ساسکاتون ماموران پلیس با استفاده از Narcan 3 بار در طول شبانه مصرف بیش از حد تماس

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

به ساسکاتون Police Service (SPS) است اعتباری افسران خود را با صرفه جویی در زندگی زیر را جداگانه مصرف بیش از حد تماس در یک شب.

اولین تماس در آمد و در حدود 10:30 بعد از ظهر روز دوشنبه کشته شده است. یک افسر وارد یک کوچه در 400 بلوک 3 خیابان شمالی و 43 سال تنفس و نبض.

پلیس گفت که این افسر قادر به اداره Narcan و انجام CPR تا زمانی که او می تواند به بیمارستان منتقل شده.

ادامه مطلب: مصرف بیش از حد, Narcan استفاده از سنبله به سطح رکورد در ساسکاتون: Medavie

یکی دیگر از تماس, گزارش 29 ساله زن بود overdosed در 100 بلوک از خیابان R جنوبی در حدود 12:30 صبح روز سه شنبه. دوباره در پاسخ افسر اداره Narcan و انجام CPR در بیمار است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سومین تماس حدود 2 صبح گزارش داد یک زن 50 ساله در یک پیاده رو در 800 بلوک Idylwyld درایو شمالی. SPS گفت: بیمار دوباره زنده شد با نالوکسان و به بیمارستان منتقل شده و با توجه به آزادی مطبوعات.

“این سه تماس های برجسته کار دشوار ما اعضای آیا در یک جامعه است که مانند بسیاری از دیگران در برخورد با اعتیاد و مسائل مربوط به سلامت روان” SPS رئیس Troy کوپر گفت: در آزادی مطبوعات.

“حتی در محیط فعلی از جمله مرور خطرات مرتبط به COVID-19 و فیلم ضبط شده توسط تماشاگران ما اعضای ادامه برای نشان دادن حرفه ای خود را به خوبی آموزش دیده در پاسخ به شرایط اضطراری به عنوان چنین موردی شب گذشته است.”

رجینا پلیس در پاسخ به 7 استعمال بیش از حد در 36 ساعت 6 از آنها کشنده

رجینا پلیس در پاسخ به 7 استعمال بیش از حد در 36 ساعت 6 از آنها کشنده

با توجه به Medavie خدمات بهداشتی درمانی غرب آخرین گزارش هفتگی خود امدادگران در پاسخ به 88 overdose تماس از 29 ژوئن تا 6 ژوئیه. وجود 80 مصرف بیش از حد تماس در گزارش قبلی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

SPS است یادآوری به مردم در مورد خوب سامری مواد مخدر مصرف بیش از حد عمل می کنند فراهم می کند که برخی از حمایت قانونی برای کسانی که شاهد مصرف بیش از حد و خدمات اورژانس تماس بگیرید.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>