ساسکاچوان outfitters در خطر از دست دادن 2020 فصل در میان COVID-19 همه گیر

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

ساسکاچوان شکار و ماهیگیری outfitters روبرو هستند لغو و یا کوتاه فصل با توجه به COVID-19 گیر با هیچ شانس به لحاظ مالی بازیابی در سال 2020 است.

با توجه به ساسکاچوان کمیسیون حرفه ای Outfitters (SCPO) نزدیک به یک سوم از استان 625 مجوز outfitters کار در بهار و تابستان ماهیگیری بخش باعث می شود تا 40 درصد از این صنعت است.

“شما می توانید ببینید که داشتن صفر درآمد در یک سال است که به تاثیر بسیار زیادی در خانواده ها و کسب و کارهای کوچک و واقعیت است که در سوال دیگر گفت:” روی اندرسون SCPO اقدام مدیر عامل.

ادامه مطلب: ساسکاچوان اقتصاد را دوباره باز کنید و به تدریج با افزایش تست

اندرسون گفت: SCPO رای گیری پیدا کرده است تا 80 درصد از این استان را outfitters در “معرض خطر” از عامل در سال 2020 است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

همانطور که در آوریل 4, صنعت گزارش شده بود 80 میلیون دلار درآمد از دست داد.

“ما با اعتماد به نفس است که زمانی که ما در این آخر هفته با ما به روز رسانی نظرسنجی ما را ببینید که تعداد نزدیک به 100 میلیون دلار اگر نه بیش از” اندرسون گفت.

“این یک شوک اقتصادی به استان است.”

ساسکاچوان تجهیز صنعت تولید خالص سهم از 130 میلیون دلار به استانی تولید ناخالص داخلی در هر سال همراه با 5000 شغل.

ادامه مطلب: رجینا استاد اقتصاد وزن در بر تاثیر بازگشایی ساسکاچوان طرح

تجهیز قرار است به رزومه در فاز چهار از بازگشایی ساسکاچوان طرح فاز دوم بدون تاریخ ثابت.

اندرسون اشاره کرد که همه outfitters مجوز برای شرکت-لغو فصل بهار نیز با مجوز برای تابستان یا پاییز.

“این تجهیز کسب و کار بسیار فصلی. این اتفاق می افتد در یک نقطه در زمان بیش از یک تعریف زن و شوهر از ماه,” او گفت:, و اضافه کرد تابستان ماهیگیران تفننی در حال حاضر در معرض خطر از دست دادن کل فصل.

“با نشانه ای روشن از ساسکاچوان دولت و همچنین به عنوان مرز ایالات متحده باقی مانده بسته خیلی بیشتر از ارسالیهای بخش خواهد بود تصمیم گیری — اگر آنها در حال حاضر نمی — که آنها ممکن است باز برای این فصل است.”

Scott Lake Lodge general manager Jason Hamilton says owners have committed to paying the three full-time and 30 seasonal employees this year, and intend to honour 2020 bookings in 2021.
اسکات Lake Lodge مدیر کل Jason همیلتون می گوید صاحبان متعهد به پرداخت سه تمام وقت و 30 فصلی کارکنان این سال قصد داریم به افتخار 2020 رزرو در سال 2021. اسکات Lake Lodge / Facebook

در حالی که برخی از outfitters باید استانی و کانادا مشتریان در درجه اول جاده در دسترس لژ اکثر کسب و کار می آید از بازار ایالات متحده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کنترل از راه دور پرواز-در عملیات مانند اسکات لک تسلیم در شمال ساسکاچوان تقریبا به طور انحصاری در خدمت آمریکا علاقه مندان به ورزش.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“ما تا به حال به لغو ما 2020 فصل کاملا” گفت: مدیر کل Jason همیلتون اضافه کرد از دست دادن است که در میلیون ها دلار.

“ما تا به حال مردم پرداخت و در این قبلی دسامبر پس از آن خواهید بود حدود 18 ماه قبل از ما در حال رفتن به بسیار جدید درآمد.”

چمن زار لبه تجهیز در North Battleford عمل در بهار و پاییز و caters به آمریکا و کانادا شکارچیان پرندگان.

“من در حال حاضر مردم به انصراف از آنجا که کسب و کار خود را در حال حاضر رنج می برند و یا بسته و آنها هیچ پول برای خرج کردن در یک سفر به کانادا. رزرو هستند به واقع صفر است.”

مالک و اپراتور مایک McLane گفت: بهار سال 2020 فصل لغو شده است با وجود ساکنان کانادا ساخت تا 75 درصد از مشتریان.

“آنها را انتخاب کرد به طور داوطلبانه انصراف بر اساس ترس از ویروس محدودیت های مسافرتی از استان های دیگر و نگرانی در مورد شغل خود را” McLane نوشت: در یک ایمیل به اخبار جهانی است.

“البته من تا به حال آمریکایی ها رزرو شده به عنوان به خوبی و آنها تا به حال هیچ انتخاب از مرز بسته شد.”

Prairies Edge Outfitting in North Battleford has already taken a loss of $40,000 for spring 2020, and could see a $1 million loss in revenue if the fall season is cancelled.
چمن زار لبه تجهیز در North Battleford در حال حاضر از دست دادن گرفته شده از $40,000 برای بهار سال 2020 می تواند 1 میلیون دلار ضرر در درآمد اگر فصل پاییز لغو شده است. چمن زار لبه تجهیز / Facebook

McLane گفت: او را از دست داد $40,000 در درآمد تا کنون و تا به حال به استفاده از سپرده است که در حال حاضر خواهد بود به انجام 2021 به پوشش سقفی و قبل از فصل هزینه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من تا به حال به اندازه کافی سپرده به خوب از نظر مالی اما در حال حاضر در 2021 من مسئول به ارائه بسیاری از نصف قیمت شکار – از دست دادن خالص – پس از این است که یک اثر کوتاه مدت,” او گفت:.

McLane شروع یک کسب و کار جدید در یک نامربوط صنعت را در درآمد به خصوص در حال حاضر که او سقوط پرندگان فصل در معرض خطر است.

ادامه مطلب: Lumsden مرد امید تغییر حکومت می تواند در بهبود شکار دسترسی در ساسکاچوان

“من در حال حاضر مردم به انصراف از آنجا که کسب و کار خود را در حال حاضر رنج می برند و یا بسته و آنها هیچ پول برای خرج کردن در یک سفر به کانادا. رزرو را اساسا صفر,” او گفت:.

او گفت: اگر مرزها باقی می ماند بسته به فصل پاییز لغو خواهد شد — به مقدار 1 میلیون دلار درآمد از دست داد و نه به 12 نفر بدون شغل.

‘تاثیر قابل توجهی’ در شمال ساسکاچوان

تجهیز تولید 85 میلیون دلار در فعالیت های اقتصادی برای ساسکاچوان شمالی منطقه به عنوان بسیاری از فعالیت های طول می کشد محل در غنی مناطق جنگلی.

جانباز راهنمای جف اسمیت که شرکت صاحب Kutawagan Outfitters در Choiceland, Sask., با خود گفت: کسب و کار خود را باعث می شود 250.000 دلار در سال است.

“خرس فصل باید دیروز آغاز شده اما به نظر می رسد مانند آن را برای رفتن به یک صفر برای سال,” او گفت: با توجه به بهار حساب کسب و کار برای 65 درصد از درآمد سالانه خود را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اسمیت گفت: بقیه تولید شده در طول سقوط گوزن whitetail فصل است که او و SCPO نامشخص خواهد بروید در سال 2020 است.

“فصل پاییز است که عمدتا آمریکایی به طوری که یک عامل بزرگ و همچنین با توجه به آنچه اتفاق می افتد با کانادا و آمریکا, مرز بین در حال حاضر و پس از آن” اندرسون گفت.

این اقدام مدیر عامل شرکت گفت: SCPO در حال کار با ملی تجهیز گروه های لابی اتاوا برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی از.

در حال حاضر اکثر ساسکاچوان outfitters — از جمله اسمیت — آیا واجد شرایط برای مزایای فدرال بر اساس حداقل حقوق و دستمزد مورد نیاز است.

ادامه مطلب: ساسکاچوان earmarks 50 میلیون دلار در کمک به کوچک و متوسط کسب و کار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

“ویژگی های برخی از outfitters در ساسکاچوان است که آنها کوچکتر عملیات بسیاری از آنها خانواده-برگزار ممکن است بسیاری از استفاده از قرارداد کارکنان در طول فصل — در صورتی که هر گونه کارکنان در تمام” اندرسون گفت.

او با اشاره به استانی دولت ارائه شده است برخی از تسکین لغو زمین تجاری اجاره هزینه ها و مجوزها برای سال 2020 و کاهش هزینه های صدور مجوز.

اندرسون برآورد تغییر می کند که تاثیر تمام outfitters مقدار به حدود 250.000 دلار به $400 ، 000 نفر در سراسر هیئت مدیره در پس انداز.

برخی از outfitters همچنین واجد شرایط برای ساسکاچوان کسب و کار کوچک اضطراری پرداخت (SSBEP) فراهم می کند که کمک های مالی به کسب و کار بر اساس 15 درصد از فروش ماهانه درآمد تا $5,000.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>