ببینید مک مستر در دانشگاه راکتور هسته ای را از طریق واقعیت مجازی برنامه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک برنامه جدید تلفن همراه است که ارائه یک نگاه منحصر به فرد به دانشگاه مک مستر را در راکتور هسته ای است.

این McMasterVR: تاسیسات هسته ای برنامه ساده برای دانلود مانند هر برنامه دیگر از Google Play و یا AppStore اپل و اجازه می دهد تا کاربران برای دیدن آنچه در روده ها از راکتور.

ادامه مطلب: مک مستر داروخانه ها نزدیک به شکستن لاستیک های قدیمی به جدید

با این برنامه شما می توانید راکتور آبی درخشان هسته ای, اتاق کنترل و خدمات دیگر مناطق از تسهیلات که به تولید ایزوتوپ های پزشکی مانند I-125 مورد استفاده در درمان سرطان پروستات است.

The McMasterVR: Nuclear Facilities App allows users to view ‘factoid pop-ups” during a smart phone tour.
این McMasterVR: تاسیسات هسته ای برنامه اجازه می دهد تا کاربران را به مشاهده و ‘factoid pop-ups” در طول یک تلفن هوشمند تور.

واقعیت مجازی نرم افزار را می توان مشاهده و توابع با چشم غیر مسلح اما واقعا می درخشد زمانی که زوج با Google Cardboard VR هدست.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نه تنها می تواند یک حرکت را از طریق تسهیلات توسط جفت شدن تا یک نقطه سبز با فلش اما کاربران می توانند از دیدن و شنیدن مصاحبه با راکتور کارکنان و کارشناسان و نمایش پاپ آپ factoids در مورد آنچه راکتور می کند.

McMasterVR: Nuclear Facilities App
McMasterVR: تاسیسات هسته ای برنامه McMasterVR: تاسیسات هسته ای برنامه

کارین استفنسون مدیر عملیات تجاری در این راکتور گفت: در یک نسخه که نرم افزار ارائه می دهد یک فرصت برای گسترش ارتباط خود را با اجازه دادن بینندگان به “دیدن چیزهایی که شما می توانید در غیر این صورت نمی بینید.”

ادامه مطلب: مک مستر براک گسترش علوم سلامت مشارکت با هدف حفظ بیشتر پزشکان در نیاگارا

“این می تواند یک راه مهم برای برقراری ارتباط امن راکتور است و طیف گسترده ای از چیزهایی که ما انجام می دهیم” استفان گفت.

جدید نرم افزار توسعه داده شد جاش میچل که او نیز مسئول منحصر به فرد از آناتومی و فیزیولوژی VR برنامه مورد استفاده توسط دانش آموزان مطالعه برای نهایی خود را در “بل رینگر” ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سه premiers به همکاری در انرژی هسته ای طرح

سه premiers به همکاری در انرژی هسته ای طرح

میچل یک فارغ التحصیل دانشگاه مک مستر نرم افزار مهندسی, برنامه کار با Stoney Creek را ASI گروه که دارای تخصص در زیر آب تصویربرداری بازرسی و تعمیر و نگهداری.

همراه با تیم مک مستر که شامل رئیس جمهور کارملو Sferrazza و مهندس Alissa ون Overbeeke یک دوربین در زیر آب به سیستم طراحی شده است که می تواند ضبط 3D فیلم از هسته و 360 درجه تصاویر راکتور.

استفان می گوید اگر شما می خواهید به یک تور از چیزی که واقعی است که هنوز هم ممکن است پس از این راکتور تنها عمل در پایین 5 مگاوات است.

“ما هنوز هم همه را تشویق به گرفتن یک راکتور تور می گوید:” استفان “اما این [برنامه] چیزی کمی اضافی.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>