وزیر امور خارجه سنا گفت: این اتاق دارای “بدون اختیار به افشای” اطلاعات توسط معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن در مورد اتهام تجاوز جنسی علیه او بیشتر پیچیده presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جستجو برای exoneration.

بایدن متهم شده است از تجاوز جنسی توسط تارا Reade سابق کارمند در سنا ، Reade که ادعا می کند پس از آن-دلاور نماینده مجلس حمله او در مجلس سنا راهرو در سال 1993 گفت: او شکایت با یک کنگره پرسنل در زمان. بایدن در پاسخ مستقیم به این اتهام گفت: جمعه و او آگاه از هر گونه شکایت تا کنون در برابر او و به نام برای ثبت جستجو کنید اگر Reade وجود دارد. اگر آن را ندارد, بایدن گفت که باید منتشر شود.

معاون سابق رئیس جمهور در ابتدا گفت: Reade شکایت اگر آن وجود دارد تنها می تواند مستقر در آرشیو ملی اما جستجو برای بایدن سوابق تاکنون ثابت دایره.

در پاسخ به بایدن درخواست روز جمعه Archives گفت: آن را دارای سوابق معاون سابق رئیس جمهور گفت: آن بود که اسناد و مدارک مورد نظر بود به جای نگهداری توسط سنا. اما قوانین مجلس سنا نشان می دهد که کسانی که اسناد و مدارک نگهداری شده توسط خدمات عمومی دولت که به نوبه خود گفت: این پرونده در حال واقع شده در آرشیو ملی.

اواخر جمعه بایدن نوشته بود به دبیر سنا Julie Adams درخواست کرد که دفتر او “را و یا مستقیم هر گام لازم برای ایجاد موقعیت سوابق این دفتر است.” بایدن در ادامه به بپرسید که اگر هر گونه اسناد و مدارک قرار دارد “به طور مستقیم جستجو برای اتهام شکایت و نتایج حاصل از این جستجو.”

اما سردرگمی در اطراف به جستجو ادامه داد: در روز دوشنبه زمانی که دبیر تبدیل بایدن درخواست.

“بر اساس این قانون محرمانه بودن سخت مورد نیاز (بخش 313) و مجلس سنا را به خود جهت که افشای سنا ثبت مجاز است و اگر ممنوع شده توسط قانون (سنا قطعنامه 474 96 کنگره بخش 3(a)), سنا مشاور حقوقی توصیه می کند که این کار بدون اختیار به افشای هر گونه اطلاعات به عنوان درخواست معاون رئیس جمهور بایدن نامه در مارس 1” وزیر امور خارجه پاسخ گفت.

بایدن شکست سکوت خود در اتهامات هفته گذشته در مصاحبه با “صبح جو” میزبان میکا برژینسکی که در آن او گفت که او پیر پرسنل دفتر ثبت نیست در میان سناتوری مقالات او فرستاده به دانشگاه Delaware. در حالی که او نامیده می شود برای جستجو و از دفتر کار خود پرسنل سوابق او حاضر به ارتکاب به افتتاح دانشگاه دلاور بایگانی به جستجو برای هر گونه اشاره ای Reade و یا او را دادند.

نگه داشتن پرونده بسته شد در حالی که یک نامزد اجرا می شود برای اتاق عمل استاندارد با توجه به archivists آشنا با مقالات شخصی از سیاستمداران معاصر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر