ساسکاتون شورای شهر در جلو حرکت می کند با راهرو طرح

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

ساسکاتون شورای شهر رای دادند به حرکت به جلو با یک عمده زیرساخت های طرح است که طراحی شده است برای تغییر چگونه از توابع شهرستان و کمک به افزایش جمعیت این شهر به یک و نیم میلیون نفر است.

هدف از راهرو تحول برنامه ریزی شده است برای ساخت تا با چگالی کم راه های حمل و نقل مانند بخش هشت خیابان یا 22nd خیابان و آنها را تبدیل به بیشتر جمعیت پر جنب و جوش تر جوامع مانند خیابان برادوی.

دالان در سوال هستند همراه آینده اتوبوس حمل و نقل سریع (BRT) راه.

ادامه مطلب: ساسکاتون هنوز هم کاوش در سایت به صورت بالقوه در مرکز شهر آرنا

“توسط ما با استفاده از برنامه ریزی و منطقه بندی آن … فرستد بلند مدت پیام به توسعه دهندگان و سرمایه گذاران می گویند: “این جایی است که ما می خواهیم جمعیت به'” گفت: بخش 5 عضو شورا سفت Donauer.

“و اگر آن کار می کند آن را در نهایت در نتیجه بیشتر مردم سوار حمل و نقل و این هدف است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

A map of the future BRT routes and the proposed transit villages.
یک نقشه از آینده BRT و مسیرهای پیشنهادی حمل و نقل روستاها. شهر ساسکاتون

این طرح به نظر می رسد برای ساخت و نه در خارج—برای استفاده از زیرساخت های موجود برای ساخت این سازه در امتداد راهروها و برای محدود کردن این شهر به بیرون گسترش است.

“بیایید خیابان هشتم, برای مثال,” گفت: Donauer.

ادامه مطلب: ساسکاتون اجاره مسکن بازار کمتر در دسترس ،

“ما در حال رفتن به قرار دادن برخی از مخلوط با استفاده از گره ها که شاید در طبقه اصلی شما باید دفتر و فضای خرده فروشی شاید یک 7-11 و یا یک رستوران. طبقه دوم ممکن است کسب و کار یا تجاری [و] سپس شما ممکن است در دو یا سه طبقه از آپارتمان های بالاتر از آن است.”

این طرح همچنین با اشاره به پیشنهاد طراحی مجدد کنفدراسیون مرکز مرکز مرکز و دانشگاه ارتفاعات مربع و تبدیل آنها به حمل و نقل روستاها ترکیبی از خرید سرگرمی و مسکن فضاهای شبیه به لنسدون محل در اتاوا یا یخ در منطقه ادمونتون. این طرح همچنین ساخت دو بیشتر حمل و نقل روستاها در آینده نزدیک Blairmore و Holmwood ایستگاه.

تصویب این طرح به معنی آن خواهد guide توسعه آینده تصمیم گیری وجود دارد اما هیچ جدول زمانی خاص برای ساخت و ساز.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کار در BRT برنامه ریزی شده است برای شروع در سال 2022 و در پایان در سال 2025 است.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>