ساسکاچوان WSA می گوید: جاری شدن سیل ممکن است با سطوح بالا در Anglin دریاچه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

ساسکاچوان آب آژانس امنیت (WSA) است مشاوره در پایین دست ذینفعان از جمله پرنس آلبرت از سطح آب بالا در Anglin دریاچه.

این دریاچه افزایش یافته است به یک سطح 515.58 متر (m) فوق طبیعی آن نشت نقطه 515.42 m با توجه به بالا ادامه سطح رطوبت و بارش با توجه به آزادی مطبوعات در روز دوشنبه.

ادامه مطلب: 5 نفر نجات از حرکت سریع South Saskatchewan River در ساسکاتون

WSA گفته مقامات آن از بین بردن اضافی جلوگیری از سیاهههای مربوط به افزایش جریان در تلاش برای مدیریت این وضعیت اما با بسیاری از مناطق پایین دست در حال حاضر تجربه بالا در جریان جاری شدن سیل ممکن است.

بالا آب های سطح به روز رسانی برای کامبرلند خانه/شمال ساسکاچوان

جریان از E. M. Campbell نیروگاه برق آبی در نزدیکی Nipawin خواهد بود افزایش به حدود 2,165 متر مکعب در ثانیه (m3/s) در طول روز بعد WSA روز دوشنبه گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مقامات گفت: این افزایش جریان بارندگی به علاوه مدت و اشباع از منطقه را افزایش می دهد سطح آب در کامبرلند ، WSA خواهد بود تعیین اگر خطرات وجود دارد.

بالا سطح تاریخی از آسمانی از طریق چرچیل سیستم ادامه خواهد داد برای به چالش کشیدن همه از شمال ساسکاچوان با اثرات مورد انتظار از گونو در آلبرتا و یکی دیگر از 40 mm) پیش بینی شده برای گوزن های شمالی دریاچه مناطق.

سطوح اوج برای شمال جوامع مانند Ile-a-la-Crosse, La Ronge و سندی بای یک پیش بینی یک هفته تا 10 روز با توجه به آزادی مطبوعات.

سویفت در حال اجرا آب در سیستم های رودخانه در حال حاضر به دلیل افزایش خطرات

WSA همچنین مشاوره مردم از افزایش خطرات مربوط به شمال استان و چرچیل سیستم های رودخانه و شاخه های فرعی و همچنین South Saskatchewan River سیستم.

سطوح بالا ادامه آسمانی در این سیستم منجر به swift-آب در حال حرکت است که می تواند یک خطر اطراف همه مربوط به آب فعالیت, مقامات گفت.

آنها اضافه احتیاط برای آگاهی از شناور باقی مانده و آب بالا سرعت.

3 جداگانه غرق شدگی در شمال Sask., از جمله دو 6-سال-پسران

3 جداگانه غرق شدگی در شمال Sask., از جمله دو 6-سال-پسران

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>