ساسکاچوان, خدمتکار, مشاور می دهد و مهر تایید به مرگ کمک قانون

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

ساسکاچوان مشاور برای کمک های پزشکی در حال مرگ (خدمتکار) می گوید تغییرات قانونی پیشنهاد شده توسط دولت فدرال می تواند افزایش, استان, خدمتکار, برنامه.

از آنجا که خدمات قانونی شد در ماه ژوئن سال 2016 شده اند وجود دارد 494 درخواست برای در ساسکاچوان با توجه به استان های وزارت بهداشت. از کسانی که درخواست 250 منجر به مرگ کمک.

قانون مطرح دوشنبه in اتاوا است در راستای ساخت مرگ کمک بیشتر در دسترس برای افراد مبتلا به درد غیر قابل تحمل. دکتر راب ویلر پزشکی مشاور برای ساسکاچوان, خدمتکار, برنامه, استقبال از پیشنهاد اصلاحات به مرگ کمک قانون است.

ادامه مطلب: لیبرالها رها کردن برخی از مرگ کمک محدودیت با قانون جدید

“تغییراتی که پیشنهاد شده در واقع پتانسیل … انجام بسیاری از پیشرفت های به برنامه های موجود گفت:” ویلر بالینی متخصص بیهوشی.

چند اصلاحات پیشنهاد شده است به منظور کاهش موانع خدمتکار — مهم ترین, که می بینید این سرویس را باز کرد تا به کسانی که مرگ قریب الوقوع نیست اما هنوز رو غیر قابل تحمل درد و رنج ناشی از یک بیماری علاج ناپذیر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این لایحه همچنین قطره تعدادی از شاهدان مستقل مورد نیاز برای درخواست کمک از مرگ دو به یک است.

“است که اغلب یک بار ما به رسمیت شناخته شده است که برای بیماران” ویلر گفت. “ما فکر نمی کنم آن را واقعا ارائه شده بسیاری برای حفاظت از آسیب پذیر است.”

ادامه مطلب: ساسکاچوان تیم کار به منظور بالا بردن $1M برای کمک های پزشکی در حال مرگ تسهیلات

این قانون همچنین می تواند کاهش ترس رایج در میان کسانی که تایید شده اند با ویلر گفت.

“یکی از شایع ترین نگرانی هایی است که بیماران است” چه می شود اگر من از دست دادن ظرفیت [برای دادن رضایت] در برخی از نقطه در حالی که انتظار برای من منصوب روز؟” او گفت:.

Dr. Rob Weiler says proposed changes to the assisted dying law could improve Saskatchewan’s MAID program.
دکتر راب ویلر می گوید تغییرات پیشنهادی به مرگ کمک قانون می تواند به بهبود ساسکاچوان, خدمتکار, برنامه. Slavo Kutas / اخبار جهانی

فدرال وزیر دادگستری دیوید Lametti اعلام کرد این پیشنهاد را به رها کردن نیاز است که مردم به رضایت برای بار دوم بلافاصله قبل از مرگ خود را.

او همچنین گفت: افراد تایید شده برای خدمتکار دیگر نمی خواهد که به صبر 10 روز قبل از عمل. در آن بازتاب دوره برخی از بیماران دریافت بیش از حد بیمار به رضایت به مرگ کمک.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“برخی از را انتخاب کرده اند برای پایان دادن به زندگی خود را در موعد مقرر به خطر انداختن شانس خود را به صرف زمان بیشتری را با خانواده خود را به دلیل این بود که تنها راه برای تضمین است که آنها هنوز هم می تواند دسترسی به, خدمتکار,” Lametti به خبرنگاران گفت: در اتاوا در روز دوشنبه.

“هیچ کس نباید در مواجهه با چنین انتخاب غیر ممکن است.”

ادامه مطلب: دولت فدرال به دادگاه می پرسد برای زمان بیشتری برای اصلاح و مرگ کمک قانون

ویلر گفت که او انتظار دارد بیشتر مردم برای اعمال در پی تغییرات پیشنهادی. با این حال او ندارد و پیش بینی افزایش قابل توجهی در تعداد افراد تایید شده برای این سرویس.

“من خیلی مطمئن نیستم که آن را به افزایش تعداد مقررات به طور چشمگیری به دلیل آن را هنوز هم یک پزشکی تصمیم گیری است که نیاز مردم را واقعا احساس می کنید که این بیمار در بهترین مورد علاقه و همچنین در نظر گرفتن تاثیر به دیگران,” او گفت:.

ویلر گفت: دو دلیل اصلی وجود دارد که چرا نزدیک به نیمی از این درخواست نوشته شده برای در ساسکاچوان اند و نه منجر به مرگ کمک.

“بسیاری از کسانی که بیمارانی که تصمیم بگیرید یا صبر کنید برای یک مرگ طبیعی و یا چیزهایی که باید برای تغییر شرایط خود و آنها نیست و در واقع برداشت یک تاریخ و مرگ فرا رسیده است برخی از راه های دیگر,” او گفت:.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>