شومر انتقاد شدید جمهوری خواهان مغلوب ساختن پیشی جستن برای دست زدن به انتخابات روسیه تهدید

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رهبر اقلیت سنا چاک شومر رفت و در حمله روز شنبه هنگامی که درباره تلاش ها برای مقابله با روسیه در انتخابات دخالت کوبیدن اوباما رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صورت نادرست اخبار.

نیویورک از حزب دموکرات تایید گزارش ها از انتخابات روسیه دخالت تلاش و به نام رئيس جمهور در پاسخ به سوال. یک گزارش اطلاعات صادر شده در هفته گذشته گفت: روسیه و چین و ایران دیده می شد به عنوان تهدید به 2020 انتخابات با روسیه در خصوص به طور فعال تلاش برای تضعیف presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است و مقاوم در برابر” شومر گفت: در ABC “این هفته” با جورج Stephanopoulos. “چرا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی خواهید برای متوقف کردن روسیه از دخالت در این انتخابات ؟ شما باید به این سوال بپرسید. آن را به سرچشمه از ما دموکراسی است.”

شومر ذکر دموکراتیک تلاش برای مبارزه با انتخابات دخالت ذکر یک لایحه از سوی دیگر ، کریس ون Hollen مریلند که ایجاد حمایت خاصی پیش از سال 2020 انتخابات.

شومر نیز ناودان سنسور. ران جانسون (R-Wis.) و لیندزی گراهام (R-S. C.) برای رهبری تحقیقات بایدن را به اتهام وابستگی به روسیه است.

“این جلسات که جانسون و گراهام در حال انجام هستند … بر اساس غلط اطلاعاتی روسیه در مورد جو بایدن. به عبارت دیگر غلط روسیه گزارش ها در مورد جو بایدن” شومر گفت. “آنها باید شرمنده از خود را برای آنچه آنها انجام می دهند اجازه روسها آنها را دستکاری کنند و ما مردم آمریکا و یا تلاش برای دستکاری ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>