مدرسه بازگشایی ‘رشته’ bedevil محرک مذاکرات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

هر دو حزب در کنگره توافق چند میلیارد دلاری تاسیسات پرتاب خواهد به مبارزه مدارس تحت بسته محرک در کار می کند. اما شرایط که پول می تواند خفه کردن جریان نقدی.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: خواهان را شامل $105 میلیارد دلار به عنوان بخشی از برنامه محرک اقتصادی لایحه برنامه آنها را به رول از این هفته برای اطمینان از “مربیان باید منابع آنها نیاز به با خیال راحت بازگشایی شده است.” این ادعا به یک تا خانه دموکرات ها اکثریت رهبر گفت: قریب الوقوع لایحه شامل حتی بیشتر از بودجه آموزش و پرورش از رقابت طرح به تصویب مجلس است.

رهبران دموکرات می گویند جمهوری خواه ارائه مرده است اگر کسانی که دلار گره خورده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته است که بازگشایی مدارس برای فرد در این آموزش قرار می گیرند.

“شیطان در جزئیات” رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: پس از مک کانل پیش نمایش $105 میلیارد پیشنهاد بدون تخمگذاری شرایط یا روشن که آیا پول می تواند صرفا تعیین شده برای K-12 مدرسه و یا همچنین می رفتن به کالج ها و دانشگاه ها.

سناتور. پتی موری (D-شستشو.), بالا دموکرات در مجلس سنا کمیته آموزش و پرورش گفت: جمهوری خواهان در حال تسلیم شدن به مغلوب ساختن پیشی جستن “بیاستفاده خطرناک خواسته” است که مدارس از لحاظ جسمی بازگشایی و اوباما قانونگذاران “با استفاده از ایمنی دانش آموز به عنوان یک تراشه چانه زنی.”

“هر گونه تلاش به وضعیت بودجه از لحاظ جسمی بازگشایی غیر استارتر برای دموکرات” موری گفت.

در کارولینای جنوبی روز سه شنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos تبریک گفت رژیم صهیونیستی است. هنری مک مستر در تلاش خود را برای باز کردن مدارس در میان موجی coronavirus موارد است.

“ما می دانیم که برای باز کردن امریکا دوباره ما نیاز به باز کردن امریکا در مدارس” پنس اضافه کرد که بالا مشاور پزشکی می گویند “این خطر وجود دارد که coronavirus شمار به افراد جوان بسیار کم است.”

“وجود دارد و تقریبا بیشتر از خطرات به کودکان در مدرسه از وجود دارد به کودکان در مدرسه” معاون رئیس جمهور گفت:.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany نیز گفت: دولت می خواهد “حداقل 70 میلیارد دلار” در این لایحه برای کمک به مدارس “بازگشایی با خیال راحت.”

DeVos توصیف مدرسه بازگشایی کلاس های حضوری پاییز امسال به عنوان بیشتر از یک هدف از دستور.

“هر کس باید شروع با هدف به طور کامل بازگشایی کلاس های حضوری پاییز امسال” DeVos گفت. “و اگر وضعیت به آن نیاز دارد و یا اگر خانواده شما نیاز به آن را ارائه قوی و کاملا کاربردی از راه دور و آموزش از راه دور برنامه ریزی برای دانش آموزان و معلمان که به آن نیاز دارید.”

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع در جریان کنگره جمهوری خواهان بعد از ظهر سه شنبه در مغلوب ساختن پیشی جستن اولویت برای ایران نسخه از محرک های اندازه گیری.

از این پول برای مدارس در آینده بسته های کاخ سفید است که به دنبال به اختصاص 10 درصد به صورت غیر عمومی مدارس و آموزش و پرورش, آزادی, بورسیه کاخ سفید مشاور کلیان کانوی گفت: در روز جمعه.

مک کانل گفت: اوباما لایحه است که انتظار می رود رونمایی از این هفته را به تمرکز بر روی “بچه ها شغل و بهداشت و درمان” و $105 میلیارد دلار برای آموزش و پرورش خواهد بود علاوه بر پشتیبانی از مهد کودک نیاز دارد.

“این کشور می خواهد آن بچه ها در کلاس درس این سقوط یادگیری, کاوش, ساخت دوستان” مک کانل گفت. “تحصیلات خود در آن بستگی دارد. در برخی از موارد ایمنی خود را بر روی آن بستگی دارد و پس از انجام معیشت آمریکایی پدر و مادر است.”

خانه آموزش و پرورش و نیروی کار صندلی بابی اسکات (D-Va.) منادی $105 میلیارد شکل با خوش بینی روز شنبه خواستار کمک های مالی هدف “شروع عالی” اما با اشاره به دموکرات ها خواهد شد نیاز به مراجعه به متن لایحه به “می دانم که آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد.”

“ما به سادگی می توانید بپرسید و ما قطعا نمی توانید به زور دولت و مقامات محلی به طور کامل بازگشایی مدارس اگر آن را نمی تواند انجام شود با خیال راحت” اسکات به خبرنگاران گفت:. “متاسفانه واقعیت این است که بسیاری از مناطق آموزش و پرورش نمی توانیم به اقدامات ایمنی توصیه شده توسط مقامات بهداشت عمومی. این درست است به خصوص در جوامع کم درآمد و جوامع از رنگ است که در حال حاضر به شدت رنج می برد در طول این بیماری همه گیر.”

محرک خانه گذشت این بهار شامل نزدیک به 58 میلیارد دلار برای K-12 آموزش و پرورش به عنوان بخشی از بیش از 100 میلیارد دلار سرمایه گذاری مستقیم در بودجه اضطراری برای دانش آموزان مدارس و موسسات.

در سنا دموکرات ها را خواستار شده است برای آینده محرک لایحه شامل خود $430 میلیارد دلار طرح برای آموزش و پرورش و مراقبت از کودکان. این پیشنهاد شامل $345 میلیارد دلار برای K-12 و بالاتر آموزش و پرورش و همچنین 50 میلیارد دلار در صندوق تثبیت برای ارائه دهندگان مراقبت از کودکان.

فشار برای بازگشایی مدارس می آید به عنوان coronavirus عفونت همچنان به شدت گسترش در سراسر عصری خورشید کمربند. لوئیزیانا و کارولینای جنوبی در آمریکا پنس بازدید کرده است به صحبت در مورد بازگشت به کلاس های درس این سقوط رتبه در میان ترین کشور در مناطق با خطر برای coronavirus گسترش یافته است.

مورد سطوح پایین به اندازه کافی برای مدارس برای بازگشایی در کشورهایی مانند مین مونتانا و آلاسکا هاروارد جهانی بهداشت موسسه توصیه این هفته است. اما مداوم شیوع بد هستند به اندازه کافی در مناطق, مانند, Arizona, California, مینه سوتا, تگزاس و فلوریدا است که مدارس باید برنامه ریزی برای شروع ترم پاییز با آموزش آنلاین موسسه توصیه می شود.

“اگر شما در یک منطقه قرمز وجود دارد به سادگی هیچ راهی برای با خیال راحت باز مدارس در حال حاضر” هاروارد بهداشت جهانی مدیر موسسه Ashish Jha گفت.

بیانکا Quilantan کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>