ساسکاچوان مادر بزرگ در دراز مدت مراقبت از خانه قادر به شستن دست به طور منظم خانواده می گوید

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

93 سال زندگی در ساسکاچوان دراز مدت مراقبت در منزل است که قادر به شستن دست های خود را به طور منظم در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به کمبود نیروی انسانی در این مرکز می گوید ،

Marea Olafson می گوید: او مادر بزرگ Ellen راس دارای تحرک مسائل با توجه به پوکی استخوان است و قادر به گرفتن به حمام توسط خودش.

ادامه مطلب: ساسکاچوان NDP درخواست دولت برای تعیین حداقل مراقبت های استاندارد برای دراز مدت مراقبت از خانه

“ما تا به حال حداقل شش حوادث که در آن او تا به حال به صبر بیش از 40 دقیقه تا یک ساعت به حمام” Marea Olafson گفت.

“او را مجبور به غائط و به عنوان یک نتیجه او را برای رفتن به وخامت به اندازه کافی آنها را مجبور به قرار دادن او در پوشک. که می رود در برابر این دستورالعمل از احترام و کرامت است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Ellen Ross, 93, is a retired nurse who is now a resident of a long-term care home. According to her family, she’s only able to wash her hands once a week due to mobility issues, and understaffing. Ross is shown above with her two great-granddaughters. (Photo courtesy of Marea Olafson)
الن راس 93, پرستار بازنشسته است که در حال حاضر ساکن در دراز مدت مراقبت در منزل. به گفته او خانواده او تنها قادر به شستن دست های خود را یک بار در هفته با توجه به تحرک مسائل و understaffing. راس است که در بالا نشان داده شده با دو نوه نوه. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Marea Olafson). عکس حسن نیت ارائه میدهد از Marea Olafson

Olafson و خانواده اش نگران مسائل بهداشتی در کف دریاچه جشن تسلیم قرار دادن ساکنان مثل مادر بزرگ خود را در افزایش خطر در این بیماری همه گیر.

“تنها زمانی دست او دیدن آب و صابون است که او هفته حمام” Olafson گفت.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“در غیر این صورت او را از دست یک پارچه صورت. او احساس می کند کاملا کثیف. این filthiest در تمام زندگی خود را.”

روز پنجشنبه Saskatchewan Health Authority (SHA) قرار داده و کف دریاچه مراقبت دراز مدت تسهیلات و 20 خانه دیگر در مناطق روستایی استان تحت افزایش خطر ابتلا به کروناویروس انتقال است. به عنوان یک نتیجه, دیدار, است محدود به, هوای آزاد, بازدیدکننده داشته است.

ادامه مطلب: Coronavirus: بازدید کننده دسترسی محدود در 21 دراز مدت مراقبت از خانه های روستایی در ساسکاچوان

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هفته گذشته Olafson بازدید مادربزرگش او را گرفت و او را به حمام خود را.

“او بسیار هیجان زده می شود قادر به شستن دست با آب و صابون. این دیوانه که چیزی نیست من نیاز به مبارزه برای: به شستن دست با آب و صابون.”

Olafson می گوید او شده است برای رفتن به عقب و جلو با تسهیلات مدیر سازمان بهداشت و وزارت بهداشت برای نزدیک به چهار سال روی این موضوع است.

شا تایید ساکنان در حال ارائه یک لیف حمام برای تمیز کردن خود را در هر صبح و شام و حمام و دوش در حال ارائه بارگیری در این هفته.

انتاریو برتر restates $1.75 میلیارد دلار تعهد برای دراز مدت مراقبت از خانه

انتاریو برتر restates $1.75 میلیارد دلار تعهد برای دراز مدت مراقبت از خانه

“همانطور که با هر برنامه مراقبت های شا متوجه می شود همیشه وجود دارد اتاق را برای بهبود” گفت: SHA, در بیانیه ای.

“شا را با ساکنان و خانواده خود را برای تشویق دست قوی شیوه های بهداشت و بهبود پس از مراقبت های فردی قصد دارد در هماهنگی با خانواده و اقامت.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما Olafson درخواست برای نظارت بیشتر و تشویق همه ساسکاچوان MLAs به صرف یک هفته در دراز مدت مراقبت از تاسیسات است.

“من نا امید که هیچ استانی مقررات به ساکن نسبت به مراقبت از کارگران بر اساس نیازهای ساکنان. وجود دارد بسیار مبهم دستورالعمل که هر یک از تسهیلات هستند به دنبال چگونه به بهترین آنها می تواند” Olafson گفت.

NDP سلامت منتقد ویکی Mowat می گوید این حادثه صحبت می کند به understaffing مشکلات در دراز مدت مراقبت از امکانات در استان ،

ادامه مطلب: ‘وحشیانه’ گرما در استراسبورگ, Sask., ارشد مراقبت در خانه, پرستار شفاعت برای کمک به

“ما می دانیم که خط مقدم مراقبت از کارگران در حال کار فوق العاده سخت تحت شرایط دشوار و understaffing توسط این دولت است که با قرار دادن آنها در شرایط غیر ممکن است. به خصوص در طول یک بیماری همه گیر ما نیاز به اقدام فوری برای آدرس که understaffing برای ایمنی از ساکنان از کارکنان و خانواده ها” Mowat گفت.

به عنوان روز پنج راس پس از نقل مکان به یکی دیگر از خانه مراقبت در Wynyard است که نزدیک به خانواده است.

با وجود این حرکت Olafson امیدوار است این استان خواهد قانونگذاری حداقل استانداردهای مراقبت. اما تا آن زمان او حاضر به ادامه مبارزه برای مادر بزرگ او را کرامت است.

“من خسته از مبارزه” Olafson گفت. “من شما را به نگه داشتن رفتن.”

زندگی می کنند-در مراقبت از حیوانات خانگی خانه کمک تشویق ساکنان جدا شده

زندگی می کنند-در مراقبت از حیوانات خانگی خانه کمک تشویق ساکنان جدا شده

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>