یک ساسکاچوان زن سوال که آیا او مسابقه نقشی که چرخ دستی های خرید بودند پرچم توسط مشتری قبل از او می تواند پرداخت هزینه برای مواد غذایی در خارج در Estevan.

“من نمی خواهم به بازی که مسابقه کارت اما من صادقانه فکر می کنم که ممکن است تا به حال چیزی برای انجام با آن” رامونا Knebush گفت.

Knebush عضو قرقاول کفل Nakota اول ملت, خرید آنچه او در نظر “ضروری” مواد غذایی برای 17 بزرگان در جامعه است.

ادامه مطلب: فروشگاه های مواد غذایی در استان راه اندازی ‘ارشد, خرید ساعت’ در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

این چیزی است که او انجام داده از ماه فوریه اما لیست طولانی تر پس از شروع COVID-19 بیماری همه گیر.

“با این رفتن ما افزایش بودجه ما بنابراین ما می تواند بیشتر از ملزومات برای آنها” Knebush گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“اگر من در انجام این کار, آنها ممکن است گرفتن میوه های تازه و سبزیجات تازه آنها ممکن سوپ در آشپزخانه خود.”

اما او سفر خرید خود را کوتاه قطع شد و دوشنبه.

پس از پر کردن دو چرخ با به اندازه کافی تولید کره و قهوه و شکر و شیر و نان برای 14 قرقاول کفل خانواده او گفته شد وجود دارد محدودیتی در چقدر یک نفر می تواند خرید.

ادامه مطلب: Coronavirus: وال مارت کانادا به استخدام 10,000 کارگران به نگه دارید تا با تقاضا

Knebush خواسته به صحبت می کنند به مدیر, تلاش برای توضیح دهید که این مواد غذایی بودند.

او گفت که مدیر نمی خواهد گوش دادن به او. او تصریح کرد که یک محدودیت وجود دارد بر روی محصولات.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“این اولین بار است که این تا به حال برای من اتفاق افتاده و وجود دارد هیچ چیز در سبد خرید من بود که بیش از مقدار و یا در محدود لیست” Knebush گفت.

“او گفت:” من باید به نگرانی در مورد جامعه,'” Knebush گفت.

Knebush مواجه او فحش و گفت: او یک بخشی از این جامعه است.

مدیر او را بیرون از فروشگاه.

ادامه مطلب: Coronavirus: در اینجا این است که چگونه به درخواست برای EI و جدید COVID-19 اضطراری بهره مند شوند

در بیانیه ای به, اخبار جهان, Walmart Canada گفت: “هر کس خوش آمدید در خارج و ما مفتخریم به منعکس کننده متنوع جوامع ما در خدمت از طریق همکاران ما.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“با توجه به تقاضای بالا در محصولات ما Estevan فروشگاه اتحاد برقرار محصول محدودیت به منظور اجازه می دهد تا تمام مشتریان این فرصت را به خرید منابع مورد نیاز.”

خارج شده گفت: این سیاست شرکت گسترده در طول بیماری همه گیر. نشانه هایی وجود دارد ارسال شده در فروشگاه ها به لیست محصولات که در حال محدود است.

“ما سخت در حال کار با تامین کنندگان ما برای دریافت محصولات ما قفسه به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و ما امیدواریم در یک مکان برای شروع به کاهش تعداد از محدودیت های ما در فروشگاه ما به زودی” خارج شده گفت:.

“ما می خواهیم همه را تشویق به خرید فقط آنچه را که آنها نیاز به اطمینان حاصل شود که هر کس می تواند دسترسی به ملزومات است.”

Knebush گفت: موارد نیست در خارج را محدود لیست.

خارج شده است Estevan محل محدودیت مقدار از کاغذ توالت ضد عفونی کننده دست, مطابق با اصول بهداشتی دستمال مرطوب مالش الکل و تخم مرغ است. وجود دارد هیچ محدودیتی در تولید.

پس از این حادثه Knebush گفت که او سوار به خارج در Weyburn چیدن لیست از مواد غذایی وجود دارد و بدون مشکل است.

او گفت که او در تلاش برای تماس با خارج کانادا به ارائه یک شکایت رسمی.

Knebush گفت که او بخواهد Estevan مدیر تا به حال گوش به توضیح و رسیدگی به وضعیت بهتر است. او همچنین تاسف چگونه او واکنش نشان داد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من آرزو می کنم که زمانی که این جریان بود با او که من نمی فحش دادن دو بار. من ناراحت با خودم که من به او اجازه دهید من به آن نقطه” Knebush گفت.

Knebush گفت که او امیدوار است که دیگران در حال تلاش برای کمک به عزیزان در طول این بیماری همه گیر را تجربه نمی کنند همان چیزی که او انجام داد.

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de