شهرستان ساسکاتون رای کمیته تخصیص $117K برای coronavirus پاسخ

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

به ساسکاتون حکومت و اولویت های کمیته (GPC) رای به اختصاص بیش از $117,000 به یک گروه از سازمان های اختصاص داده شده به حفاظت از این شهر آسیب پذیر جمعیت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

فدراسیون شهرداری کانادا و کانادا انجمن پزشکی بنیاد اهدا پول به ساسکاتون برای کمک به حفاظت از شهر را از افراد آسیب پذیر در برابر COVID-19.

یک گزارش از اداره شهرستان توصیه می شود تبدیل مبلغ کل به اینتر-آژانس پاسخ به COVID-19 گروه از حدود 65 سازمان و GPC به دنبال آن است که توصیه می شود.

ادامه مطلب: ساسکاتون مراکز رای دهی را مانند فروشگاه های مواد غذایی این مدنی انتخابات: بازگشت افسر

شهردار چارلی کلارک ستایش کار این گروه در طول همه گیر خواستار آن را “قابل توجه است.”

کالین Christopherson-ساحل یک سخنگوی اینتر-آژانس پاسخ گفت: پول را به سمت پرداختن به چالش های مداوم که مردم آسیب پذیر چهره مانند ارائه تجهیزات حفاظت فردی و مواد غذایی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او گفت: اخبار جهانی بودجه نیز افزایش بسیار مورد نیاز برای صلح.

“تا این نقطه ما را دریافت کرده ام بسیار کمی در حمایت از دولت استانی برای اجرای بخش های آسیب پذیر استراتژی,” او گفت: صحبت کردن بیش از زوم.

“بنابراین ما شده ایم با تکیه بر ارتباط با تأمین کنندگان مالی از طریق جامعه پایه و اساس و راه متحده.”

او گفت: کارگران خط مقدم و پناهگاه های دیگر درمان این بیماری همه گیر به عنوان یک اورژانس و در حال حاضر در تلاش برای حفظ وضعیت فعلی است.

ادامه مطلب: در ساسکاچوان COVID-19 epicentre صدها نفر باقی می ماند بدون خانه

او افزود: بودجه کمک خواهد کرد که آماده سازی شهر برای یک پتانسیل موج دوم COVID-19 عفونت در پاییز.

شورای شهر باید هنوز به طور رسمی تایید اندازه گیری در تاریخ بعد.

اینتر-آژانس پاسخ گروه مورد نیاز خواهد بود برای ارائه یک گزارش خلاصه جزئیات چگونه پول استفاده می شود.

جنوب غربی استان می شود, استان جدید کروناویروس کانون

جنوب غربی استان می شود, استان جدید کروناویروس کانون

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید. در شرایط که در آن شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران, مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنیم استفاده از یک غیر پزشکی صورت ماسک یا پوشش برای جلوگیری از پخش قطرات تنفسی است که می تواند این ویروس. در برخی از استان ها و شهرداری های سراسر کشور, ماسک یا پوشش صورت در حال حاضر اجباری در فضاهای عمومی.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>