درک مککی آغاز این هفته به اسکاتلند قدرتمند مالی وزیر امور خارجه که مدت طولانی است که نوک به این کشور را رد کرد. در روز پنج شنبه او با توجه به ارائه یک نمونه ممتاز ویژه نمایش بیانیه بودجه بیشتر و تحکیم موقعیت خود به عنوان بعدی-در-خط—و احتمالا به عنوان مرد منجر به اسکاتلند برای استقلال در پی Brexit.

در عوض کار خود را نهفته در ویرانه های پس از آن آشکار شد او فرستاده صدها نفر از “درنده” متون به 16 ساله دانش آموز است.

مککی یکی از قابل تشخیص ترین نمایندگان مجلس از استقلال طلبان اسکاتلند حزب ملی کرد “رفتار ابلهانه” است و فرستاده شده استعفای خود را به وزیر اول و رهبر حزب Nicola Sturgeon. که او با هیچ گزینه ای دیگر پس از اسکاتلندی خورشید در معرض نمایش از پیام های متنی از جمله یکی از گفتن نام پسر او “واقعا زیبا” و دعوت او به شام و یک بازی راگبی با او.

متن نشان می دهد مککی بارها و بارها messaged پسر در تعدادی از سیستم عامل برای شش ماه با وجود برخی واکنش ها از نوجوان است که در آن او به وضوح ابراز ناراحتی است. مککی گزارش تماس پسر پس از به حال هیچ تماس قبلی نگه داشته و پیام او حتی پس از این نوجوانان نشان داد او فقط 16 و گفت: مککی به “سعی کنید هر چیزی است.”

در محکم ترین بخشی از transcript, مککی خواسته پسر “و ما چت بین ما ؟” قبل از زیر با: “سرد صادقانه بگویم من فکر می کنم شما واقعا زیبا هستند” و سپس او را تشویق به حذف پیام.

در همه مککی ارسال 270 پیام به دانشآموز. این نماینده مجلس قدردانی پسر مدل موی اطلاع او از تمایلات جنسی خود و دعوت بچه ها به مهمان خود را در مقام پارلمانی راگبی رویداد. مک کی همچنین messaged پسر در روز کریسمس ارسال تعدادی پیام از جمله یکی درست قبل از نیمه شب است که گفت: “شما هنوز.”

وحشت زده پیام های در معرض عموم پس از این پسر مادر آموخته است که چه اتفاقی می افتد و به این روزنامه گفت. او گفت: اسکاتلند خورشید: “اگر من می تواند صحبت می کنند به [مککی] من می خواهم او را ‘چرا ؟ چرا شما این کار را?’ من نگرانی در مورد چه اتفاقی می افتاد اگر پسر من تا به حال او را فرستاده یک پیام او می خواست برای شنیدن. شما می توانید ببینید که او تلاش می کند تا دوباره و دوباره مانند او در تلاش است تا پسرم را به تغییر ذهن خود را در مورد چیزی است.”

پس از گزارش مککی عذرخواهی به پسر خانواده و استعفا داد.

در بیانیه ای به اسکاتلند واگذار مجلس در روز پنج شنبه ماهیان خاویاری تایید کرد که او می خواهم پذیرفته مککی استعفای از دولت او و گفت که او نیز به حالت تعلیق توسط حزب در حالی که انجام تحقیقات بیشتر. اما او همچنان یک عضو پارلمان اسکاتلند—یک واقعیت است که باعث خشم از رهبران اپوزیسیون.

اسکاتلند و رهبر حزب محافظه کار Jackson Carlaw گفت که نه تنها باید مککی ایستادگی کردن از مجلس پیام خود را می تواند “را تشکیل می دهند نظافت یک فرد است.” ترجمه رهبر ریچارد لئونارد گفت: مککی “آزار او قدرت” خواستار اقدامات خود را “درنده.”

رسوایی را لرزاند حزب ملی اسکاتلند و اسکاتلند تفویض دولت در محوری زمان. این فشار برای دیگر همه پرسی استقلال اسکاتلند پس خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا هفته گذشته است. در سال 2016 رفراندوم در اروپا و اسکاتلند رای دهندگان به شدت مورد حمایت باقی مانده در داخل اتحادیه اروپا و رای گیری های اخیر نشان داده است که مبارزه با تروریسم در اروپا را تقویت کرده است برای حمایت از استقلال است.

همچنین پیش از محاکمه الکس سالموند کشور اول سابق وزیر که برای چندین دهه رهبری کمپین استقلال اسکاتلند. او متهم بود در سال گذشته با دو فقره اقدام به تجاوز به عنف و چندین فقره تجاوز جنسی. که دادگاه قرار است به زودی در ماه مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im