رهبر اقلیت سنا چاک شومر به نام جمهوری خواهان مجلس سنا روز جمعه به لغو یک جلسه در هفته آینده در ریشه های 2016 روسیه بررسی و به جای تمرکز بر روی بیماری همه گیر کوروناویروس.

در نامه ای به دموکراتیک حزبی جلوتر از آینده پنج هفته جلسه شروع می شود که پنج شنبه, شومر تقبیح جمهوری خواهان به عنوان “توطئه حزبی” و متهم کردن ایران از “چرخش موسسات سنا به تمدید دوباره رئیس جمهور انتخابات.”

کمیته قضایی مجلس سنا است که مجموعه ای را برای برگزاری یک جلسه با معاون سابق دادستان کل راد Rosenstein هفته آینده در اف بی آی حمله به ارتباط بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه است. این پنل نیز برگزاری یک رای در احضاریه سابق دولت اوباما با مقامات در ارتباط با این کاوشگر.

شومر این نامه همچنین مشخص دموکراتیک اولویت برای هفته های آینده از جمله مذاکره در آینده coronavirus بسته امداد و گسترش چک حفاظت از برنامه. خانه این هفته با تصویب قانون اصلاح چک حفاظت برنامه اجازه می دهد تا کسب و کار انعطاف پذیری بیشتر برای چگونه آنها می توانند با استفاده از دولت حمایت وام.

“سنا باید به سرعت و با تصویب مجلس لایحه” نیویورک از حزب دموکرات نوشت. “حزب دموکرات را به دنبال مجلسی رضایت به تصویب این فوریت مورد نیاز کسب و کار کوچک پسوند هفته آینده.”

اما جمهوری خواهان مجلس سنا در حال حاضر سیگنالینگ آنها در حال رفتن به قبول این خانه بیل. سناتور. مارکو روبیو (R-Fla) صندلی مجلس سنا کسب و کار کوچک کمیته گفت: این قانون تا به حال “ناخواسته خطاهای فنی.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) این هفته گفت که “در ماه آینده یا بیشتر صحبت خواهیم کرد در مورد احتمالا لایحه دیگری.” مک کانل روشن ساخته است که هر مرحله از coronavirus امداد نیاز به شامل مسئولیت اصلاحات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de