ساسکاچوان Mountie نقش ویولن ادای احترام به کشته شدگان در نوا اسکوشیا

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک ساسکاچوان RCMP پاسبان انجام شده است صمیمانه ادای احترام برای همکارش Const. هایدی استیونسون بود که یکی از 22 نفر کشته در تیراندازی داد و بیداد در نوا اسکوشیا در مارس 18-19.

“هنگامی که من برای اولین بار شنیده ام در مورد این خبر وجود دارد مخلوط احساسات” گفت: Const. ویلیام وانگ که مستقر در Moosomin, Sask.

“من نمی دانم هایدی اما شخصا به عنوان اولین پاسخ ما همه در همان خط از کار و خانواده است.”

پرینت این

ادامه مطلب: کشته N. S. Mountie احتمال نجات داد ‘تعداد بی شماری از زندگی با توقف fake police car: اتحادیه

وانگ شروع به نواختن ویولن در درجه 1 و گیر کرده با آن از.

“موسیقی یک راه برای همه, برای ارتباط با یک دیگر است و زبان هر کس می داند. از آنجایی که من خودم بیان از طریق موسیقی … من فکر کردم این امر می تواند یک راه خوب برای برقراری ارتباط با هر کس و همه را با هم در طول این زمان سخت” وانگ گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در یک فیلم ویدئویی در یوتیوب وانگ ثبت موسیقی ادای احترام به استیونسون با بازی یک جلد از “نماز” بود که معروف ساخته شده توسط Celine Dion and Andrea Bocelli.

“من نگاه کردن شعر و فکر کردم آن را بسیار اتصالات” وانگ گفت. “این فقط یک آهنگ زیبا به طور کلی.”

این پاسبان تدریس خود را به این آهنگ گوش و آپلود فیلم به YouTube. از زمان انتشار این ویدئو مشاهده شده است بیش از 61,000 در عرض دو روز و انباشته از ده ها تن از دیدگاه.

“او بسیار شجاع است. این کار به ارمغان می آورد بسیاری از احساسات از مردم است. ما بدترین مردم اغلب. ما به تماس های مختلف و دیدن آنچه که او فکر نمی کنم وجود دارد کلمات برای توصیف فداکاری های او ساخته” وانگ گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“در نهایت او داد تا زندگی خود را برای نجات دیگران و انجام آنچه او به انجام آموزش دیده بود که برای جلوگیری از تهدید. هیچ چیز وجود دارد شما می توانید می گویند واقعا بزرگداشت آنچه او برای کشور است.”

ادامه مطلب: نوا اسکوشیا تیراندازی آغاز شد و پس از مسلح با حمله دوست دختر خود را, منابع می گویند

وانگ می گوید: در حالی که تصویری به عنوان یک ادای احترام به او امید آن می تواند به درک که وجود دارد بسیاری از خانواده هایی که عزادار در حال حاضر.

“ما سوگواری برای از دست دادن افسر, اما ما همچنین سوگواری برای از دست دادن قربانیان و تمام افرادی که فوت کرد به عنوان یک نتیجه از این” وانگ گفت.

“[امیدوارم] ما قوی ماندن در طول این زمان و با هم بمانند.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>