جستجو برای تارا Reade تهدید به شکایت نافرجام در بایدن

در اولین مصاحبه تلویزیونی در مورد تارا Reade جو بایدن گفت: او پیر پرسنل دفتر ثبت نیست در میان سناتوری مقالات او فرستاده به دانشگاه Delaware. پرسنل سوابق — که ممکن است به برگ ریزان برخی از نور در Reade ادعا می کنند که او ثبت محل کار شکایت با سنا در سال 1993 — آیا در آرشیو ملی, او گفت:.

اما اسناد ملی گفت: کسانی که پرونده آنها در واقع برگزار شده توسط سنا. در عین حال مجلس سنا قوانین حاکم بر حفاظت از اسناد و مدارک پیشنهاد آنها برگزار شده توسط اداره کل خدمات…که گفت: اسناد و مدارک واقع شده در آرشیو ملی.

اگر بایدن امید او پاک کردن یک کلید مدارک سوال چهار شنبه مرتبط با سابق خود در مجلس سنا کارمند جنسی در عراق — به نام او برای شناسایی و انتشار “هر رکورد از شکایت او مدعی او در زمینه” — او بشدت در اشتباهند.

در حال حاضر وجود دارد تمرکز بر امتناع خود را متعهد به باز کردن آرشیو مقالات در دانشگاه دلاور — یک گنجینه ای از اسناد و مدارک است که منتقدان مشکوک ممکن است خانه Reade شکایت. به جای مجموعه ای از رکورد مستقیم جمعه در اولین اظهارات در مورد این موضوع بایدن ممکن است سهوا افتتاح خط حمله در مبارزات انتخاباتی خود این سقوط و ارائه شده رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — که معروف حاضر به انتشار خود سوابق مالیاتی شده است و متهم به تجاوز جنسی به چندین بار با یک اندازه گیری از پوشش.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین بی درنگ متهم بایدن از کتمان حقیقت است.

“شفاف ترین چیزی که جو بایدن آیا این صبح بود اعتراف است که او با پنهان کردن اسناد و مدارک به طوری که آنها نمی تواند در برابر او گفت:” اما Vaughn, فلوریدا, دبیر مطبوعاتی برای کمیته ملی حزب جمهوری خواه در بیانیه ای.

برای بیش از یک ماه بایدن برگزار شده بود اظهار نظر کردن در Reade اتهامات برای جلوگیری از ایجاد اخبار بیشتر به جای به سادگی با صدور یک بیانیه کمپین انکار Reade حساب. در طول زمان مصاحبه با “صبح جو” میکا برژینسکی او برگزار شد که موقعیت رفتن تا آنجا که به تشویق یک جستجوی آرشیو ملی اسناد در جستجوی Reade شکایت.

Reade که علنا اذعان کرد که در زمان حادثه به اتهام او نمی گزارش آن را به عنوان یک حمله می گوید: او دیگر یک کپی از آزار و اذیت ادعا می کنند.

“او گفت که او ثبت گزارش. او سوابق اشتغال هنوز” یک نا امید بایدن روز جمعه گفت.

“او گفت که او در زمینه گزارش ، کشور ایالات متحده آمریکا در آن زمان است. اگر یک گزارش تا کنون ثبت آن ثبت شده وجود دارد, دوره,” او گفت:.

پنج بایدن سابق کارکنان که کار با Reade اختلاف حساب او در مصاحبه با سیاسی. آنها می گویند که هیچ خاطره ای از Reade تشکیل پرونده و یا هر گونه شکایت و یا تحت فشار بودن به ترک شغل خود بیش از هر حادثه است.

Reade دوستان و برادر باید گفت که او به آنها گفته بود سال پیش که بایدن تجاوز جنسی ،

در طول روز جمعه در مصاحبه برژینسکی فشرده بایدن در دانشگاه دلاور به انتشار کار خود را مقالات فقط در مورد Reade شکایت وجود دارد و نه در آرشیو ملی. بایدن کاهش یافته است گفت: دانشگاه نمی خواهد که هر پرسنل-اسناد مربوط. او اشاره کرد که این امر باید حساس پرونده های خصوصی خود را از مذاکرات امور خارجه و در سطح بالا بحث در سیاست و قانون است.

“این ایده که آنها تمام خواهد بود ساخته شده در حالی که من در حال اجرا برای دفتر عمومی — آنها می تواند واقعا گرفته شده خارج از چارچوب” بایدن گفت: bemoaning آن خواهد “بود علوفه در مبارزات انتخاباتی.”

در حالی که خود را در موضع دفاعی در غیر این صورت پیشنهاد بایدن را به ترتیب با دانشگاه دلاور نیست که غیر معمول با توجه به archivists آشنا با مقالات شخصی از سیاستمداران معاصر.

این استاندارد برای اعضای سابق و اعضای کنگره به سوابق خود را زمانی که آنها اجرا برای دفتر گفت: Dan Linke, بایگان در دانشگاه پرینستون که حفظ سوابق سابق نیوجرسی بهداشت ، بیل برادلی که سوابق خود را بسته و زمانی که او برای رئیس جمهور در سال 2000.

“محدود کردن یک سیاستمدار و فعال مقالات عملا هنجار” Linke گفت.

Linke گفت: حجم برادلی سوابق معادل بایدن است و متشکل از 600 فوت خطی از “چند هزار جعبه” از اسناد و مدارک. در بررسی دانشگاه دلاور اطلاعیه ها و اظهارات بایدن در مورد پرونده Linke گفت: مدرسه پیوستن به “نسبتا استاندارد” هنجارهای مشاهده سایر مدارس.

معاون رئیس جمهور مایک پنس مهر و موم شده خود را در کنگره سوابق در دانشگاه ایندیانا در سال 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از انتخاب او به عنوان یک همسر در حال اجرا. یک پنس سخنگوی کاهش یافته بود.

یک سال قبل از هیلاری کلینتون اعلام کرد که پیشنهاد او در ریاست جمهوری 2016 چرخه سوابق مربوط به او بود و بدون توضیح نکردن از ریاست جمهوری کتابخانه. اما پس از نامطلوب مطبوعات آنها منتشر مطابق با ریاست جمهوری ثبت کنند.

با توجه به یک دانشگاه دلاور سخنگوی Andrea بویل “ما در حال حاضر در حال گردآوری این [توافق با] مجموعه یک فرایند است که طول می کشد یک مقدار قابل توجهی از زمان. به این ترتیب فرآیند کامل مقالات هنوز در دسترس عموم نیست.”

دانشگاه آزاد نیست شرایط بایدن را اهدا توافق به مدرسه برای اسناد و مدارک او مورد توافق را در سال 2011 گفت: این یک رکورد. در ابتدا دلاور برنامه ریزی شده به انتشار سوابق دو سال پس از بایدن بازنشسته از اداره عمومی است. اما آن را به روز رسانی سیاست خود را فقط قبل از بایدن اعلام کرد که پیشنهاد ریاست جمهوری می گویند که این پرونده منتشر خواهد شد “دو سال پس از اهدا کننده بازنشسته از زندگی عمومی است.”

بایدن انتخاباتی بررسی می شود در این مخزن از سوابق خود را از او اعلام کرد پیشنهاد خود را برای رئیس جمهور یک سال پیش اما دانشگاه بسته شده است از اواسط ماه مارس. بود که قبل از Reade به اتهامات او از جمله بی اساس ادعا در مورد پرونده شکایت ساخته شد.

در یک بیانیه کتبی دانشگاه با اشاره به بایدن را disavowals که پرونده را Reade شکایت اگر تا به حال ثبت شده است.

یک بایدن متحد و سناتور سابق از ایالت فلوریدا بیل نلسون گفت: پرسنل دفتر فایل نیست بیش از تبدیل به دانشگاه به دلیل آنها نمی خواهند آنها را در وهله اول.

“دانشگاه ها می خواهند سخنرانی موقعیت مقالات سیاست های جلسات و یادداشت ها. آنها نمی خواهند پرسنل مسائل و معمولا قرار نیست برای رفتن به آنها را به هر حال به دلیل مسائل مربوط به حریم خصوصی است که در حال حفاظت شده تحت قانون” گفت: نلسون که عطف بر سوابق تاریخی به دانشگاه فلوریدا از 18 سال در سنا است.

نلسون گفت: انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین بایدن در مورد شفافیت و آزار و اذیت غنی با توجه به رئیس جمهور امتناع از انتشار سوابق مالیاتی خود را و اتهامات بیش از 20 زنانی که می گویند مغلوب ساختن پیشی جستن است از نظر جنسی مورد آزار و اذیت آنها را در دو رویداد جداگانه.

“این نه تنها مالیات او نیست منتشر شد آن همه آزار و اذیت از مغلوب ساختن پیشی جستن” سابق فلوریدا سناتور گفت.

روز جمعه در مصاحبه خود بایدن نیست ذکر است در برابر اتهامات ناروا و دفاع به عنوان او بارها و بارها پرسیده شد که چرا او نه تنها از دانشگاه دلاور به دنبال Reade شکایت.

در بیانیه منتشر شده فقط قبل از مصاحبه بایدن توضیح داد که مبارزات انتخاباتی خود را از تفکر است. “وجود دارد تنها یک جای شکایت از این نوع می تواند باشد — آرشیو ملی. آرشیو ملی است که در آن سوابق نگهداری می شوند چه نامیده می شد و سپس از نمایشگاه اشتغال شیوه است.”

“من درخواست کرد که وزیر از مجلس سنا درخواست بایگانی برای شناسایی هر گونه سابقه ای از شکایت او مدعی او ثبت و در دسترس را به مطبوعات هر گونه سند است. اگر تا کنون وجود دارد هر گونه شکایت ثبت خواهد شد وجود دارد,” او گفت:.

در شب جمعه او با ارسال نامه ای رسمی به دبیر سنا Julie E. آدامز برای کشف کردن دقیقا همان جایی که دفتر ثبت سوال ممکن است.

“ما تا به حال قابل درک است که سنا فروشگاه سوابق از این اتاق و از این دوره در آرشیو ملی. بایگانی متحده در حال حاضر که پرونده را همچنان تحت کنترل سنا” بایدن نوشت.

“بر این اساس من درخواست کنید که شما را مستقیم و یا هر چه مراحل لازم برای ایجاد موقعیت پرونده از این و پس از آنها قرار داشته و به طور مستقیم جستجو برای اتهام شکایت و نتایج حاصل از این جستجو” بایدن نوشت. “من می پرسند که انتشار عمومی شامل نه تنها یک شکایت اگر یکی وجود دارد اما هر و همه اسناد و مدارک دیگر در پرونده که مربوط به اتهام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر