نمرات آمریکا به طور ناگهانی عرق کردن بیش از از دست دادن کرسی های خود را

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کشت و ملال انگیز تابستان سنجی و مداوم جمع آوری کمک های مردمی شکاف را ترک کرده اند برخی از جمهوری خواهان فرسایش در مورد یک سناریو کابوس در ماه نوامبر: که آنها سقوط خواهد کرد بیشتر به خانه های اقلیت.

علنی, خانه, توافق رهبران اعلام آنها هنوز هم می تواند خالص 17 کرسی مورد نیاز به تلنگر مجلسی. اما خصوصی, پارتی هاردکور, هوسران, استراتژیست تن آن را بسیار گریمر تصویر به عنوان بسیاری از 20 جمهوریخواه کرسی در خطر سقوط به دست دموکرات.

به دور از جریان حمله به ایران می تواند مجبور به retrench به منظور محدود کردن ضرر و زیان خود را. وجود دارد در حال رشد که از ترس تهمت را کاهش محبوبیت در حومه شهر می تواند تهدید نامزدهای خود را در به طور سنتی مطلوب مناطق و حزب خود اشتیاق به رفتن در جرم ممکن است ترک برخی از کمبود بودجه روبرو امتیازهای و کفش ایران-برگزار می شود کرسی های محافظت نشده.

دموکراتیک داخلی نظرسنجی ها در هفته های اخیر نشان داده اند تنگ نژادها در یک بار-جامد ایران کرسی در ایندیانا, تگزاس, میشیگان و اوهایو و مونتانا که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به آسانی انجام 2016 — داده ها نشان می دهد که میدان نبرد است veering در یک مسیر خطرناک برای ایران.

“جمهوری خواهان بودند در حال تکان توسط این واقعیت است که بسیاری از سفید حومه رای دهندگان آنها را رها. حال سؤال این است که آیا این روند ادامه خواهد داد” گفت: سابق تشکر. کارلوس Palo! (R-Fla.), که از انتخاب مجدد در سال 2018 است. “اگر آن را می تواند به خطر اندازد برخی از این مناطق به خصوص در میانه.”

اولین دور از مذاکرات آگهی خرید شامل رزرو به دفاع از تنها یک و نیم دوجین اعضای آسیب پذیر: مظنونان حمله به دانشگاه جان Katko (R-n. y.) برایان Fitzpatrick (R-Pa.); اسکات پری (R-Pa.); رادنی Davis (R-بیمار است.). همین بیکن (R-Neb.), مایک گارسیا (R-کالیفرنیا.) و باز صندلی در حومه آتلانتا.

اما رای گیری و جمع آوری کمک نشدم نشان می دهد کشت از دیگر مناطق در حال تبدیل شدن به آسیب پذیر مانند آن برگزار شده توسط مظنونان حمله به دانشگاه تراشه Roy (R-تگزاس), Rep. استیو Chabot (R-اوهایو) و دیوید Schweikert (R-Ariz.), و همچنین به عنوان باز کردن صندلی در تگزاس منطقه ایندیاناپولیس و در لانگ آیلند.

و باید محیط زیست را بدتر کند دیگر کرسی در کارولینای شمالی, مینه سوتا, Missouri, واشنگتن دولت مرکزی ویرجینیا و میشیگان می تواند در معرض خطر.

اضافه کردن به ایران ترس است که دموکرات ها’ جمع آوری کمک های مالی تسلط. بیش از 30 خانه جمهوریخواهان بودند outraised توسط دموکراتیک حریف گذشته و 10 دنباله نقدی-در-دست بر اساس یک تحلیل سیاسی. در ضمن یک دوجین دموکراتیک رقبا حداقل $1 میلیون banked تا پایان ماه ژوئن است.

اختلاف را ترک کرده است برخی از آسیب پذیر ایران امتیازهای مضطرب و مشتاق برای کمک از خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی و ملی جمهوری خواه کنگره که آنها با پرداخت حق عضویت.

“این DCCC را نامزد چاپ پول و رئیس جمهور در حال سقوط نظرسنجی شماره ویرانگر به جمهوری خواهان در سراسر نقشه” گفت: ایران عضو رقابتی در منطقه اعطا گمنامی به صحبت می کنند بدون ترس از مجازات. “همین دلیل است که مک کارتی و NRCC نیاز به نگه داشتن خط و تمرکز بر صرفه جویی در امتیازهای اول است.”

دموکرات ها “توهین آمیز” نقشه ballooned است و در هفته های اخیر به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن محبوبیت به چهار آوردن یک بار بلند شات اهداف به رسیدن به اگر شرایط مطلوب نگه دارید.

حزب علنا منتشر کشت از نظر سنجی در ماه های ژوئن و ژوئیه نشان کم تک رقمی مسابقات در بیش از دوجین ایران-برگزار می شود کرسی که برنده برنده — بسیاری از آنها را با دو رقمی پیروزی حاشیه.

در میان تعجب آور تر داده ها: دموکرات کاتلین ویلیامز گره خورده جمهوریخواه مت Rosendale در یک مسابقه برای مونتانا باز کردن در بزرگ صندلی که در آن برگ برنده برنده با 20 امتیاز; دموکرات کریستینا حال بود تا 6 امتیاز در ایندیاناپولیس منطقه که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده توسط 12 در سال 2016; و دموکرات وندی دیویس ازمایش کرده Roy فقط 1 نقطه در تگزاس مرکزی منطقه تهمت های انجام شده توسط 10 امتیاز.

“واقعیت این است که انتخابات نزدیک است به مشکل در بسیاری از این مناطق و امتیازهای در آن مناطق مشاهده نمی تواند خود را به عنوان بیش از حد امن است” گفت: Mike DuHaime جانباز عربستان از عمل. “آنها باید آن را به طور جدی.”

دموکرات ها قطعا می تواند موفق به گرفتن آن صندلی اما استراتژی تهاجمی ممکن است پیامدهای جدی گفت: DuHaime سیاسی مدیر کمیته ملی حزب جمهوری خواه در سال 2006 زمانی که دموکرات ها در زمان بازگشت به خانه. “اگر آنها وادار کردن جمهوری خواهان به صرف پول وجود دارد در دفاع به جای پول خرج کردن در جرم آن هوشمند است.”

رای گیری های اخیر نیز پیشنهادی جمهوری خواهان به مشکلات عمده در تگزاس فراتر از این سه در حال حاضر-باز کردن صندلی که دموکرات ها نزدیک گرفته شده در سال 2018 است. داخلی نظرسنجی در بر داشت تک رقمی مسابقات در تگزاس کرسی های برگزار شده توسط مظنونان حمله به دانشگاه ون تیلور ران رایت و راجر ویلیامز که دموکرات ها حتی از جای خود بلند پروازانه لیست مورد نظر. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده هر دو رقم در سال 2016.

این NRCC اما به زور تردید در دموکراتیک نظرسنجی که نشان می دهد رنگ قرمز متمایل کرسی در بازی.

“این نظر سنجی بودن میفروخت توسط DCCC همان مزخرف سنجی آنها میفروخت در ’16 و ’18 که به طور معمول از دست رفته علامت توسط 10-15 امتیاز و باید با یک دانه نمک” گفت: NRCC سخنگوی کریس بسته است.

جمهوری خواه رای گیری به ارمغان آورده است برخی از اخبار خوب در صندلی. بررسی های اخیر نشان داد ایران با رهبری در ایالت یوتا نوسان-صندلی های برگزار شده توسط دموکرات در کنگره بن McAdams و نژادها در دموکراتیک برگزار می شود کرسی های برگزار شده توسط مظنونان حمله به دانشگاه اندی کیم (D-N. J.), Xochitl تورس کوچک (D-N. M.), ایلین لوریا (D-Va.) و سیندی Axne (D-Iowa) — پنج نفر از 30 دموکرات که نگه ولسوالی برگ برنده برنده در سال 2016.

جمهوری خواهان نیز اعالن این هفته در مورد یک داخلی نظرسنجی نشان داد که ستاره خود را جذب به اصلاح Palo! مسن, صندلی, Miami-Dade County شهردار کارلوس Giménez منجر دانشجوی سال اول دموکرات در کنگره دبی Mucarsel-پاول.

و در حالی که بسیاری در حزب واگذار محیط فعلی تلخ است آنها می گویند آنها انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به بهبود به اندازه کافی در سه ماه آینده که این حزب نمی خواهد رنج می برند 2008-سبک انتخابات که از بین بردن جمهوری خواه امتیازهای آنچه در طول تاریخ شده است به امن تر صندلی.

“این نیست تار و مار شکل در تمام” گفت: Rep. تام کول (R-Okla.), سابق NRCC صندلی. “آنها پول مزیت است. ما رو زمین و نامزد مزیت است.”

هنوز هم بسیاری از استراتژیست های حزب معتقدند که در حالی که برخی توهین آمیز اهداف باقی می ماند رسیده و آنها را مجبور به محافظت بیشتر جمهوریخواه کرسی از آنها پیش بینی شده در آغاز چرخه. تنش نهفته است بیش از فقط چگونه دفاعی استراتژی خود را باید دریافت کنید.

برخی از فعالان جمهوری خواه مشتاق دیدن بیشتر دفاعی رزرو در کشورهای مانند اوهایو و تگزاس و آریزونا با عمده سنا یا ریاست جمهوری رقابت است که می تواند افزایش قیمت تبلیغات تلویزیون. عمده ای ایران با گروه های خارج از رزرو در بازار از جمله دالاس را پوشش می دهد که رقابتی بسیار باز صندلی; در سینسیناتی که در آن Chabot رو مستقیم دوم مسابقه رقابتی; و یا در شهر فینیکس که در آن Schweikert, hobbled توسط یک اخلاق بررسی هیچ بودجه ای برای رفتن بر روی تلویزیون.

اضافه کردن به ایران ترس واقعیت این است که دموکرات رقبا را توسعه داده اند یک پول قابل توجهی استفاده می شود و ممکن است قادر به قرار دادن یک منطقه در بازی با کمی خارج هزینه می شود.

در سه ماهه دوم تقریبا همه از 30 نامزد در DCCC را “قرمز و آبی” برنامه برای بالا چلنجر مبارزات outraised مخالفان جمهوری خواه خود را. و همانطور که از 30 ژوئن نیمی از آنها تا به حال پول بیشتر در دست است. مشکل این است که بخصوص در باز کردن صندلی که در آن انتخابات مقدماتی دموکرات در ایالت ویرجینیا در تگزاس و نیویورک و گرجستان باید حداقل چهار برابر بیشتر در بانک.

امتیازهای نیز از دست خود را به لبه. مظنونان حمله به دانشگاه همین جوان (R-آلاسکا), جیم Hagedorn (R-Minn.), روی و دیویس همه دنباله رقبا در پول نقد در دست است. Schweikert تا به حال کمتر از $240,000 پس از سه ماهه دوم در حالی که خود را دموکراتیک چلنجر Hiral Tipirneni به حال بیش از 1.6 میلیون دلار. که کمبود و اخلاق مسائل را گل آلود خود را از انتخاب مجدد در یک صندلی تهمت برنده 10 امتیاز.

دموکرات کنگره کمیته کمپین هدفمند تحت فشار قرار دادند توهین آمیز استراتژی پیش از آن در چرخه امید کادر به خوبی تامین می شود استخدام کمک خواهد کرد که آنها را سرمایه گذاری بر روی ادامه حومه شورش.

“جمهوری خواهان شده بانکی در سال 2018 بودن خود را پایین سنگ به ویژه در حومه شهر. اما ما ساخته شده است یک میدان جنگ است که بزرگ است” DCCC, مدیر اجرایی, Lucinda Guinn در مصاحبه ای گفت:. “ما در زمان بازگشت به خانه رفتن جرم در حومه و ما در حال رفتن به هل دادن مرزهای.”

Guinn گفت: کمپین بازو به طور مستمر رای گیری برای بررسی جدید فرصت های توهین آمیز در منطقه در لبه های نقشه است که می تواند آنلاین به خصوص به عنوان مالی گسترش نابرابری بین کاندیداهای دموکرات و جمهوری خواه و کمیته های. این DCCC دارای 32 میلیون دلار بیشتر در بانک از آن ایران با همتای همانطور که از ژوئن 30.

هر چند او کاهش یافته است به صراحت پیش بینی است که او می خواهد به دست آوردن کرسی در ماه نوامبر Guinn گفت: دولتی و خصوصی داده ها نشان می دهد حزب دموکرات باید 9 تا 11 نقطه سرب در کنگره عمومی رای گیری حداقل یک نقطه بالاتر از آن بود که در این مرحله در سال 2018 چرخه. “حتی اگر وجود دارد برخی از محکم کردن از نقشه ما با شروع از یک بسیار قوی, محل,” او گفت:.

Redistricting در کارولینای شمالی اضافه شده به ایران گلایه. دو رنگ قرمز و صندلی بود تبدیل به امن دموکراتيک در یک دادگاه موظف به ترسیم. و وجود دارد نصب خبري در مورد جمهوری خواه در کنگره ریچارد هادسون که منطقه جدید تبدیل شد رقابتی تر و متحد دموکراتیک دژ فایت. او outraised سه ماهه گذشته توسط دولت سابق دادگاه عالی عدالت.

و برای برخی از, محیط, به نظر می رسد ominously مانند سال 2008 زمانی که آنها از دست داده و 21 اضافی صندلی دو سال پس از واگذاری اکثریت و این که تمرکز اصلی در سال 2020 باید محدود کردن تلفات بیشتر است.

“همه چیز بسیار رقابتی برای دموکرات ها گفت:” یکی از بالا ناظر انتخابات ایران اعطا گمنامی به بحث در مورد اطلاعات خصوصی. “این است 2006-2008 همه را دوباره و دوباره که در آن رای دهندگان مجازات حزب در قدرت که در ’06 بود جمهوری خواهان و ’18 بود خواهان. آنها نمی گویند, ‘OK, ما در حال انجام’ پس از ’06. وجود دارد ادامه داد: مجازات است.”

“اگر شما در لاس وگاس, شرط بندی” که ناظر انتخابات افزود: “شما در حال رفتن به شرط دموکرات چیدن کرسی های بیشتر در حال حاضر از جمهوری خواهان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>