روی برنی ساندرز’ چارتر هواپیما به نیوهمپشایر — سیاسی انقلاب در انتظار قرار داده شد.

زمانی که برنی ساندرز’ کمپین آماده شدن برای یک پتانسیل پیروزی در اولین سال 2020 مسابقه روز شنبه, دستیاران خود و متحدان پیش بینی او را به یک پیروزی پر بیننده سخنرانی, جمع آوری میلیون ها دلار از دلار در میان اهدا کنندگان خود را نشئه بالا و لذیذ اثبات بسیاری از نخبگان اشتباه در یک مهمانی در تعطیلات مسافرخانه.

به جای ساندرز و دستیاران ارشد خود را در حال کار برای اطمینان سردرگم و متزلزل کارکنان و داوطلبان در روز سه شنبه.

در آخرین لحظه همه کارکنان تماس در سراسر ظهر ساندرز’ مدیر کمپین فیض فولادوند گفت: مشاوران که آیووا حزب دموکرات بوده است بی کفایت و تاخیر نتایج نا امید کننده. اما او گفت: آن حیاتی بود برای درک آنچه اتفاق افتاده بود با وجود دریافت ترین اخبار منفی پوشش هر سال 2020 مبارزات انتخاباتی.

با 62 درصد از حوزه شمارش نتایج اولیه سه شنبه منتشر شد نشان داد ساندرز و پیت Buttigieg در مسابقه برای کسب مقام اول و ساندرز دستیاران فکر می کنم شانس خوبی وجود دارد که آنها را برنده خواهد شد در پایان.

زمانی که ساندرز شروع به پریدن کرد در اجاره هواپیما از آیوا به نیوهمشایر برخی از اولین نظر بودند نیز خطاب به داوطلبانی که تا به حال آب گرفتگی اول-در-این-ملت های پارلمانی وزارت امور خارجه به او را در سراسر خط پایان.

“من می خواهم از این فرصت به عنوان ما ترک آیووا و سر به نیوهمپشایر برای تشکر از هزاران و هزاران نفر از داوطلبان که به ما کمک کرد به دست کشیدن بر روی صدها نفر از هزاران نفر از, درب,” او گفت:.

این چیزی بود که Sanders کمپین تا به حال انتظار برای رخ می دهد برای قرار دادن آن ملایم است. هیجان ایجاد شده بود در میان تیم او و متحدان آن برای سال منتهی به آیووا قفقاز. در حالی که مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور ساندرز خود را به نظر می رسد در یک خلق و خوی خوب, لبخند و ترک خوردگی جوک های بیشتر از حد معمول. او گفت: همسرش ” جین ” را بزرگ بانوی اول; Rep. Ilhan عمر بالا قائم مقام گفت: در حوادث است که آنها را به ارسال ساندرز به کاخ سفید است.

سپس در روز دوشنبه صدها نفر از ساندرز’ حامیان خود آیووا حوزه شلاق و کاپیتان; کنگره حزبی مترقی co-صندلی علامت Pocan; اعضای طلوع آفتاب حرکت یک گروه از جوانان تغییر آب و هوا فعالان; کمپین co-صندلی پارچه مبلی. Ro Khanna — بسته بندی شده به یک هتل در کنار فرودگاه برای آنچه احساس می کردم که این می تواند یک تاریخی شب. این مقاله نویس نیویورک تایمز Maureen Dowd جات اطراف همراه با خبرنگاران از سراسر جهان است.

به جای تماشای تلویزیون کابلی و صاحب نظران و دست و پنجه نرم کردن با این واقعیت است که یک سوسیالیست دموکراتیک برنده شده بود آیووا قفقاز گرچه ساندرز مبارزات انتخاباتی و حامیان او بودند چپ تحریک به شب کشیده بدون آیووا حزب دموکرات با انتشار هر شماره.

“همه ما احساس بسیار اشتباه و نا امید زمانی که نتایج نیست در آینده گفت:” اوان وبر ملی مدیر سیاسی از طلوع آفتاب جنبش سخن گفت که در جلسه شب رویداد. “افراد جوان در حال حاضر مقدار بسیار زیاد از بی اعتمادی به حزب دموکرات به دلیل نگاه ما به راه هایی که در آن ایجاد کرده است به طور مداوم بسته ما و مسائل ما را در حمایت از حفظ شکسته وضع موجود. حوادث مانند این نمی کمک به تعمیر اعتماد به حزب و یا سیستم به عنوان یک کل و آن را سخت تر برای متقاعد کردن رای دهندگان جوان که روند ارزش شرکت در.”

طلوع آفتاب حرکت کرده بود ریخت و مقدار زیادی از انرژی را به ساندرز’ کمپین در آیووا جمع آوری گزارش 7,000 تعهد به جلسه کارت از افراد جوان و ساخت 18,000 تماس به ساکنان در هفته گذشته است. برخی از دانش آموزان مختل انجمن سایت در کافه تریا خود گفت: “ما چه می خواهیم ؟ سبز معامله جدید! که آیا ما آن را می خواهید ؟ در حال حاضر!”

زمانی که ساندرز بود به روی صحنه آمد او سعی به روشن کردن خلق و خوی. این سناتور ورمونت شوخی که او “یک احساس قوی است که در برخی از نقطه” آیووا نتایج منتشر خواهد شد و افزود که “من یک احساس خوب است که ما در حال رفتن به انجام این کار بسیار بسیار خوبی در اینجا در آیووا.”

پس از آن که ساندرز او تحویل داده شده بیشتر یا کمتر عادی خود را از بیخ و گفتار.

احساس در حزب نبود دل تنگی و عذاب. سی بی اس گزارش داد که بوی ماری جوانا پیچید از طریق هوا در طول ساندرز’ سخنان. برخی از ساندرز طرفداران صحبت در مورد چگونه اگر او در نهایت قرار داده شده برای اولین بار پس از Buttigieg دوم, الیزابت وارن سوم و جو بایدن چهارم آن خواهد بود در مورد بهترین نتیجه ممکن است.

اما خلق و خوی بود تنش و anticlimactic. آنچه که می توانست یک تاریخی شب برای ساندرز و خود جنبش بود — حداقل نه در راه آنها امیدوار بود.

در ساعت اندکی از صبح شنبه جف ویور ساندرز’ ارشد مشاور شدت انتقاد کرد در آیووا دموکراتیک رهبر حزب Troy قیمت در یک تماس با 2020 ریاست جمهوری, کمپین گفت: “کل فرایند شده است یک تقلب برای 100 سال است.” او گفت سیاسی است که “شکی نیست” که نوادا که برنامه ریزی شده بود تا روز شنبه به استفاده از همان نرم افزار است که شکست خورده در آیووا باید “بی اعتنایی” آن است. در پرواز به نیوهمشایر ساندرز گفت: “نا امید” که آیووا دموکرات نمی تواند انتشار به موقع نتایج.

“این امر شده ایم به خوبی دریافت نتایج رسمی هر چه زودتر به ارائه نوعی از بسته شدن برای هزاران نفر از داوطلبان و کارکنان در سراسر کشور که مشغول به کار در آماده سازی برای این تاریخ اما آن چه در آن است” گفت: ساندرز قائم مقام و Linn County هیئت ناظران عضو استیسی واکر.” اما او اضافه کرد ساندرز’ تیم متعهد به تکرار برنامه های خود را از رای دهندگان کمک رسانی و مشارکت مردم در سراسر کشور است.”

در روز سه شنبه, شانون جکسون ساندرز’, New Hampshire, دولت, مدیر ارسال یک پیام مشابه به مشاوران در ایمیل. او گفت: “حوادث در آیووا ساخته شده اند کار ما در نیوهمپشایر حتی بیشتر مهم است! و ما آماده است!” او دستور داد کارکنان که صحبت کردن امتیاز از ستاد ملی بودند که “ما نمی دانیم که نتایج نهایی امشب اما ما احساس بسیار خوبی در مورد که در آن ما در.” و او گفت: “بروید و گرفتن برخی از خواب — ما یک هفته پیش رو و باید به هر تعداد. بعد به پیروزی!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im