سازندگان خانه در رجینا و ساسکاتون ماندن خوش بینانه در مورد فروش خانه با وجود Canada Mortgage and Housing Corporation بیان کرد در غیر این صورت.

در آن سال 2020 بازار مسکن چشم انداز, CMHC پیش بینی قیمت مسکن به سقوط بین 19 و 29 درصد در سراسر کشور, درصد, بر اساس پیش بینی های قبل از coronavirus بیماری همه گیر.

چشم انداز پیش بینی ساسکاچوان بازار “بیشتر به شدت وزن به حرکت نزولی نسبت به استان های دیگر.”

“سخت هوا منتشر شده توسط CMHC واقعا تنها نشان دهنده یک “بهترین حدس” از آنچه ممکن است اتفاق می افتد در بازار مسکن در سال آینده گفت:” استو Niebergall, Regina منطقه و سازندگان خانه ” انجمن مدیر عامل شرکت.

ادامه مطلب: کانادا خانه قیمت رها شده می تواند تا 25 درصد در برخی از مناطق: CMHC

“پیش بینی های خود را می آیند کمی مانند کسی که در حال اجرا را به اتاق فریاد “آتش!” زمانی که همه چیز اما هیچ کس دیده است هر گونه دود یا شعله های آتش است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Niebergall با اشاره به گزارش در زمان بیشتر از یک “بدبین” رویکرد.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“شکاف بین بهترین حالت و بدترین سناریو ارائه شده در اینجا نشان دهنده عدم اطمینان شدید ناشی از این بیماری همه گیر” رجینا منطقه و سازندگان خانه ” انجمن گفت: در آزادی مطبوعات.

“نه به ذکر است CMHC بدترین سناریو همچنین فرض می شود که موج دوم ویروس و پس از آن خاموش شدن ناگهانی رخ خواهد داد.”

این گزارش همچنین نشان داد که فروش خانه های موجود در کانادا می تواند کاهش بین 19 درصد به 29 درصد است.

ادامه مطلب: ساسکاچوان ملکی انجمن سوالات CMHC چشم انداز

“در نهایت CMHC پیش بینی اهمیت جلوه انعطاف پذیری بخش مسکن در طول همه گیر است. پیش بینی های خود را فرض کنیم که فروشندگان به سادگی قبول شدید کاهش قیمت در فروش خانه خود گفت:” کریس Guérette, ساسکاتون منطقه و سازندگان خانه ” انجمن مدیر عامل شرکت.

“ما باور داریم که آن را دشوار خواهد بود برای پیدا کردن بسیاری از فروشندگان به قبول این نوع تخفیف در لیست خود خواهد بود که لازم است به زور میانگین ملی قیمت مسکن را کاهش می دهد به سرعت و به شدت به عنوان CMHC پیش بینی کرد.”

چشم انداز نیز اعلام کرد که مسکن شروع می شود می تواند کاهش دید میان 51 درصد به 75 درصد در سال دوم از سال 2020 از قبل از coronavirus سطوح.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

گزارش کامل را می توان در اینجا بخوانید.

ساسکاچوان ملکی انجمن سوالات CMHC چشم انداز

ساسکاچوان ملکی انجمن سوالات CMHC چشم انداز

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net