علامت Scheifele شکست خارج از رکود در سبک شنبه شب به ثمر رساند سه قدرت-بازی بازی اهداف منجر به Winnipeg Jets به یک 5-1 برنده بیش از سناتورهای اتاوا.

جت مرکز تا به حال گل در 12 بازی های آینده به شب اما گفت که او بیش از حد نگران است که خشکسالی است.

“آن را در مورد اهداف آن را در مورد کمک به آن را در مورد بازی حق بازی” Scheifele گفت. “شما شانس خود را برای شما به تماشای بازی های خود را بیش از بنابراین شما می دانید چه چیزی برای رفع شما می دانید آنچه به کار و که آنچه در آن همه مورد است.

“شما همچنان به کار بر روی بازی خود را که آیا شما در حال به ثمر رساند یا نه اما مانند قبل از من گفت: تمرکز اصلی در اینجا این است که برنده بازی است.”

سازمان دیده بان | Scheifele اسپرز جت’ برنده بیش از سناتورهای:

علامت Scheifele شکست از 12 بازی به ثمر رساند اسلاید با کلاه ترفند در Winnipeg Jets 5-1 برنده بیش از سناتورهای اتاوا. 1:35

جت (32-25-5) نقل مکان کرد و به اولین wild-کارت نقطه در کنفرانس غرب به عنوان St. Louis Blues خالی آریزونا 1-0. جت بودند یک نقطه در شغالها و یک بازی در دست است.

کایل کانر و Nikolaj اهلرز نیز به ثمر رساند برای جت که 7-2-1 خود را از طریق 10 بازی گذشته. لوران Brossoit ساخته شده 29 برای صرفه جویی در ششمین پیروزی این فصل است.

نیک پاول به ثمر رساند و تنها گل سناتور (21-29-11) در حالی که مارکوس Hogberg متوقف 29 عکس.

“ما فقط بازی نمی کند به اندازه کافی هوشمند گفت:” سناتور مربی D. J. Smith. “ما بسیاری از pucks بیش از. من فکر نمی کنم ما باید به خالص خود را نزدیک به اندازه کافی. ما باید به یک کمی سخت تر ادبانه.”

به تازگی به دست آورد جت defenceman دیلن DeMelo رو هم تیمی های سابق خود در حالی که بازی اولین بازی خود را برنده وینیپگ. سناتور معامله DeMelo به جت شنبه شب در بورس برای سومین دور انتخاب کنید اما به جای پیوستن به این تیم در وینیپگ منتظر آنها را در اینجا در اتاوا.

‘مربیان انجمن’

DeMelo ساخته شده اول خود مربی جدید خود را با ساده سبک از بازی.

“چوب خود را پس از چند بار زدم همه چیز را او می گذرد در این نوار گفت:” پل موریس. “است که یک نوع خالص از, من نمی دانم اگر شما می توانید آن تماس بگیرید, مربیان, انجمن, اما زمانی که شما در حال تماشای هاکی تصویری که خیلی خوب رفو.

“مربیان عاشق این نوع از بازی ها. آن را زرق و برق دار, اما قوام خود را با چوب خود را می خواند و می گذرد. آنهایی که او نیاز به ضربه محکم و سخت او و آنهایی که او می تواند پر و لمس در او وجود دارد. که واقعی بود کامل نوع بازی آرام مربیان را دوست دارم.”

DeMelo گفت: آن را کمی عجیب و غریب به خط در مقابل هم تیمی های سابق خود, اما او دوست داشت که آنچه که او را دیدم از جت.

“من به وضوح تحت تاثیر قرار با تیم ما” گفت: DeMelo. “من فکر می کنم ما واقعا خوب گروه از بچه ها در اینجا. هنگامی که ما در حل و فصل و بازی های ما بازی قدرت بازی آمد تا بزرگ با یک زن و شوهر اهداف و پس از آن ما در بر داشت واقعا بازی ما و شما می توانید بگویید که بچه ها می توانید برخی از بازی خارج وجود دارد.”

انتهایی 4-1 سناتور عقب رانده در سومین اما قادر به پیدا کردن یک راه به ضرب و شتم Brossoit دوباره.

Sabourin را از دست سوء پاشش آب

سرخوردگی به نظر می رسید به حل و فصل برای سناتور سوم به عنوان بردی Tkachuk و Jean-Gabriel Pageau رو درگیر جسمی. اسکات sabourin را از دست در زمان سوء در حالی که بر روی نیمکت به عنوان او اسپری آب در Scheifele.

“من واقعا نمی مراقبت از آن نوع احمق” گفت: Scheifele. “این واقعا من را خسته نکنید. اگر آن را در چهره من و یا شما می دانید, من ممکن است کمی بیشتر دیوانه, اما شما می دانید, آن را احمقانه است.”

Scheifele ساخته شده آن را یک ترفند کلاه هنگامی که او گل سوم خود را قدرت-بازی بازی هدف در اواخر این دوره است.

جت سرب خود را در اوایل دوم به عنوان کانر برنده نبرد برای موقعیت در مقابل خالص و مسدود خانه سست جن.

Winnipeg از آن ساخته شده 4-1 فقط بیش از یک دقیقه بعد از آن به عنوان اهلرز ضرب و شتم ران Hainsey به دوباره بجای اول برگشتن در مقابل قرار داده و از آن گذشته Hogberg.

پل را باز کرد به ثمر رساند میدوی را از طریق این دوره با یک مچ شات از حافظه به سناتور 1-0 شود.

“شروع به احساس اعتماد به نفس گفت:” پل که به ثمر رساند خود را هشتم از فصل. “احساس خوب با جن و فقط به پایان رسید تا تلاش همه چیز. من در کار من ضربه زیادی است.”

Scheifele به جت 2-1 سرب به ثمر رساندن دو قدرت-بازی بازی اهداف در طول 1:11 به آمار 25-هدف علامت گذاری برای سال.

اتاوا دریک Batherson درگیر شد در اولین NHL مبارزه در این دوره برای اولین بار زمانی که او کاهش یافته دستکش با وینیپگ را Jansen Harkins.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر