ساسکاتون کشاورزان’ بازار جدید باز می شود محل دائمی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

به ساسکاتون کشاورزان’ بازار Co-op باز درب به جدید خود را, محل سکونت دائمی در روز شنبه.

“این یک بیت از یک امداد است که ما در واقع در فضای پس از ماه ها از عدم قطعیت” گفت: اریکا Quiring مدیر اجرایی برای این گروه است.

باز — و ده ها تن از مشتریان به ارمغان می آورد برای پایان دادن به چندین ماه از شک و ساخت و ساز.

ادامه مطلب: ساسکاتون کشاورزان’ بازار باز می شود محل جدید

برای بیش از یک دهه co-op میزبانی این بازار در مرکز شهر در رودخانه فرود. اما در ماه اکتبر گذشته ساسکاتون شهرستان شورای تصمیم به تمدید این گروه اجاره به جای انتخاب به دنبال مستاجر که ارائه می تواند فعالیت در این سایت بیش از سه روز در هفته.

بخش co-op امضا 10 سال اجاره برای 2600 Koyl خیابان در نزدیکی فرودگاه و سایت بازسازی شد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما می خواهم به تمرکز بر روی اینکه معتبر کشاورزان’ بازار و تمرکز بر مبارزه با جنگ — ما نمی مانند سیاست ما نمی مانند جنگ” گفت: co-op جمهور Adi Ramachandran.

“این خوب است به خانه خود ما که در آن ما می تواند تمرکز بر کشاورزان’ بازار, تمرکز بر اهداف ما و ساخت آن را به بهترین شکل ممکن کشاورزان’ بازار است.”

محل نبوده است به طور کامل توسعه یافته به آنچه Ramachandran و Quiring بود در اصل برنامه ریزی شده — آنها می خواستند هر فروشنده به غرفه خود را به جای استفاده از جداول.

ادامه مطلب: ساسکاتون کشاورزان’ بازار می گوید: خداحافظی به محل ریورسدل

Ramachandran گفت: غرفه های آینده شد و گفت: اولویت اول این است که اضافه کردن یک آشپزخانه تجاری که باز خواهد شد به فروشندگان و جامعه است. Quiring گفت: این گروه همچنین امیدوار به رسیدن به چهار رستوران به عنوان به خوبی.

شیلا Yusiw یک مشتری از هر دو قدیمی و جدید در بازار گفت: او لذت می برد کافی پارکینگ رایگان گفتن اخبار جهانی که او نمی باید به نگرانی در مورد پیدا کردن تغییر و یا گرفتن یک بلیط پارکینگ.

اما برندا Belcheff که با حضور پیر بازار گفت: محل جدید از دست داده بود برخی از جذابیت آن است.

ادامه مطلب: فروشندگان و مشتریان نگرانی در مورد از دست دادن ساسکاتون کشاورزان’ بازار جامعه

“یکی از چیزهایی که من دوست داشتم که قرار بود در مرکز شهر شاید برخی از سبزیجات تازه یا بیسکویت یا چیزی و فقط نشستن بر روی یک نیمکت در کنار رودخانه و بهره گیری از دیدگاه, بنابراین ما واقعا لازم نیست که نمی,” او توضیح داد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اختصاصی مشتری همین Kossick, که گفت که او تا به حال شده است و خرید در بازار برای چند دهه, گفت اخبار جهانی او معتقد است که بازار هنوز هم می تواند مرکز یک جامعه است.

“من فکر می کنم آنها خواهید نگه دارید فرهنگی جانبی نیز هست. آنها قطعا باید این مکان در اینجا که در آن مردم می نشستن و بحث در مورد چه خبر است,” او گفت:.

“من فکر می کنم آن را به رشد می کنند, من فکر می کنم آن را برای رفتن به واقعا آن را.”

Ramachandran گفت: co-op را گسترش خواهد به یک بازار در ماه مه خواهد شد و باید یک مقام رسمی افتتاح با تمام فروشندگان میوه و سبزی وجود دارد و نه در طول زمستان در ماه جولای.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>