پس از رد شدن توسط هر شبکه و تقریبا دو سال پس از ضبط چت-نشان می دهد خلبان شان اسپایسر در نهایت یک تلویزیون نشان می دهد.

مسلما آن را تنها در Newsmax تلویزیون یک downmarket محافظه کار رقیب به فاکس نیوز اما این پیشنهاد خوش آمدید اشتغال ثابت برای مغلوب ساختن پیشی جستن اول مطبوعاتی کاخ سفید ،

نشان می دهد به نام اسپایسر & Co., برنامه ریزی برای راه اندازی در سه شنبه زمانی که کمترین تعداد از کشورهای برگزاری مقدماتی که می افتد در مارس 3. در یک مصاحبه مطبوعاتی اعلام برنامه های جدید ارسال شده به صفحه شش به نظر می رسد به مشتری جلب کردن اسپایسر اغلب بحث برانگیز شهرت به خصوص در طول خود را تا حد زیادی تحقیر چرخش در رقص با ستاره ها. “با تفاسیر از طبقه رقص مورد علاقه اسپایسر به طول انجامید چشمگیر نه هفته در نشان دادن محبوب” نیوز مکس تلویزیون آزادی مطبوعات بالند. “اسپایسر است که انتظار می رود به ترکیب همان وزوز و هیجان با اخبار روز.”

نشان می دهد نمی خواهد از ویژگی های رقص—ما امیدواریم که—و نه آن را فقط یک پنل از صحبت کردن سر و یک طرفه بحث سیاسی با توجه به صفحه ششکه اعلام اخبار. اسپایسر می گوید او قصد دارد به درخشش نور در رسانه ها و تماس جعلی, اخبار, مدت او مندرج در فرفره به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخنگوی زمانی که او پرهیاهو و دروغ در مورد اندازه از افتتاح جمعیت در نخستین کنفرانس مطبوعاتی خود.

“وجود خواهد داشت مقدار زیادی از بحث در مورد چه خبر است که تحت پوشش و بخش های که در آن ما تماس رسانه ها” اسپایسر گفت صفحه شش. “اما آن را رسانه ای دیده بان. این بیشتر یک بحث است—چه مردم در مورد بحث در میز شام.”

اسپایسر تفننی است در انواع مباحث پس از او را ترک کاخ سفید در سال 2017. در علاوه بر این به تعدادی از ظاهر cameo در حوادث بعید است مانند 2018 امی را نوشت و نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن کتاب به نام جلسه: سیاست فشار و رئیس جمهور در مورد وقت خود را مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان سخنگوی رسمی. او جلب لجام گسیخته تمسخر در ظاهر خود را در 28 فصل از رقص با ستاره هاظاهر می شود در زرق و برق دار, لباس و نشان می دهد که رقص خود را در حال حرکت چیزی جز صاف است.

او به تازگی به استقبال بازگشت به کاخ سفید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شنود گذاشته او را به عنوان یک پرداخت نشده عضو کمیسیون خود را در کاخ سفید فرصت های مطالعاتی همراه با رئیس سابق کارکنان Reince Priebus.

اسپایسر که سابق ارتباطات و مدیر کمیته ملی حزب جمهوری خواه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن به ارمغان آورد او را به کاخ سفید گفت صفحه شش که برنامه جدید نمی توان همه چیز در مورد رئیس سابق خود, حتی اگر او این است که “100 درصد” در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات.

اسپایسر می گوید: از آن خواهد شد از ویژگی های “واشنگتن خودی کارشناسان و روزنامه نگاران و دلالان قدرت.” از آن خواهد شد ضبط در استودیو در نزدیکی کاخ سفید و اجرا به طور انحصاری در شبکه خبری محافظه کار اجرا شده توسط Newsmax سایت.

نیوز مکس مدیر عامل کریستوفر گلچهره تکرار مغلوب ساختن پیشی جستن یک سازگار منطقه از ستایش برای اسپایسر گفتن صفحه شش رأی خود برای کاخ سفید در کنفرانس های مطبوعاتی شد, “bing”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر