ساسکاتون رستوران می خواهید رایگان پاسیو فضا برای خدمت به مشتریان است, اما آن را آسان دریافت

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

به عنوان ساسکاتون رستوران آماده بازگشایی در فاز 3 در تاریخ 8 ژوئن نگرانی وجود دارد که 50-درصد ظرفیت به اندازه کافی برای پرداخت صورتحساب میان COVID-19 بیماری همه گیر.

برخی از رستوران ها در حال هل دادن برای قرار دادن بیشتر مراجعان خارج از کسب و کار خود را — اما آن را به عنوان ساده به عنوان آن را برای تلفن های موبایل.

ادامه مطلب: کوروناویروس جدید در تنظیمات به عنوان فروشگاه های خرده فروشی بازگشایی در ساسکاچوان

این ایده برخی از صاحبان کسب و کار در حال تبادل است که باز کردن اصطبل پارکینگ در مقابل رستوران ها برای پاسیو فضای ناهار خوری.

رستوران ها در حال حاضر انجام این کار, اما آنها مجبور به پرداخت این شهرستان است. یک مالک می گوید اخبار جهانی آن معمولا هزینه های او را در اطراف $2,500 از 1 مه Sep. 1.

برخی از رستوران ها می گویند که آنها می خواهم شهر را به آنها رایگان این سال است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما فقط می خواهم به مطمئن شوید که ما می توانیم نگه داشتن مشتریان ما گسترش به درستی گفت:” جیمی Oneschuk صاحب موزه قهوه.

“ما فضایی است که تنها 11 پا گسترده ای در داخل کافه. هنگامی که ما دو یا سه جدول خواهیم بود در ما نصف ظرفیت است.”

برخی از موسسات می گویند تنها اجازه می دهد یک بخش از خود را به مقدار معمول از مشتریان معنی است که آنها در حال رفتن به مبارزه برای سال.

“رستوران ها در این شهر خواهد بود دو یا سه یا چهار سال قبل از آنها حتی یک شانس به نوبه خود سود دوباره گفت:” برایان طبقه صاحب رانش کافه.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“اگر شما می گویند, اجاره 4,000 متر مربع از یک کسب و کار و سپس شما در عمل تنها 2 ، 000 فوت مربع از آن وجود ندارد احتمال بسیار شما در حال رفتن به قادر به نوبه خود سود. نه در کسب و کار رستوران.”

شورای شهر باعث می شود که تماس به موج یا نه موج این هزینه ها.

“آینده گزارش برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن منتشر خواهد شد و شامل برخی از اطلاعات در مورد این موضوع برای شورا در نظر گرفتن” نوشت: این شهرستان در یک ایمیل به اخبار جهانی است.

شهرهای دیگر مانند Kelowna, B. C. در حال حاضر انجام می شود. رستوران ها می گویند آنها می خواهند این شهرستان به سرعت وارد عمل قبل از تابستان به پایان می رسد.

ادامه مطلب: Kelowna تصویب طرح به بستن خیابان ها گسترش فضای پاسیو

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

با صندلی در فضای باز برخی از رستوران ها امید آن می تواند به معنای آنها می تواند در خدمت بیش از نیمی از ظرفیت خود را از آنها خارج شود اما این مورد با توجه به استان های وزارت تجارت و توسعه صادرات.

صندلی خارج از شمارش به عنوان بخشی از این رستوران ظرفیت کل — برای مثال اگر نیمی از ظرفیت خود است که 10 نفر آنها می تواند در خدمت 10 و در مجموع در یک زمان بدون در نظر گرفتن جایی که آنها نشسته است.

“صندلی باید محدود به 50 درصد از حداکثر ظرفیت و راه اندازی در یک راه برای حفظ دو متر فیزیکی فاصله بین ناهار خوری احزاب بدون در نظر گرفتن اگر صندلی است که در داخل خانه یا خارج از منزل” نوشت: وزارت در یک ایمیل.

“[رستوران باید این کار را] به احترام محدودیت در اندازه تجمعات و فیزیکی فاصله برای مراجعان و کارکنان است.”

وزارت گفت: این کار با شهرداری ها در “گزینه های در دسترس” برای گسترش صندلی در خارج از منزل.

Foodie جمعه: کامیون مواد غذایی در این بیماری همه گیر

Foodie جمعه: کامیون مواد غذایی در این بیماری همه گیر

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید. در شرایط که در آن شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران, مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنیم استفاده از یک غیر پزشکی صورت ماسک یا پوشش برای جلوگیری از پخش قطرات تنفسی است که می تواند این ویروس.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>