ساسکاچوان Rattlers بازیکن می پیوندد کر از ورزشکاران صحبت کردن در برابر نژادپرستی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

به عنوان یک کانادایی نخبگان بسکتبال لیگ برتر (CEBL) قهرمان, Alex کمپبل درک قدرت کار گروهی است.

به همین دلیل ساسکاچوان Rattlers گارد تشویق تنوع در او دیده می شود در میان این گروه از مردم در اعتراض نژادی و بی عدالتی و سوء رفتار پلیس پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس, Min.

ادامه مطلب: هزاران نفر نشان دادن در برابر ضد سیاه, نژاد پرستی افتخار جورج فلوید در ساسکاتون رالی

“من فکر می کنم آن را کمک می کند که پیام کمی قوی تر است و من فکر می کنم که آنچه ما امروز می بینیم که در آن همه نوع از آینده هم به عنوان یک” کمپبل گفت:.

“من فکر می کنم که بهترین راه برای همه ما به گرد هم می آیند به عنوان یک ملت است.”

مقابله با نژادپرستی و تبعیض در ورزش

مقابله با نژادپرستی و تبعیض در ورزش

اگر چه کمپبل نشده شخصا تا به حال هر آنچه که او خواستار “تجارب تلخ” با او آموخته بود از سن جوان است که به سادگی که سیاه به معنای امکان است که همیشه در بلندی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“رشد آن را فقط القا می خواهم اگر شما تا کنون [یک] برخورد با یک افسر پلیس شما می دانید چه منظور من شما باید بادقت.”

به همین دلیل 27 ساله در برامپتون, Ont., مادری است که با اضافه کردن صدای خود را به گروه کر در حال رشد از ورزشکاران صحبت کردن در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و پیوستن به مبارزه علیه نژادپرستی نظاممند — یک گروه کمپبل با خوشحالی به دیدن شامل بسیاری از چهره سفید.

“من فکر می کنم ورزشکاران متوجه می شوند در حال حاضر هر دو سفید و سیاه و سفید اما به خصوص سفید در حال تحقق است که صدای خود را ممکن است یک همدست به آنچه که مردم در حال تلاش برای رسیدن به هدف آنها در حال تلاش برای رسیدن به و که فقط برابری” او گفت:.

ادامه مطلب: ساسکاچوان Roughrider جزایر Elimimian انجام بخشی خود را برای مقابله با بی عدالتی نژادی

در حالی که کمپبل می داند که هدف را نمی توان یک شبه او معتقد است که آن را وظیفه خود را به درگیر شدن.

“اگر من می توانید با استفاده از صدای من به لمس (دیگران) و آموزش آنها را بر روی چیزهایی که می خواهید بر روی چیزهایی که می خواهید در جامعه به خصوص از خارج به دنبال — و سپس من میخوام انجام علت سعی و کوشش و ریختن که نور” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

و از طریق آن تمام Campbell امیدوار است که همانطور که بیشتر مردم می آیند به درک آنچه که مردم سیاه و سفید به صورت روزانه آنها بیش از حد خواهد شد اضافه کردن صدای خود را از حمایت تا زمانی که آنها بیش از حد با صدای بلند به چشم پوشی است.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>