شهرستان ساسکاتون رای کمیته اجازه دهید به دوچرخه سواران سواری در ترافیک

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

شهر ساسکاتون کمیته حمل و نقل و رای به حذف این آئین نامه نیاز به دوچرخه سواران به باقی می ماند در یک دوچرخه خط.

یک گزارش تهیه شده توسط دولت شهرستان توصیه می شود که دوچرخه سواران مجاز به سوار شدن در ترافیک اگر آنها را انتخاب کنید حتی اگر یک دوچرخه لین موجود است که کودکان کمتر از 14 سال مجاز به سوار در پیاده رو.

این گزارش به نقل از مشابه آیین نامه در شهرهای دیگر مثل کلگری اتاوا و تورنتو به عنوان اثبات این تغییر خواهد بود خوب برای ساسکاتون.

ادامه مطلب: اتوبوس حمل و نقل سریع مسیرهای مصوب شورای شهر ساسکاتون

“به نظر می رسد راه شهرداری در حال رفتن با آن” ک. Bev دوبوا گفت.

آن را می گوید لغو آیین نامه اجرایی را به سمت چپ چرخش آسان تر برای دوچرخه سواران و باعث می شود به طور منظم حمل و نقل آسان تر و امن تر به عنوان آنها قادر خواهند بود برای جلوگیری از خطوط است که مسدود شده و توسط اتوبوس و یا باقی مانده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جی مجوس و حمل و نقل و مدیر این شهرستان گفت: این کمیته که پلیس و جامعه حمایت از افسران مسئول اجرای قانون است و این امر تا حد زیادی به دوچرخه سواران پیاده و رانندگان برای تنظیم خود را و به اشتراک گذاری جاده ها و یا پیاده رو.

این آخرین تغییر برای دوچرخه قوانین و مسیرهای دوچرخه سواری که خطوط ساخته شد در سال 2015. شهر حذف خطوط در 4th Avenue سال گذشته پس از ایمنی شکایت و چندین دیگر از تغییرات بالقوه به دوچرخه آیین نامه هنوز هم قبل از این دولت است.

ادامه مطلب: شهرستان ساسکاتون کمیته تایید $4.6 متر در مرکز شهر دوچرخه لین گسترش

کتی وات رئیس برای گروه داوطلب ساسکاتون چرخه گفت: تغییرات مکرر در حال انجام بیش از آسیب خوب.

“[نمایندگان شهرستان] فعال برنامه ریزی حمل و نقل, که من فکر می کنم باید از نشستن در یک قفسه با مقدار زیادی از گرد و غبار” او گفت:.

“و آن را می گوید در سمت راست وجود دارد, ‘ترویج دوچرخه سواری.’ اما از آنجایی که آنها کردم که طرح من می خواهم که به می گویند که آنها به تدریج فرسایش دور از واقعیت ترویج دوچرخه سواری.”

“آیا نمی دهد تا بر ما” دوبوا گفت: زمانی که در مورد خواسته وات’ views.

“به نظر می رسد مسئله ای است که بسیار بحث برانگیز و شده اند وجود دارد چیزهایی که باید انجام می شده که نشده کاملا کار می کرد. و من حدس می زنم ما باید فقط سعی در نگه داشتن همه چیز است.”

این رای که به اتفاق آرا تصویب می فرستد این موضوع را به دولت نوشته شود به عنوان یک آئین نامه. شورای شهرستان خواهد شد و رای گیری در این موضوع را در تاریخ بعد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>