ساسکاچوان دولت تاخیر در رسیدگی به مرگ استیون Rigby

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کری Rigby-فروردین است هنوز خالی از سکنه آخرین باری که او به او صحبت کرد ،

“او گفت:” مادر من می توانم آن را من نمی تواند مقابله با این دیگر’,” او گفت: اخبار جهانی است.

“و سپس او قرار دادن تفنگ در هوا و آن را دو بار گفت:” این واقعی است.'”

ادامه مطلب: Coronavirus: کمتر خودکشی در ساسکاچوان در طول همه گیر تر از سال قبل

Rigby-Wilcox صحبت شد به پسر او در دسامبر. 22, 2018, مدت کوتاهی قبل از او کشته شد در رویارویی با ساسکاتون ،

آن دو روز پس از او منتشر شد از Dubé مرکز سلامت روان.

بیش از یک سال بعد او گفت که او هنوز هم نمی داند که دقیقا چگونه پسرش درگذشت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او گفت: پلیس داده نشده او هر گونه اطلاعات به طوری که او منتظر بود برای استنطاق از ساسکاچوان خو یش خدمات به پایان خواهد رسید.

هفته گذشته او موفق به دریافت یک نامه به او می گوید که دولت به تاخیر انداختن بررسی است.

“این بسیار دشوار است بر من ، چرا که ما بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده. این امر می تواند واقعا خوب بدانید که [آنچه],” او گفت: اخبار جهانی است.

ادامه مطلب: ساسکاچوان دولت معرفی ارکان زندگی’ طرح پیشگیری از خودکشی

Rigby-فروردین دریافت نامه ای از ساسکاچوان وزیر دادگستری همین مورگان که او نشان داد به اخبار جهانی که در آن وزیر نوشت: “کلایو Weighill رئیس پزشکی قانونی برای استان ساسکاچوان … به من اطمینان استنطاق برگزار خواهد شد بعد از این سال یا اوایل سال 2021.”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

در این نامه آمده Weighill امیدوار به استنطاق تکمیل اواخر سال 2020 است.

در بیانیه سخنگوی دولت گفت: استنطاق شده بود به دلیل تاخیر COVID-19.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یک سخنگوی ساسکاتون پلیس گفت: آنها می دانند که آن را “بسیار تلاش تاخیر برای آقای Rigby خانواده و برای همه کسانی که مایل به شرکت در استنطاق روند.”

Rigby-فروردین گفت: او را درک نیاز به تاخیر به دلیل COVID-19 اضافه شده اما او متقاعد شده است استنطاق را در حال حاضر بسیار طولانی را به دلیل دیگر inquests باید چندین سال به طول انجامید.

ادامه مطلب: حسابرس خواستار بهبود در شمال ساسکاچوان پیشگیری از خودکشی

او گفت که او امیدوار است دولت در پایان استنطاق به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به طوری که اشتباهات که ناشی از سیستم مراقبت های بهداشتی به شکست او پسر خواهد تکرار شود برای دیگران.

“اگر ما می تواند این کار را سریع تر و دریافت پاسخ و کشف کردن مشکلات و حل آنها و راه حل ها و دیدن شکاف… و دیدن مشکلاتی که در پرونده… ما می تواند کمک به مردم دیگر فورا” او گفت:.

او گفت: جهانی, اخبار آخرین گفتگو با استیون صورت گرفت در حالی که او نشسته بود در یک ماشین است که او بعد از سوار به شهر قبل از رویارویی با پلیس است.

او گفت که او تا به حال ذکر ارتکاب “مرگ توسط پلیس”— که در آن کسی است تا تهاجمی و تهدید آنها به زور یک افسر پلیس به کشتن آنها در دفاع از خود — اما نمی دانم اگر مرگ او خودکشی یا کشته شد توسط پلیس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او همچنین گفت که او سعی در فیلم این جلسه بر روی تلفن خود را به نشان می دهد که پسر شد, خودکشی به دلیل وجود استیون گفتن مردم او خودکشی و ساخت چندین تلاش خود را به کشتن او گفت: هیچ کس تا به حال به اعتقاد او مایل به پایان دادن به زندگی خود را.

ادامه مطلب: ‘کودکان سزاوار بهتر:’ Manitoba حمایت می یابد شکاف در پیشگیری از خودکشی

“او گفت:” [مشاوران و متخصصان پزشکی] گوش دادن اما آنها نمی شنوند من'” او بازگو کرد.

او گفت: اخبار جهانی او ساخته شده بود تلاش های متعددی در ماه های قبل از مرگ او و در بیمارستان بستری شده بود در مناسبت های مختلف.

اسناد Rigby-Wilcox داد به اخبار جهانی نشان می دهد او بستری در بخش اورژانس Battleford اتحادیه بیمارستان در اوت. 30, 2018, چرا که او اقدام به خودکشی و یا تا به حال روشن خودکشی برنامه ریزی.

در خطر خودکشی فرم ارزیابی استیون گفت: “اگر من تا به حال یک سلاح در حال حاضر من از آن استفاده کنید.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مادرش گفت: او منتشر شد 45 دقیقه پس از ارائه این پاسخ.

شکل دیگری از Dubé مرکز در دسامبر. 19, 2018, تنها چند روز قبل از مرگ او آمده است که استیون شد “در حاد خطر خودکشی” و “[h]e ساخته شده است که افزایش اخیر نظرات ابراز قصد خودکشی از جمله تحریک پلیس به او شلیک کنید.”

ادامه مطلب: دولت کانادا مرتکب $2.5 متر برای ساسکاچوان اول ملت خودکشی استراتژی

Rigby-فروردین گفت: او منتشر شد و روز بعد بدون او گفت.

او 27 ساله و نمی نیاز به اجازه والدین به ترک اما Rigby-فروردین گفت: کارکنان می دانستم که او و شوهرش بودند حمایتی از او مراقبت و نگهداری می شدند تا به امروز.

او گفت که او امیدوار است این یافته ها از استنطاق می تواند توضیح دهد که چرا او بارها و بارها منتشر شده از ذهنی امکانات مراقبت از زمانی که او بیان کرده بود قصد خودکشی که پدر و مادر می تواند شامل در برنامه های مراقبت وقتی کسی رضایت و کسب اطلاعات بیشتر در نسخه, در میان موضوعات دیگر.

“ما می خواهیم مسئولیت پذیری و تغییر در سیستم مراقبت های بهداشتی,” او گفت:.

اگر شما یا کسی که شما می دانید که در بحران است و نیاز به کمک لطفا برسد. منابع در دسترس هستند. در موارد اضطراری لطفا 911 تماس بگیرید برای کمک فوری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کانادا انجمن برای پیشگیری از خودکشی و افسردگی و لطمه می زند و بچه ها کمک تلفن 1-800-668-6868 همه ارائه راه کمک گرفتن اگر شما یا کسی که شما می دانید ممکن است مبتلا به مسائل مربوط به سلامت روان.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>