کریستال مت کار گروه (CMWG) گزارش خود را با 29 اقدامات در چه سازمان ها و گروه ها در سراسر ساسکاتون می توانید آدرس استفاده گسترده از کریستال مت در شهرستان.

این گروه کار کرده است بیش از نه ماه گذشته شنوایی از صدای در سراسر طیف در مورد آنچه که مورد نیاز است برای کمک به کسانی که مبتلا به اعتیاد است.

ادامه مطلب: قیمت مت به عنوان کم به عنوان $3 در ساسکاتون

29 اقدامات استراتژیک شکسته به پنج زیر مجموعه: پیشگیری درمان و کاهش آسیب مجری/سرکوب و ادغام داده ها.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این CMWG خواهد نقش رهبری در بسیاری از اقدامات, اما آن را خواستار تلاش های مشترک از سیستم آموزش و پرورش, جامعه, ایمنی, گروه, گروه های بومی و پلیس و متوسطه موسسات به ایفای نقش در مقابله با همه موارد.

این Saskatchewan Health Authority (SHA) گفت: افراد معتاد به کریستال مت نیاز به استمرار مراقبت از رسیدن به در حالی که آنها در تجهیزات پزشکی به زمان پس از آنها منتشر می شوند.

“هنگامی که آنها در حال بازگشت به جامعه خود و یا خانه خود و یا خانواده خود را که آنها حق دارند نوع پشتیبانی را قادر به مدیریت هر نوع محرک است که آنها ممکن است داشته باشند و به پشتیبانی آنها نیاز دارید” گفت: سلامت روان و اعتیاد خدمات مدیر تریسی Muggli.

ادامه مطلب: ساسکاتون نظارت مصرف سایت باز تحت فشار قرار دادند

او افزود: ظرفیت شده است یک مسئله در گذشته و گرفتن بیمار مراقبت مداوم مشکل است اما این یک تلاش مشترک با گروه مورد نیاز است برای اطمینان از مراقبت مداوم جامد است و برای دیدن اگر هر چیز دیگری مورد نیاز است در طول هر بیمار دوره انتقالی.

ساسکاتون Police Service (SPS) گفت: اجرای شیوه های گرفتن جای مناسب در حال حاضر کار نمی کند.

“همه آنها با هم کار کنند” گفت: SPS Supt. سفت Huisman از همه توصیه. “بنابراین اگر شما در حال رفتن به یک دارو-درمان دادگاه پس ما بهتر است که برخی دیگر از درمان طولانی مدت برای ارائه و پشتیبانی برای خانواده و کسانی که معتاد به کریستال مت در غیر این صورت آن را به کار نمی رود.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: ساسکاتون برای دریافت درمان دارویی دادگاه: Sask. وزیر دادگستری

او افزود: زمانی که بازداشت ساخته شده است, آن می تواند شکستن یک خانواده است. Huisman گفت: ماموران را تشخیص زمانی که به کسی است که در اختیار داشتن کریستال مت به طور مستقیم آنها را به درمان و یا خدمات پشتیبانی.

در زیر لیستی از 29 اقدامات استراتژیک:

پیشگیری

 1. توسعه و پیاده سازی و ارزیابی یک ساسکاتون جامعه آگاهی درباره کریستال مت.
 2. توسعه و موجودی از کارشناسان محلی برای تکمیل آگاهی و ارائه فرصت ها برای آموزش به جامعه محلی همکاران.
 3. توسعه و پیاده سازی و ارزیابی جامع استانی به مواد مخدر و الکل استراتژی است.
 4. ایجاد یک تکنولوژی مبتنی بر آموزش و آگاهی چارچوب برای همه انسان کارکنان خدمات از جمله تعهد از آژانس های همکاران و دولت برای پیاده سازی و ارزیابی است.
 5. بهبود دسترسی به سن مناسب برنامه ابزار در قبل از K-12 سیستم آموزش و پرورش است که بر پیچیدگی اعتیاد حقایق و سابقه استعماری و بین نسلی تروما و تقاطع بین استفاده از مواد مخدر و تروما است.
 6. ایجاد 24 یک ساعت یک قطره در مرکز و پناهگاه جوانان ارائه تمام خدمات به افراد زیر سن 18.

درمان

 1. تحقیقات بهترین شیوه برای فرصت هایی را برای حمایت از محرک تعویض و جایگزینی برنامه های.
 2. بررسی و حمایت از بهترین شیوه ها برای زمین-بر اساس برنامه های شفا/خدمات بومی کاربران از کریستال مت.
 3. همکاری برای توسعه و پیاده سازی و ارزیابی گزینه ها برای بیماران بستری/سرپایی (و یا ترکیبی) از خدمات را برای اعضای جامعه با فعال کریستال مت اختلال مصرف مواد.
 4. ایجاد دراز مدت علنی بودجه بی تاب درمان استراتژی (خاص برای کریستال مت اختلال مصرف مواد) است که شامل پیشگیری و کاهش آسیب.
 5. پشتیبانی سازگار و مناسب و تامین مالی پایدار برای توسعه و پیاده سازی و ارزیابی یک کریستال مت درمان/کاهش آسیب مدل برای مردم بومی توسط مردم بومی.
 6. نظارت و حمایت جامعه ایمن عمل داد (SCAA) همکاران متصل به اجرای سریع دسترسی اعتیاد پزشکی برنامه.
 7. ارائه امکانات برای یک کریستال مت خاص درمان و توانبخشی مرکز در ساسکاتون که ارائه می دهد حمل و نقل و اقامت خانواده اختیاری فرهنگی برنامه نویسی و دسترسی به بزرگان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کاهش آسیب

 1. توسعه یک روش برای گزارش اجتماعی بازگشت سرمایه گذاری برای آسیب-برنامه های کاهش/خدمات.
 2. توسعه/توسعه پایدار صندوق و ارزیابی آسیب-کاهش مسکن در همکاری با Camponi مسکن شرکت و شرکای آن برای اعضای جامعه که در حال حاضر با استفاده از کریستال مت.
 3. توسعه یک استراتژی جامع برای (24-7-365) هماهنگ و پایدار تامین خیابان/جامعه کمک به افزایش بهره وری و رسیدن به ایمنی.
 4. توسعه سیاست و عمل است که تشویق حداکثر استفاده از خالی/under-استفاده از فضاهای موجود در شهر است.
 5. نظارت و حمایت از اجرای نظارت مصرف سایت.
 6. ایجاد از بیمار حمایت-زندگی و برنامه مسکن برای معتادان و پیاده سازی موفق کریستال مت برنامه مانند CMAPS در داخل شهر.

مجری/سرکوب

 1. ایجاد یک جامعه سند است که به بررسی رابطه بین اجرای سیاست/شیوه برای کریستال مت و دلهره کودکان از جمله نوآورانه بهترین شیوه است که پشتیبانی از نگه داشتن خانواده با هم.
 2. توسعه و پیاده سازی و ارزیابی دارو دادگاه در ساسکاتون.
 3. توسعه سیاست و عمل است که نیاز به اجرای پیشگیری از جرم از طریق طراحی محیطی (CPTED) اصول و مبانی در طراحی فضای جامعه.
 4. اجباری واقعه مطلع آموزش برای پلیس و اورژانس خدمات به طور موثر و با خیال راحت مداخله و ارائه خدمات به کاربران; پیاده سازی یک سیاست برای متخصصان بهداشت روانی به سوار شدن با افسران پلیس در پاسخ به کریستال مت مربوط به تماس ها و ایجاد روابط با افراد در ساسکاتون جامعه است که در طول تاریخ شده است بیش از ای اداره و تحت محافظت شده است.

ادغام داده ها

 1. ایجاد و منابع یک تیم از زندگی-تجربه همکاران.
 2. ایجاد یک سیستم نقشه است که جمع آوری داده های کنونی در ارتباط با دسترسی به سیستم برای کسانی که در حال حاضر درگیر با کریستال مت.
 3. کار با داده های موجود و ارزیابی کارشناسان برای ایجاد سیاست و عمل برای به اشتراک گذاری اطلاعات خاص به کریستال مت ،
 4. توسعه و پیاده سازی منابع و ارزیابی متمرکز ذخیره سازی داده ها/سیستم های که ایجاد فرصت برای جامعه و دولت و سیستم های به اشتراک گذاری/استفاده از داده ها.
 5. ایجاد فرصت برای جامعه محور پژوهش است که ایجاد ظرفیت و تمرکز بر اتصال و رابطه متقابل بین نیازهای جامعه و پژوهشگر نیاز دارد. درک کنند که خروجی باید مفید برای جامعه سیاست و عمل است.
 6. انجام یک مطالعه بررسی عوامل سیستمیک کمک به کریستال مت بحران و متعاقب آن بررسی تطبیقی پس از توصیه های فوق اجرا شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de