ساسکاچوان معلمان خواهد بود موظف به کار در روز انتخابات

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

حتی اگر مدارس استفاده خواهد شد به عنوان مراکز رای دهی معلمان را نمی توان به عنوان رای گیری کارگران است.

انتخابات ساسکاچوان کاوش شد این ایده از درخواست معلمان برای کار انتخابات در استان را 28th کلی انتخابات در اکتبر. 26 اما زیر پوش بک از ساسکاچوان معلمان فدراسیون است که دیگر مورد.

ادامه مطلب: ساسکاچوان NDP انتشار طرح به آدرس معلمان و پدر و مادر’ back-to-school گلایه

“شده است وجود دارد بسیاری از نگرانی در بیان” گفت: STF, مدیر اجرایی, سفت Schmaltz.

با توجه به Schmaltz با در نظر گرفتن استفاده از معلمان به کار مراکز رای دهی بود به طور خلاصه مورد بحث یک ماه پیش از انتخابات ساسکاچوان با STF ابراز نگرانی های خود را که در آن زمان.

“ما گاهی اوقات فراموش نکنید ما در میان یک بیماری همه گیر است و اگر ما در حال تلاش برای پهن کردن منحنی آن معنا ندارد برای قرار دادن مربیان در آن موقعیت و سپس آنها را در کار با دانش آموزان صبح روز بعد. من فکر می کنم که احتمالا بهترین رویکرد در طول این غیر معمول ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

همانطور که از چهارشنبه Schmaltz صحبت کرده است به وزارت آموزش و پرورش رئیس افسر انتخاباتی مایکل Boda و مدرسه تخته به تأیید معلمان خواهد بود موظف و یا اختصاص داده شده به کار انتخابات است.

همچنين در روز انتخابات یک حرفه ای توسعه روز برای معلمان بنابراین باید در آنها شرکت می کنند, آن را به طور داوطلبانه.

“این هنوز یک روز کاری برای معلمان” Schmaltz گفت. “آنها را به ترتیب کسب اجازه از کارفرمای خود به غیبت از کار است که روز اگر آنها تصمیم به شرکت. آن را پیچیده در تعداد سطوح.”

شیوع کروناویروس: ساسکاچوان کمک های مالی دولت رئیس افسر انتخاباتی قدرت را به تصویب اقدامات ایمنی برای انتخابات پاییز

شیوع کروناویروس: ساسکاچوان کمک های مالی دولت رئیس افسر انتخاباتی قدرت را به تصویب اقدامات ایمنی برای انتخابات پاییز

روز شنبه, Saskatchewan ارشد افسر انتخاباتی تشویق مردم به درگیر شدن در آینده انتخابات استانی از جمله معلمان و آموزش و پرورش دیگر پشتیبانی می کند.

“من می خواهم برای روشن است که هیچ یک از بودن است موظف به کار در انتخابات آینده است که هرگز بخشی از هر گونه بحث و گفتگو” گفت: Boda در آزادی مطبوعات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این یک فرصت عالی برای دریافت درگیر در دموکراسی ما در راه است که کاملا اختیاری است.”

ادامه مطلب: ماسک و دستکش: انتخابات, Saskatchewan در حال آماده شدن برای pandemic انتخابات

انتخابات, Saskatchewan, استان مستقل انتخابات مدیریت بدن. تصمیمات آن در حال جدا شدن از دولت ساسکاچوان که اعطا Boda قدرت های ویژه ای به اجرای اقدامات لازم برای ایمن انتخابات.

در بیانیه وزارت آموزش و پرورش گفت: آنها تغییر سال تحصیلی تقویم در پاسخ به این درخواست از آقای Boda برای اطمینان از رای دهندگان و کارکنان تا به حال منحصر به فرد دسترسی به مدارس در روز انتخابات برای کمک به رسیدن به این.

“وزارت آموزش و پرورش است و هیچ نقش دیگری” گفت: این بیانیه بدون نام متصل شده است.

انتخابات ساسکاچوان مسئول خواهد بود مناسب برای تمیز کردن و ضد عفونی اقدامات قبل از دانش آموزان و کارکنان بازگشت به مدرسه پس از انتخابات می گوید:” STF.

ساسکاچوان پدر و مادر شروع پاندمی back-to-school خرید

ساسکاچوان پدر و مادر شروع پاندمی back-to-school خرید

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>