ساسکاچوان کسب و کارهای کوچک هنوز هم در حال سقوط از طریق ترک فدرال پشتیبانی از

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

برخی از کسب و کارهای کوچک در ساسکاچوان هستند هنوز در تلاش برای دسترسی فدرال کمک های مالی و استانی کمک های مالی — پشتیبانی از صاحبان گویند بسیار مهم برای زنده ماندن بازگشایی.

صاحبان نیکو بانو + نوزاد بازگشایی خود رجینا فروشگاه لباس در دوشنبه اما گفت: اخبار جهانی درآمد خود را بدتر از زمانی که آنها در مستند با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“این کسب و کار به طور معمول با هر وسیله ای. من می خواهم بگویم ما شلوغ اولین روز افتتاح این فروشگاه نه سال پیش” گفت: Nicolette شکارچی که با همکاری صاحب کسب و کار با خواهر نیکول شکارچی.

“ما در حال پیدا کردن آنلاین فروش کمتر ما در حال گرفتن به عنوان بسیاری از تماس های تلفنی در مورد فروش آن و ما نیز دیدن تعداد افراد بازگشت به فضای فیزیکی است که واقعا دشوار است.”

ادامه مطلب: ساسکاچوان earmarks 50 میلیون دلار در کمک به کوچک و متوسط کسب و کار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شکارچی گفت: این می آید بر روی پاشنه از رد وام از طریق دولت فدرال کانادا اورژانس حساب کسب و کار (CEBA) که ارائه بدون بهره تا حدی بخشایش وام از $40,000.

صاحبان و گفت: اخبار جهانی آنها روشن بانک ها در اواسط ماه مارس برای اطمینان اتوماتیک اجاره عقب نشینی نمی خواهد رفتن را از طریق زیر نامشخص ارتباط با صاحب ملک.

در اواخر ماه مارس دولت فدرال اعلام کرد CEBA که شامل یک نیاز است که واجد شرایط کسب و کار را فعال جاری/کسب و کار حساب باز کرد “قبل از تاریخ 1 مارس سال 2020 است.”

“هنگامی که ما برای اعمال این CEBA وام از طریق Conexus اتحادیه های اعتباری ما کاهش یافته است حتی اگر کسب و کار ما این است که هشت سال و نیم و ما باید همه ما 2019 T4 اطلاعات حقوق و دستمزد به عنوان” شکارچی گفت.

“بدون هر گونه پشتیبانی از خارج وجود دارد, شما می دانید, آن را به دنبال تیره و تار به عنوان سال پیشرفت است.”

صاحبان کسب و کار گفت: آنها خواسته بانک اگر آنها می تواند درخواست تجدید نظر در این تصمیم با سوابق مالی تنها برای یادگیری وجود نداشت رسمی روند و آنها را به تماس خود را محلی عضو مجلس.

شکارچی گفت: آنها رسیده به رجینا-Lewvan MP وارن Steinley اما پس از نه شنیدن از او به طور مستقیم نامه نوشت به فدرال و وزیران نیز یکی از آنها در پاسخ آنها دریافت پیام در کمتر از 24 ساعت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Steinley گفت: اخبار جهانی روز شنبه او شنیده از شکارچی — کسی که با او صحبت می کرد با به طور مستقیم پس از مصاحبه برای این داستان و بین “50 تا 100” صاحبان کسب و کار کوچک با نگرانی های مشابه.

The owner of Klimerz Indoor Playland say the business isn’t eligible for CEBA, and they can only reopen for business once social distancing restrictions are lifted.
صاحب Klimerz داخلی Playland می گویند که کسب و کار نیست واجد شرایط برای CEBA و آنها فقط می تواند بازگشایی برای کسب و کار هنگامی که اجتماعی فاصله محدودیت برداشته می شوند. دیو پارسونز / اخبار جهانی

“ما هنوز در حال هل دادن دولت به یک روند تجدید نظر به درک که کسب و کار را تغییر و معیار باید قادر به یک کمی بیشتر مایع” Steinley گفت.

MP گفت: تعدادی از نگرانی های ناشی از کسب و کار جدید — کسانی که باز در اواخر سال 2019 یا اوایل سال 2020 — از آنجا که حقوق و دستمزد و درآمد مورد نیاز اغلب آنها را معاف از CEBA.

ادامه مطلب: Coronavirus: Conexus دریافت 700 برنامه های کاربردی فرآیندهای $28M از طریق CEBA وام برنامه

Klimerz داخل زمین بازی در رجاینا به آن دسته می افتد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

صاحب Ryan Scheuer افتتاح شد کسب و کار در Jan. 20 تنها به آن نزدیک کمتر از دو ماه بعد با توجه به COVID-19.

“این سخت بوده است. بدیهی است که یک چالش برای حفظ اجاره و دیگر تعهدات مالی پرداخت و فلان چیز” او گفت:.

“بدون هر گونه پشتیبانی از خارج وجود دارد, شما می دانید, آن را به دنبال تیره و تار به عنوان سال پیشرفت است.”

یک عضو جامعه می داند که رایان سازمان GoFundMe کمپین برای حمایت از کسب و کار است که تنها می تواند بازگشایی هنوز-رتبه فاز 5 از دوباره باز ساسکاچوان طرح است.

ادامه مطلب: Coronavirus: اجتماعات بزرگ در ساسکاچوان به احتمال زیاد تا 2021 می گوید بالا, دکتر

“این بسیار صمیمی و بسیاری از اعضای جامعه در حال حاضر اهدا کرد. آن را به شما نشان می دهد که جامعه در آن ستون فقرات به حمایت از این کسب و کار,” او گفت:, و اضافه کرد که کسب و کارهای دیگر باید در نظر crowdfunding مبارزات در این زمان تلاش.

Scheuer دریافت 75 درصد اجاره رهایی از خود صاحبخانه که اعمال می شود برای کانادا اضطراری تجاری اجاره برنامه کمک (CECRA) – حمایت از صاحبان نیکو بانو + نوزاد خود مطمئن نیستید که آنها را دریافت خواهید کرد از اموال خود را مدیریت.

علاوه بر این Scheuer دریافت یک دوم 5000 دلار کمک مالی از طریق ساسکاچوان کسب و کار کوچک اضطراری برنامه پرداخت (SSBEP).

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به عنوان یک فاز 2, کسب و کار نیکو بانو + کودک نیست واجد شرایط برای یک ثانیه SSBEP گرانت هنوز هم با وجود تحمیل COVID-19 هزینه های مربوط.

ادامه مطلب: کینگستون صاحب کسب و کار کوچک می گوید: CECRA برنامه باید در دست مستاجرها به درخواست

“دولت استانی است که تحت این تصور که چون ما باز ما دیگر تحت تاثیر COVID بهداشت مقررات است اما ما هستند” شکارچی گفت: با اشاره به جدید پلکسی گلاس عطسه پاسداران بطری ضد عفونی کننده دست و ماسک برای مشتریان.

رجینا Rosement MLA ترنت Wotherspoon تکرار این نگرانی به اضافه کردن مخالفان NDP در ادامه به تماس استانی دولت به اصلاحات.

“آن بسته کردن بیش از حد بسیاری از کسب و کار از شروع و در حال حاضر ما در مرحله دوم است که برنامه خاموش کردن بسیاری از کسب و کارهای محلی که به طور مستقیم تحت تاثیر و ویران COVID در حال حاضر” Wotherspoon گفت.

Coronavirus: Remai مدرن و Persephone تئاتر بسته باقی می ماند در طول COVID-19 همه گیر

Coronavirus: Remai مدرن و Persephone تئاتر بسته باقی می ماند در طول COVID-19 همه گیر

در یک ایمیل به بیانیه جهانی اخبار, Saskatchewan دولت ذکر شده در آن زمان کوچک کسب و کار پشتیبانی می کند از جمله SSBEP PST حواله امداد بهره پوشی برای تاج آب و برق با هم ایستاده ایم برنامه ها و اقدامات از ساسکاچوان غرامت کارگران مدیره.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این استان اضافه شده آن را تشویق می کند تا مشتریان برای درخواست برنامه های فدرال است.

دولت ساسکاچوان نیست در پاسخ به ارائه اخبار جهانی در مورد اینکه آیا آن آگاه بود از چالش های پیش روی فاز 1 و 2 کسب و کار معاف از دوم SSBEP و نه این که آیا آنها در حال برنامه ریزی برای پرداختن به آن است.

نیز وجود دارد هیچ پاسخ به اینکه چرا در این مرحله حذف شدند از دوم SSBEP.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>