دبیرخانه برنده مجازی Kentucky Derby ‘تاج سه گانه مرحله نهایی مسابقات’

دبیرخانه برنده مجازی کنتاکی دربی در برابر 12 همکار تاج سه گانه برندگان 47 سال پس از کلت شاه بلوط برنده مسابقه واقعی در Churchill Downs.

1 1/4 مایل نژاد های computer-generated imagery برگزار شد شنبه همان روز 146 دربی برنامه ریزی شده بود تا از آن به تعویق افتاد با این بیماری همه گیر کوروناویروس. دربی شده است دوباره برای سپتامبر. 5.

دبیرخانه بود 7-2 مورد علاقه اگر چه هیچ wagering. در عوض طرفداران انتخاب برنده اسب آنلاین وارد شد به پیروزی VIP تجربه در دربی این سقوط. Churchill Downs متعهد برای مطابقت با 1 میلیون دلار در فن کمک های مالی به COVID-19 امداد.

مجازی دربی بود که بخشی از ان بی سی سه ساعت برنامه تلویزیونی که دوباره نشان داد بخشهایی از 2015 پوشش است که در آن آمریکایی فرعون برنده در راه خود را به تبدیل شدن به مسابقه را برای اولین بار قهرمان تاج سه گانه در 37 سال است.

سازمان دیده بان | افسانه کورس دبیرخانه برنده مجازی Kentucky Derby مسابقه:

مجازی Kentucky Derby مسابقه متشکل از 13 تاج سه گانه برندگان برنده توسط افسانه کورس دبیرخانه. 2:14

نشان می دهد باز با Churchill Downs bugler استیو Buttleman بازی “تماس به پست” از مراحل خود لویی صفحه اصلی. آن را نقل مکان کرد به آهنگ با عکس خالی می ایستد شرط بندی ویندوز و سوارکاران اتاق.

آهنگ ثبات منطقه است به دوباره باز کردن در مارس 11, با مسابقه زنده رود, رزومه, مارس 16.

“این عجیب و غریب بودن وجود دارد” باب Baffert که آموزش دیده آمریکایی فرعون گفت: در مصاحبه ای از او در خانه کالیفرنیا.

لری drf formulator که خواستار تاج سه گانه مسابقه برای NBC ارائه یک تماس زنده به صورت مجازی دربی دیدن آن آشکار برای اولین بار فقط به عنوان او انجام شده است در اولین دوشنبه در ماه مه.

“که سرگرم کننده بود “تماس” دبیرخانه و دیگر تاج سه گانه برندگان” او هنوز توییتی.

مجازی سیاتل کشت که برنده 1977 تاج سه گانه led مقدار از راه را تا زمانی که در حال پیشی گیرد و در کشش.

دبیرخانه رسید به سرب در کشش عمیق در وسط آهنگ. بدون حاشیه ارائه شد.

2-زمان اسب سال

کامپیوتر تصاویر موفق به تصرف خاک از مسیر است که چوب به اسب در حال اجرا در پشت و وجود دارد بدون سر و صدا از معمول دربی روز جمعیت 150 ، 000 یا بیشتر. مسابقه فاقد سواره نظام اتهام به نوبه خود برای اولین بار است که نمونه ای از معمول 20-اسب دربی زمینه است.

دبیرخانه شده بود اسب و جاروب دربی Preakness و Belmont, برنده آخرین مسابقه با رکورد 31 طول سال 1973 ،

استناد 1948 تاج سه گانه قهرمان دوم به پایان رسید. سیاتل کشت سوم قرار گرفت. در تأیید این 1978 قهرمان, چهارم بود و پس از آمریکا فرعون.

ان بی سی نشان داد که آمریکایی واقعی فرعون در Ashford, گل میخ, که در آن یک تلویزیون صفحه تخت راه اندازی شد در مقابل غرفه برای نشان دادن مسابقه. در حال حاضر 8 سال او موفق stallion با یک گل میخ هزینه از $200,000.

Churchill Downs مورد تجزیه و تحلیل تاریخی گذشته عملکرد هر یک از برنده تاج سه گانه و ثبت نظرات از مسابقه اسب کارشناسان است که بررسی هر یک از مدعی دستاوردهای قرار داده و آنها را به چشم انداز تاریخی.

که اطلاعات در شناخته شده به عنوان اساسی احتمالات تغذیه می شد به الهام بخش سرگرمی مدل های کامپیوتر است که تعیین نتیجه نهایی با استفاده از آن احتمالات همراه با تولید اعداد تصادفی. اساسی احتمالات تنها تعیین شانس هر اسب برنده. کسانی که با احتمال بالاتر ارزش نیست لزوما رفتن را به نفع خود; آنها فقط به حال یک شانس بیشتری برای انجام این کار است.

همچنین در این مسابقه بودند 1946 قهرمان حمله 1919 قهرمان آقا بارتون 1930 قهرمان شجاع روباه 1937 قهرمان جنگ ادمیرال 1941 قهرمان Whirlaway, 1943 قهرمان تعداد ناوگان 2018 قهرمان توجیه و 1935 قهرمان اوماها (روباز انتخابی).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر