وحشی بلومبرگ و یا انتقاد برنی? لذا مانند گزینه آسان

Category: دیلی بیست Comments: No comments

اگر یک هدیه سناتور برنی ساندرز (I-VT) ممکن است با کمال میل قبول از یک میلیاردر خود را از حضور در صحنه است.

فقط روز قبل از نوادا انجمن های Vermonter خود را میبیند تخمگذار ادعا می کنند به حزب سوسیالیست در وضعیت دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه پس از گل دو محبوب رای برنده به عنوان بسیاری از مسابقات. و در عین حال تمرکز چهارشنبه شب لاس وگاس بحث تقریبا به طور قطع نمی توان در او. سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار در حال ساخت اولین بازی خود را در انتخابات ریاست جمهوری مرحله اولیه و تقریبا همه خود را دموکراتیک رقبا به نظر می رسد گانینگ برای این شانس را به ناخن او را در حالی که ترک ساندرز نسبتا دست نخورده است.

“من فکر نمی کنم وجود خواهد داشت مقدار استفاده به سعی کنید و آمار برنی تا” سابق پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی. اد Rendell یک جانشین سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن گفت: روزانه وحش. “در حال حاضر مهم ترین نبرد است که در حال رفتن به آخرین وزش ایستاده در برابر برنی?”

که ساندرز می تواند به مهم ترین محل قبل از جلسه به عنوان ثانویه تمرکز بازتاب قابل توجهی در هم و برهم است که تعریف دموکراتیک اولیه تا به امروز است. رقیب داوطلبانی که ممکن است استدلال می کنند که حزب سوسیالیست خواهد بود منحصر به فرد بد نامزد به اجرا در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر مبارزه در میان خود.

بایدن به ویژه در وخیم نقطه. پس از گرفتن آبش در آیووا و نیوهمشایر, کمپین امیدوار است برای قوی تر نشان دادن در سوم و متنوع ترین مسابقه نشده است. پس از صرف مقدار زیادی از زمان قبل از رای گیری اولیه به عنوان ملی حزب سوسیالیست سابق معاونت است که در حال حاضر به دنبال به بعد تقویم تاریخ برای احیای مبارزات انتخاباتی خود از مارپیچ رو به پایین. اما این اواخر ظهور بلومبرگ که پیوسته در سال های اخیر دولت و ملی, نظر سنجی, پیچیده همه که. و حرکت آن از ساندرز به پشت رایتر. در حالی که چندین منابع در Bidenworld باور بلومبرگ شمار یک تهدید فوری آنها دیدن ساندرز’ پایه به عنوان وفادار و سخت به حرکت می کند. این فرصت را به را انتخاب کنید فقط یک هدف در حال حاضر برای آن بلومبرگ.

“به یاد داشته باشید که چگونه جو از رنج کامالا حملات?” Rendell به یاد می آورد در مورد بهداشت ، کامالا هریس’ (D-CA) آمار کارگردانی در بایدن رکورد در تفکیک مسائل در اولین بحث در ماه ژوئن. “این احتمال وجود دارد که اگر مایک رسیدگی نمی کند وارده به خوبی او می تواند به طور جدی کاهش یافته است.”

که فکر کردن به اشتراک گذاشته شده است توسط چندین بالا, پارتی, استراتژی ها و کمپین مشاوران صحبت کرد که به The Daily Beast. پس دیده می شود او وارد مسابقه عملا unvetted چند منابع ادعا می کنند که این بحث در مرحله یک زمان مناسب برای دینگ بلومبرگ در بیشتر جنبه های نامطلوب از رکورد او از جمله به تازگی ظاهر نژادپرستانه و جنسیتی نظرات او به عنوان شهردار شهر نیویورک و در کسب و کار قبل از آن. در یک نمونه در مصاحبه با PBS در سال 2011 او گفت: وجود دارد “عظیم گروه از سیاه پوست و لاتین در مردان” که “نمی دانم که چگونه به رفتار در محل کار.” و او به طور معمول در دفاع از این شهر بحث برانگیز “توقف و frisk” برنامه است که او پس از عذرخواهی برای اما نامتناسب هدفمند اقلیت.

در یک حزب است که تا حد زیادی نقل مکان کرد و دور از کمک های مالی شرکت ها به مردمی تامین مالی مبارزات انتخاباتی عملیات بودن به ارزش 60 میلیارد دلار ایجاد عوارض جدی سیاسی در بالای آن است. همچنین برای بسیاری از ثابت خواهد کرد که به یک هدف آسان است. ساندرز را فرصتی برای راه آهن در برابر انسان تجسم ثروت که او crusaded برابر در سال 2016 و 2020. به این سناتور که گفته میلیاردرهای نباید وجود داشته باشد بلومبرگ معادل پینیاتا.

“ما در حال رفتن برای پایان دادن به حرص و آز از میلیاردر کلاس” ساندرز توییتی دو روز قبل از مناظره زیر را تا روز بعد با هدفمند پیام به هواداران خود در تاکوما واشنگتن در مورد کار مردم ایستاده با هم در برابر فوق العاده غنی است.

سناتور. الیزابت وارن (D-MA)که امیدوار است نوادا را به نوبه خود در اطراف او کمپین مسیر پس از ناامید کننده سوم و چهارم-محل پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایرهدف قرار داده بلومبرگ برای ماه می باشد. با وجود اقامت نسبتا آرام بر رقبای او در گفتگو با کمپین دموکرات ماساچوست مستقر در میلیاردر به عنوان یک استثنای قابل توجه. روز او راه اندازی شد پیشنهاد خود را, او نقشه کشی روشن در مقابل متحدان او ابراز اعتماد به نفس خود را در ورودی که به عنوان کامل فویل برای امضای خود را مبارزه با فساد پلت فرم و خواستار گرفتن شرکت های بزرگ پول از سیاست است.

سوال از رفتن به دوشنبه است که آیا او را به ادامه این حملات و یا سوئیچ او آتش را بر روی ساندرز به عنوان او می گذارد قوی تر ادعا می کنند به این حزب نامزدی. که پوپولیستی حزب سوسیالیست ممکن است فرار موشکافی از نامزدها مانند او داده است چند تن از فعالان دردناک فلش بک به گذشته انتخابات است.

“در سال 2016 بسیاری از نامزدها متمرکز بر جب به دلیل جنگ قفسه سینه [که] آنها از دست رفته فرصت برای کم کردن سرعت مغلوب ساختن پیشی جستن. هنگامی که آنها در نهایت سعی کردم خیلی دیر شده بود” گفت: Michael Starr هاپکینز دموکراتیک مشاور کار کرده است که در چند گذشته ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی. “همان می تواند درست باشد این چرخه.”

دیگران در این زمینه این قلم در این ایده است که حمله به بلومبرگ به معنی بالا بردن Sanders. یک دستیار به یک رقیب انتخاباتی گفت: وجود خواهد داشت زمان در نهایت و پس از هر دو—حتی اگر آن را در طول سال 2020 چرخه نهم بحث است.

“هر کس در حال پخش است را در برنی در بهار به تابستان” این منبع گفت.

اما با حدود 40 درصد از رای دهندگان به مجموعه های رأی دهی در روز سه شنبه هنگامی که یک سوم از تمام نمایندگان اختصاص داده آمدن روز و هفته ممکن است آخرین و بهترین شات به سرعت ساندرز’ شتاب. و برخی از مبارزات به نظر می رسد برای نشان دادن یک حس جدید از ضرورت. بلومبرگ داشتن عمدا از قلم چهار مسابقات در حال حاضر به شدت سرمایه گذاری در بسیاری از این کشورها صرف $124 میلیون در تبلیغات با توجه به لس آنجلس تایمز. مبارزات انتخاباتی خود نیز به طور فزاینده ای هدف قرار ساندرز با نام.

سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg انتخاباتی در ضمن صحبت نمی کند در ظرفیت رسمی مورد بحث آماده سازی. اما یک کارمند با اشاره به ایندیانا دموکرات تازه ترین نظرات در برابر ساندرز از جمله انصراف از “راه من یا بزرگراه” رویکرد به سیاست بیش از دو هفته گذشته به عنوان اثبات این که او هنوز هم در رادار خود را. پس از دقت برنده نماینده تعداد در انجمن حزبی آیوا بیش از Sanders, Buttigieg از دست نیوهمپشایر اولیه به سناتور از همسایه ورمونت.

اما Buttigieg انتظار می رود که به صورت قابل توجهی بیشتر موانع در نوادا است. در حالی که نقره دولت است به شدت سخت به نظر سنجی دو نظرسنجی منتشر شد که تا کنون در ماه فوریه هر یک قرار داده شده شهردار سابق در جایگاه چهارم است. یک نظرسنجی توسط داده ها برای پیشرفت یک جناح چپ فکر می کنم تانک قرار داده شده Buttigieg در 15 درصد کمتر از نیمی از ساندرز’ 35 درصد از حمایت در این نظرسنجی. دوم انجام شده توسط Las Vegas Review-Journal, تشخیص مشابه فاصله بین دو رقیب: در حالی که ساندرز به دست آورده 25 درصد Buttigieg شد و در 10 درصد مرتبط با بهداشت ، ctq (D-MN).

“Klobuchar مشکل است پیت. پیت مشکل است برنی” گفت: فیلیپ Reines یک دیرین مشاور هیلاری کلینتون که بازی ساندرز در سال 2016 بحث دبستان جلسات.

هنوز هم آن را بلومبرگ که Klobuchar شده است ارسالیهای به مشاجره با. جوش در سراسر نیوهمپشایر هفته گذشته او telegraphed تمایل خود را برای رفتن پا به پا با این تاجر میلیاردر او از مدت ها گفت در تلاش است برای خرید راه خود را به بالا.

“من می دانم که من نمی خواهید به ضرب و شتم او را در هوا اما من می توانید ضرب و شتم او را در بحث مرحله” Klobuchar اغلب می گوید در مصاحبه تلویزیونی و در بیخ و بن با اشاره به بلومبرگ عظیم آگهی خرید که بالغ بر حدود 400 میلیون نفر در سراسر کشور پس از او در راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود در اواخر نوامبر است.

یکی Klobuchar منبع معتقد است ساندرز’ پشتیبانی است که کمتر احتمال دارد به شکستن و دور از یک موضوع برداشت در مصاحبه با مقامات در چندین بالا مبارزات. در حالی که ساندرز است که در واقع زمان frontrunner بلومبرگ که اشغال مشابه متوسط مسیر برای حزب است که کارت های وحشی. و با این علامت سوال می آید یک شانس برای همه نوع از حملات جدید.

“بلومبرگ است که روند و او را” در یکی top ملی مشاور گفت:, با اشاره به دموکراتیک اولیه رای دهندگان آشنایی با نام او اما شاید بسیار دیگری نیست. “برای یادگیری چیزهای جدید در مورد بلومبرگ در این دو بحث می تواند واقعا مهم است.”

جدید ملی NPR/PBS/Marist نظرسنجی این هفته نشان داد بلومبرگ در جایگاه دوم پشت ساندرز در 19 درصد در حالی که دیگران نیز نشان داد او به دست آوردن زمین در جاهای دیگر. با افزایش شتاب بلومبرگ کمپین گفت: تازه حملات بود به انتظار.

“این جای تعجب نیست که به عنوان مایک همچنان به افزایش در نظر سنجی کاندیداهای دیگر از جمله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به گرفتن عصبی” Galia Slayen یک سخنگوی کمپین گفت. “آنها در حال دیدن مایک برنده بیش از رای دهندگان در سراسر این کشور با ثبت مصرف در مبارزه سخت و قوی است که او تنها نامزد شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر است.”

هنوز هم نه همه متقاعد شده است بلومبرگ خواهد بود که هدف اصلی در مرحله.

“من قصد دارم به contrarian و می گویند هر کس در حال رفتن به رفتن پس از بلومبرگ” گفت: Reines. “ساندرز, بله, چرا که آنها در دراز مدت رقبا و ضربه بلومبرگ سازگار با پیام خود را. دیگران باید بیشتر به مشکلات مانند سرقت آرا از هر یک از دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>