت تاثیر قرار می در معرض خطر و لوازم پزشکی از جامعه و یا وجود دارد که به یک آتش مستقیم تهدید برای جامعه خود است.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>