اسکات Perunovich مجموعه رکورد به عنوان 6th Bulldogs گیرنده Hobey بیکر جایزه

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

دولوت مینه سوتا defenceman اسکات Perunovich برنده Hobey بیکر یادبود جایزه در پنج شنبه شب به عنوان کالج, هاکی, برترین, بازیکن, تبدیل شدن به Bulldogs’ رکورد ششم گیرنده.

Perunovich یک کاربر از هیبینگ, Minn., که به تازگی امضا شده با سنت لوئیس بلوز لبه داکوتای شمالی به جلو اردن Kawaguchi و مین دروازه بان جرمی Swayman برای این جایزه اعلام کرد در ESPN.

“من بسیار افتخار و فروتنی” Perunovich گفت. “پنج دیگر Bulldogs باید برنده این جایزه معتبر پس از آن است که فقط یک امتیاز به آنها ملحق شود.”

Perunovich پیوست تام Kurvers (1984). لایحه واتسون (1985), Chris Marinucci (1994) در تاریخ Lessard (2004) و جک کانلی (2012) در Bulldogs’ Hobey بیکر ،

Perunovich دوم شد و در این کشور با 34 کمک بود و شش گل در 34 بازی تبدیل شدن به اولین defenceman منجر به دانشگاهی ملی هاکی انجمن در به ثمر رساند. او پیش نویس توسط پاریسنژرمن در دور دوم در سال 2018 است.

تفاوت ساز

“او یک تفاوت ساز است که برای مطمئن” Bulldogs سر مربی اسکات Sandelin گفت. “او این نوع از تاثیر بازیکنی که می توانید کنترل یک بازی است. او تا به حال یک فصل فوق العاده ای — و فوق العاده سه سال کار حرفه ای در اینجا — و قطعا مستحق این جایزه است.”

فصل لغو شد مارس 12 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این جایزه اعلام شد و در اصل مجموعه ای برای شب جمعه در آستانه مسابقات NCAA بازی در دیترویت که در آن Perunovich and the Bulldogs امیدوار به بازی سوم عنوان شده است.

این undrafted Kawaguchi تا به حال 15 گل و 45 امتیاز در 33 بازی. او را از بازگشت به داکوتای شمالی خود را برای فصل ارشد.

Swayman شد 18-11-5 با 2.07 اهداف-برابر میانگین و .939 صرفه جویی در صد. او به تازگی امضا شده با بوستون برونز.

این جایزه به افتخار بیکر سابق پرینستون هاکی و فوتبال ستاره بود که در جنگ جهانی اول خلبان جنگنده. او کشته در سقوط هواپیما در فرانسه پس از او برنامه ریزی شده بود به خانه بازگشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>