ساسکاچوان دولت وعده $3M به لامپ کم مصرف hub شهرستان پیشنهاد

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

این ساسکاچوان دولت می گوید آن را تراشه در 3 میلیون دلار به عنوان بخشی از یک پیشنهاد برای لیگ فوتبال کانادا را hub شهرستان — اگر یک لامپ کم مصرف در فصل برگزار شود.

“دولت ساسکاچوان خوشحال است به ارتکاب 3 میلیون دلار به عنوان بخشی از ساسکاچوان Roughriders’ پیشنهاد به مرکز شهرستان برای سال 2020 فصل ارائه یک hub شهر مدل تایید شده توسط مقامات بهداشتی و لیگ فوتبال کانادا و رجینا انتخاب شده است به عنوان مرکز شهر” بیانیه ای از ژن Makowsky وزیر پارک های تفریحی و ورزشی گفت.

موزاییک استادیوم به بازی میزبان به 2020 خاکستری فنجان قبل از آن شده بود لغو شد و به تعویق افتاد تا سال 2022 به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

مانیتوبا استانی دولت قرار داده شده بود رو به جلو خود را 2.5 میلیون دلار پیشنهاد برای توپی شهرستان تعیین روز دوشنبه.

رجینا شهردار مایکل Fougere گفت: این شهرستان ساخته شده است در نوع کمک مالی به ارزش حدود 1 میلیون دلار برای اجازه استفاده از موزائیک استادیوم برای بازی و Leibel زمینه برای شیوه اگر پیشنهاد موفق است.

“ما می خواهیم تحریم از رئیس پزشکی سلامت افسر و انتقادی به این کار” Fougere گفت: بعد از ظهر دوشنبه.

Fougere افزود: پیشنهاد این است که یک تضمین نمی کند که شورای شهر را به بحث در مورد این موضوع و دوباره تاکید کرد این رویداد نیاز باشه از دکتر شهاب ثاقب استان بالا دکتر.

شهردار گفت: موزائیک استادیوم بهترین ورزشگاه در لامپ کم مصرف و که او فکر می کند Regina است “بهتر” شهر هر چند اعتراف تعصب به وضوح و سادگی قبل از اظهارات.

“[پیشنهاد] گرد هم آمدند به منظور کوتاه و ما باید بدانند که در هفته آینده یا دو عنوان به آنچه اتفاق می افتد” شهردار گفت. “من امیدوار هستم که مردم را خوشحال خواهد شد به دیدن این.”

این Roughriders در بیانیه ای گفت که این سازمان را “رقابتی” پیشنهاد هم با کمک این استان شهر رجاینا و هتل رجینا انجمن.

“ما افتخار می کنیم از این بسته است که ما را با هم” در این بیانیه گفت: با استناد به سود اقتصادی است که می تواند تا به حال از میزبانی فشرده CFL فصل در ساسکاچوان.

ما هیجان زده در مورد این فرصت را از بالقوه بودن یک مرکز شهر اما آیا ما برنده مناقصه یا نه ما از لامپ کم مصرف و امیدوار هستند که ما می توانیم در زمین و بازی فوتبال در سال 2020″ سواران’ بیانیه به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>