کمربند ایمنی در اتوبوس مدرسه آمدن به Sudbury, Ont., به عنوان بخشی از دولت فدرال خلبان

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

اتاوا — بعضی از بچه ها که اتوبوس به مدرسه در بریتیش کلمبیا و سودبوری, Ont., می توانید انتظار به دست و پنجه نرم کردن به عنوان بخشی از یک کمربند ایمنی پروژه های اعلام شده توسط دولت فدرال در روز جمعه.

حمل و نقل کانادا می گوید: تعداد اتوبوس های مدرسه خواهد بود و مجهز به سه نقطه کمربند ایمنی است که به دنبال آخرین استانداردهای ایمنی فدرال.

ادامه مطلب: نمایندگان مجلس تحصیل اتوبوس ایمنی نه خواستار اجباری شدن کمربند ایمنی در اتوبوس مدرسه

آن را می گوید که شرکت B. C. محل اعلام خواهد شد در تاریخ بعد.

آژانس منتشر شده جدید مورد نیاز برای نصب کمربند ایمنی در اتوبوس مدرسه اگر یک استان, مدرسه, مدیره یا اپراتور بخواهد به انجام این کار در ماه جولای سال 2018 است.

در ژانویه 2018, ملی, بین دولتی وظیفه نیروی ایجاد شده به بررسی اتوبوس مدرسه ایمنی با تاکید بر کمربند ایمنی.

مدرسه, اتوبوس, سقوط نزدیک Smoky Lake سه مظنون سوال در مورد کمربند ایمنی

مدرسه, اتوبوس, سقوط نزدیک Smoky Lake سه مظنون سوال در مورد کمربند ایمنی

آن را می گوید کمربند ایمنی می تواند به ارائه یک لایه اضافی از ایمنی برای بیش از 51,600 کانادا کودکانی که استفاده از اتوبوس های مدرسه هر روز.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

حمل و نقل کانادا می گوید: B. C. دولت و سودبوری خدمات دانشجویی کنسرسیوم ابراز علاقه در این پروژه آزمایشی و آن را به همکاری با دولت های دیگر و یا حوزه های قضایی بیش از حد.

“اتوبوس مدرسه همچنان امن ترین وسیله حمل و نقل کودکان از مدرسه در کانادا اما اگر وجود دارد یک فرصت برای بهبود ما را به کشف تمام گزینه های به عنوان ما همچنان به مطالعه و تجزیه و تحلیل پتانسیل استفاده از کمربند ایمنی در اتوبوس مدرسه” فدرال حمل و نقل وزیر مارک Garneau در بیانیه ای گفت.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>