ساسکاتون Police Association ‘به صراحت پشتیبانی از’ افسر در بحث دستگیری تصویری

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

به ساسکاتون Police Association (SPA) که نشان دهنده یک افسر دیده می شود در یک بازداشت های اخیر تصویری که آنلاین ظاهر می گوید در تمام زمینه تعامل است.

این ویدئو در روز دوشنبه منتشر شده توسط بومی اقدام مشترک ائتلاف (IJAC) نشان می دهد یک ساسکاتون افسر پلیس بارها و بارها قابل توجه مشکوک او افسر بازداشت شده در روز شنبه.

اولین افسر است که در نهایت با هفت نفر دیگر از آنها نیز کمک به مهار مشکوک. IJAC شناسایی متهم به عنوان اوان قلمدان های بومی ،

ادامه مطلب: ساسکاتون افسر پلیس قرار داده شده در مرخصی پس از فیلم های خشونت آمیز بازداشت به اشتراک گذاشته

“این افسر assaulted” دین پرینگل رئیس جمهور آبگرم گفت: 650 CKOM رادیو میزبان جان Gormley, و اضافه کرد که مظنون به تلاش برای گرفتن افسر تیزر سعی نیش افسر و افسر در مواجه با مهمات کلیپ او را تصرف کردند از افسر کمربند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او همچنین گفت: پلیس با دریافت دو تماس در مورد قلمدان قبل از تماس که باعث بازداشت کرد پلیس نامیده می شدند چون قلمدان بود نظم.

به ساسکاتون Police Service (SPS) و انجمن پلیس گفت: ماموران با دریافت یک شخص مشکوک در حالی که IJAC در بیانیه ای گفت این حادثه آغاز شد و با یک روان پزشک بررسی کنید.

این ویدئو نشان نمی دهد چه اتفاقی افتاده است قبل از دستگیری آغاز شد.

پرینگل همچنین گفت: 650 CKOM که افسر کره ای است. “همسر خود را بومی و پلیس خود را شریک بومی … او با حضور در مراسم فرهنگی با کار او شریک برای درک بهتر بومی جامعه” Pringle گفت.

“به ساسکاتون Police Association صراحت پشتیبانی از این عضو.”

ادامه مطلب: ساسکاتون مرد فلفل اسپری Tasered متهم به آزار افسر پلیس

پرینگل و جولی کلارک یک سخنگوی پلیس گفت که این افسر داده شده است, زمان دور از کار است که روش استاندارد پس از یک حادثه مهم.

“عضو داده شد دو شیفت کردن به او اجازه می دهد تا زمان را به مطمئن شوید که او از نظر جسمی و ذهنی خوب” Pringle گفت.

“عضو خواسته است به چند شیفت با توجه به سلامت روان خود را,” کلارک گفت: در یک ایمیل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پرینگل در زمان مراقبت برای روشن شدن افسر بود ،

“لازم است اعلام ساسکاتون پلیس که این افسر شده و در مرخصی اداری” او گفت:.

اصلی پلیس در بیانیه ای گفت: “(t)او افسر درگیر قرار داده شده است در مرخصی تا یک بررسی اولیه از پاسخ و استفاده از زور می تواند تکمیل شود.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>