ساسکاچوان NDP سوالات استانی مدیریت دولتی از اولین ملل و متیس صندوق

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

تاج شرکت سرمایه گذاری (CIC) منتقد کتی Sproule سوال مدیریت پول قرض داده از سازمان ملل و متیس صندوق (FNMF) در سوال دوره در رجاینا در روز دوشنبه.

“آنچه ما به دنبال درخواست دولت در مورد سرمایه گذاری است که ساخته شده در شرکت هایی که اساسا شکست خورده” Sproule به خبرنگاران گفت:.

“و ما در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه بسیاری از مشاغل شد و در واقع ایجاد شده چرا که هدف از این صندوق در وهله اول و در مرحله دوم چه برنامه های دولت برای جبران آن سرمایه گذاری است.”

در سال 2006 اداره مهاجرت و شهروندی کانادا اعلام کرد آن را ارائه تا 20 میلیون دلار برای تازه ایجاد FNMF. در این قطعنامه از این صندوق تاسیس شد تحت یک NDP دولت بود را به سرمایه گذاری از بین $1 میلیون و 3 میلیون دلار در جدید و یا گسترش کسب و کار است که اکثریت مالکیت و یا کنترل برای اولین بار توسط سازمان ملل و یا متیس مردم است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این FNMF کمک خواهد کرد که ایجاد توسعه اقتصادی, فرصت ها و مشاغل در استان ما برای اولین بار سازمان ملل و متیس مردم” و سپس وزیر اداره مهاجرت و شهروندی کانادا مینارد Sonntag گفت: در آن زمان.

ادامه مطلب: ساسکاچوان بررسی گزینه های جدید برای رجینا بیمارستان عمومی هستند ، parkade

اما Sproule سوال که آیا یا نه صندوق ملاقات کرد که دستور به طور خاص ارجاع سرمایه گذاری اداره مهاجرت و شهروندی کانادا ساخته شده در سال 2013 است.

FNMF صورتهای مالی نشان می دهد دو جداگانه سرمایه گذاری به ارزش یک ترکیب 1.8 میلیون دلار در بی نهایت Investments Inc. این اظهارات نشان می دهد بی نهایت Investments Inc. با استفاده از این پول برای ارائه وام به Brigden جوشکاری ذکر شده به عنوان نیروی خدمات انرژی در بیانیه های بعد.

این اظهارات نشان می دهد که از مه 31 2019 در FNMF تا به حال نوشته اصلی سرمایه گذاری در بی نهایت Investments Inc. به مجموع $251,220.

“چگونه بسیاری از مشاغل ایجاد شده برای مردم بومی با 1.8 میلیون دلار سرمایه گذاری?” Sproule خواسته CIC وزیر جو Hargrave در طبقه در روز دوشنبه. “چه برنامه ای برای دریافت کنید که 1.8 میلیون دلار به عقب؟”

این اظهارات همچنین نشان می دهد FNMF دچار مجموع قابل فهم ضرر و زیان از یک ترکیب $5.97 میلیون دلار بین سال های 2013 و 2019.

این صندوق با مدیریت ساسکاتون را Westcap مدیریت Ltd. که این اظهارات نشان می دهد پرداخت شد $1.61 میلیون دلار در هزینه های مدیریت بیش از مدت زمان مشابه (قبل از آن اظهارات آنلاین در دسترس نیست).

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: ساسکاچوان NDP وعده برای ساخت رجینا بیمارستان عمومی هستند ، parkade اگر انتخاب

Hargrave, اما, مخالفت با Sproule را در موفقیت این صندوق حکم.

“من فکر می کنم آن را موفق در ایجاد بسیاری از فرصت ها برای اولین کشورهایی است که آنها هرگز بدست,” Hargrave گفت. “آن را به ارمغان آورد برخی از خوش بینی و برخی از مثبت.

“آیا هر کسب و کار موفق می شوند ؟ آنها مطمئن نیست.”

او گفت: رکود در صنعت نفت و گاز و سقوط پتاس قیمت در زمان تلفات در چشم انداز.

“وجود چند میلیون دلار در خارج وجود دارد که ما نمی یابند. اما کسب و کار وجود دارد که نمی شد برای اولین بار سازمان ملل و یا متیس کاهش یافته است و همچنین. بسیاری از این سرمایه گذاری آنها به دنبال این بودیم که در آن زمان بودند خوب سرمایه گذاری است.”

او به نام Brigden جوشکاری یک “فرصت بسیار خوب” و “خیلی خوب سرمایه گذاری” در آن زمان است.

Sproule در ضمن گفت حزب او قصد دارد برای ادامه فشار به دولت در فایل.

“من نمی دانم اگر ما دریافت پاسخ برای آن است که کار ما به عنوان اپوزیسیون است که برای دریافت پاسخ به این سوالات به طوری که مردم درک کنند که چگونه این مالیات دهندگان دلار هستند در ذهن من به خوبی به سر برد.”

Sask. NDP به سوالات بالا بردن بیش از “مهاجرت کلاهبرداری” در GTH

Sask. NDP به سوالات بالا بردن بیش از “مهاجرت کلاهبرداری” در GTH

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>