ساسکاتون ارسال ‘سفیر’ را به نظارت بر پارک های شهر به عنوان مجموعه استان برای بازگشایی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

شروع هفته آینده شهر ساسکاتون است ارسال “سفیران” به پارک برای کمک به تشویق فیزیکی فاصله میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

آن را به پیروی از شهرستان پیام: حتی با فاز یک این طرح به بازگشایی ساسکاچوان اقتصاد مجموعه ای برای شروع ممکن است 4 این بدان معنا نیست که زندگی به حالت عادی بازگشت.

“هدف این است که فقط به کسانی که چشم در پارک ها و مطمئن شوید که چیزهایی که در جای خود نیاز به در محل گفت:” پاملا Goulden-مک لئود, شهرستان, مدیر, مدیریت اضطراری.

“و برای انجام هر یک یادآوری سریع [حدود قوانین] ما می توانیم در یک بازی دوستانه و آموزشی راه با ساکنان.”

ادامه مطلب: آب و هوای گرم در ساسکاچوان معنا نیست که, کاهش, کردن در اجتماعی فاصله

این سفیران به بررسی هر یک از بیش از 200 پارک در ساسکاتون یک بار در هفته مطمئن شوید علائم و موانع هنوز هم در جای جای آنها و لوازم دیگر به عنوان مورد نیاز است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آنها همچنین یاد مردم از قوانین از جمله سازمان های ورزشی و یا بازی با گروه های از مردم هنوز هم مجاز نیست.

ساسکاتون پلیس گفت: آن را دریافت کرده و 286 مورد noncompliance عمدتا در اطراف عمومی و خصوصی تجمعات بیش از 10 مردم نه مطابق با دستورات بهداشتی را به خود منزوی و کسب و کار نه قوانین زیر است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

از آن 286, تماس پلیس با حضور کمتر از نصف.

ساسکاتون پلیس گفت: در بسیاری از تماس های اعضای یافت مردم و کسب و کار نمی شد و در واقع شکستن قوانین. آن گفت: آگاهی عمومی است که بهترین ابزار در این وضعیت.

بدون بلیط صادر شده است.

“ما نشان می دهد که ما در حال رفتن به ذخیره کردن اتهام” گفت: Supt. سفت Huisman.

“اگر کسی نمیخواهد به رعایت توصیه های ما و ما در آن زمان ما مسئله بلیط.”

یکی روشن جانبی: برخی از مناطق در فضای باز در حال بازگشایی آغاز آوریل 4 اولین روز از مرحله یکی از استان به طرح بازگشایی اقتصاد است.

ادامه مطلب: Coronavirus: Saskatchewan گلف باید قوانین جدید زمانی که آنها باز

قره قاط آپارتمان منطقه حفاظت بسته به علت این بیماری همه گیر. آن را بازگشایی پنج شنبه از ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر Washrooms بسته باقی خواهد ماند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“اگر شما و شما فکر بودن از وسیله نقلیه خود را خواهد شد در قفل شده است” گفت: Andrea Lafond مدیر عامل شرکت Meewasin دره می باشد که نظارت بر دره رودخانه.

این فرد درمان و صنوبر Bluffs قایق رانی راه اندازی خواهد شد و باز همراه با آب دسترسی و مسیرهای پیاده روی پیاده روی در ساحل بهشت.

بیور کریک منطقه حفاظت نمی خواهد بازگشایی شده است. بازگشایی دوستیابی هنوز مشخص نشده است.

اقتدار خواستار ساکنان اجتماعی را حفظ فاصله در حالی که بازدید از این مناطق است.

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>