دوم آمریکایی می میرد از کروناویروس در آمریکا رمپ تا تست

Category: دیلی بیست Comments: No comments

واشنگتن مقامات بهداشت گفت: خانه سالمندان ساکن که قرارداد جدید کروناویروس درگذشت—مرگ دوم در ایالات متحده به عنوان شیوع همچنان به گسترش در سراسر کشور است.

بیمار توضیح داده شد تنها به عنوان یک انسان در 70s با مشکلات اساسی—سناریو که در آن ویروس کشنده ترین. او نقل مکان کرد و از LifeCare مراقبت دراز مدت تسهیلات در کرکلند به یک بیمارستان که در آن او درگذشت.

وجود دارد در حال حاضر شش تایید موارد از جمله مرگ و میر از خانه سالمندان اما این تعداد می تواند افزایش یابد از آنجا که مقامات گفته اند که ده ها تن از کارکنان و ساکنان آنجا را نشانه.

اولین مرگ یک مرد در 50s خود را که نیز تا به حال مسائل مربوط به سلامت—اعلام شد در روز شنبه. او با سفر به یکی از coronavirus نقاط داغ, بنابراین سلامت محققان بر این باورند او آلوده به صورت محلی.

آن را تبدیل به تقریبا غیر ممکن است برای نگه دارید تا با سرعت در حال تغییر coronavirus آمار با تعداد موارد تایید شده در کشور و شهرستانها ظاهری به رول مانند نوار صدای تیک تیک.

آخرین تأیید شامل یک زن نیویورک در 30s که به تازگی به ایران سفر کرده که در آن شیوع در نوسان کامل است و یک دانش آموز آمریکایی, تحصیل در ایتالیا که بنا به گزارش ها فقط آزمایش مثبت در حالی که در یک سفر آخر هفته به جمهوری چک. رود آیلند اعلام کرد یک دوم تست مثبت و فلوریدا اعلام وضعیت اضطراری پس از دو presumptive موارد وجود دارد.

یکشنبه وجود دارد 76 در آمریکا از جمله کسانی بودند که تخلیه شده از الماس شاهزاده خانم کروز یا چینی شهر ووهان که در آن جدید کروناویروس نشات گرفته است.

تست از بیماران بالقوه آهسته بوده است در آمریکا با تنها حدود 3,600 آزمون تکمیل نسبت به 100,000 تست شده در کره جنوبی و بیش از 21,000 در ایتالیا مورد آزمایش قرار.

اما معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در سی ان ان که بیش از 10000 تست کیت “در پست” به منطقه ای مقامات بهداشت در تلاش برای جلوگیری از گسترش.

در مجارستان دولت است که با استفاده از ترس از گسترش به بستن مرزها و مناطق حمل و نقل به مهاجران در این حرکت هر چند آنها هستند و نه سیاسی به ویروس. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ایالات متحده و راست رهبر Matteo Salvini در ایتالیا مشابه انجام داده اند.

در رم روز یکشنبه در سفید hazmat مناسب swooped در نزدیک به معروف لوئیجی دی Francesi کلیسا در کنار پیازا Navona که در خانه های سه اصلی کاراواجو نقاشی. یک کشیش فرانسوی که در رم به جشن چهارشنبه توده بود فقط آزمایش مثبت در فرانسه که در آن تعداد موارد تایید شده در حال رشد است. ایتالیا دیده است تعداد موارد صعود به حدود 1,700 و تعداد مرگ و میر افزایش به 34 اما تا به حال — آن را به حال شده است یک مشکل در رم.

گسترش در فرانسه باعث لوور در پاریس در روز یکشنبه درهای خود را زود در میان نگرانی رو به رشد کارگران که آنها ممکن است در معرض خطر. معلوم نیست چه مدت یکی از معروف ترین در جهان موزه ها بسته خواهد شد.

در کره جنوبی که شاهد یک انفجار در تعدادی از موارد—در حال حاضر در 3,730—و 21 مرگ و میر وابسته به Shincheonji فرقه مذهبی بنیانگذار و 11 نفر دیگر شده اند به اتهام قتل باعث آسیب و نقض بیماری های عفونی و کنترل عمل می کنند.

تا به امروز بیش از 85,403 موارد تایید شده اند در بیش از 60 کشور, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. بیش از 2900 نفر کشته شده اند در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>